Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Laca kipufogóját veszem át. Nem, de lehet kapok egy fegyelmit érte
Az ő halálával kapcsolatos eljárásba nyúltam bele, és munka helyett könnyebb engem basztatni. De harcolok
Hülye rendőrök.
És nem tartóztattak le?
Mit szerelsz már az új motoron?
hát, a hétvégi motorszerelés ha jól tudom halasztódik, a kedves kollégáim nem túl hatékonyak. Mivel beszóltam nekik, kissé berágtak.
Oks, 06-70-516-3261 a számom, hívj ha kész van. A néven még gondolkozok, sajna a keresztlányom nem tudná megtanulni
Inkább a colájukba!
Finkenzeller tutis mátol a neved!
Távolsági busszal felküldöm és kb 5-6000 forint a pár!Súlyra megegyezik!
A jövő héten szorítok rá időt!
hát ja , az igazi nagy halak meg kintről röhögnek nyugodtan az egészen , egyet beleszippantva a jointjukba !
Hát azt nagyon megköszönném. Mennyié lesz és mikorra? Hol tudom átvenni? Hogy fog kinézni, súlya kb unyanolyan lesz? Nevedre veszel?
Na jó, nem kérdezek több hülyeséget...
Csináltatok neked,de addig a másikat vedd le! ! ! ! bammeg *6377217,mert az úgy nagy para!
Szólok a hooligán da Bélának,Ő is úgy csináltatta!
a quad az nekem nem gyere be!Állitólag a közbiztonságra lehet veszélyes!ezt most a napokban hallottam,hogy nem szabálysértés már hanem büncsike!Nem baj majd a bent a sitten kérdzgetjük egymástól,hogy:
-hé ,Józsi ,te miért vagy bent?
-betörésért.
-te Gyula,miért vagy itt?
-kódolásért.
-te kykee,miért vagy itt?
-egykeróztam a 71esen.
Az a baj hogy nem ismerek semmilyen Esztert, főleg a gályosokat nem.
Kénytelen vagyok venni, de baszott drága.
Valakinek esetleg nincs otthon egy jóképű esztergapad a plazmatévé mellett? Szivesen fizetnék egy kormánynak a végéért, ami súlyos...
a kerózás nem tudom hogy hol meriti ki a törvénytelen magatartást !? sehol nem találom a kressz-ben hogy egy mocinak állandóan érni kell mindkettő kerekével a talajt , de ha igy van akkor kvaddal kell kerózni és akkor is marad kettő az uton !
Azt sem tudom,hogy hol vannak a súlyaim?
Oda adnám neked is ,de elfogyott!Csináltass az sokkal szebb és olcsóbb!Az eszter aki gályos 10 perc alatt heggeszt neked egy párat!
azért köszike
Kérek videót az egykeróról
6.9 L?egykeró?nyélgáz?
kykee =12L egykeró,nyélgáz
Szia Kriszti!
Hogy vagy?Most küldöm fel a kipufogómat és a Steve meg leveszi a távolsági buszról!Aztán holnap fel is rakják Recével,Laca mocijára.
Kicsik, hogy vannak?
Szia Picim!
Ez nem gyufa
Ez egy CROLL
ez nem provokáció cucu,ez tény!
Mi van kezdődik,kezdődik?
Ati!
Szeva!
Nos hamár így feldobtál,hogy kódolás,akkor elárulom,hogy ez nam Nokia amit calculátorral meg lehet csinálni!Ez csak spéci cuccal és szervízkábellel.Egyébként most mentek el a rendőrök és kérdezték hogy én tényleg kódolok?Mondtam dehogy,ezért kaphatok 3 évet meg én tisztelem a törvényt!
Jó akkor több egykerót se lássunk azzal az ezüst GSRrel,mert már az is büncselekménynek minősül!
Asszed tudsz provokálni, mi? Ne a gyufát huzogasd...

Oda adtam még tavaly Lacámnak!
kykee mester tudsz nekem segíteni ? hivjalak fel ?
Akkor még mindig itt lennél!Én kidőlni?Rengeteg meló mellett is jöhetsz azt kapsz!