Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pankrátor lesz!
kykee, a kis Laci boxolónak készül, oktathatnád kicsit
Köszönöm szépen ,jók lettek.Nagyon csini benne.A srácok lefoglalnak,igazi 2 rosszcsont.Nem lehet mellettük unatkozni (de ennek most valahol örülök).A kajcsi még nem megy.Talán majd egyszer.
Szasztok Srácok!
Már keresem hol lehet jó zippót venni!
Szia Kriszti!
A feleségem kérdi,hogy méretben jók-e a rucik?
Máskülönben,hogy vagy?Kajcsi megy már?Lúrkók lefoglalnak rendesen?
Bonobo
Zalaegerszegen, 6000 km-es szervízen.
hát te hol jártál?
Szép jó estét mindenkinek!

Ancsa: Nem tudom, hogy hova írjak, hát most ide!
17:50-re értünk haza. A tanulók már vártak....

Megálltunk Kykee-nél is egy üccsire....
aha
Érdekes amúgy, mert ez soha nem volt szempont, amikor csajoztam, de főleg szőke bnőim voltak. De a mai napig vallom, hogy nem korlátozom magam a szőkékre. Csak az asszony meg ne tudja
Mi ?
Tán a feleséged is szőke?
mindenesetre ezt a vonalat hagyjom most, ha nem dolgoznak az ügyvédeteken keresztül panasszal kell élni az eljárás indokolatlan elhúzódása miatt.
a kipuff ráér, bár izgatja a fantáziám az tény.
Nekem? Mindig
Megint a szőkéken jár az eszed.
Idáig nem,de szerintem majd később még elvállik.De egyáltalán nem érdekel.Neked pedig köszönöm,hogy probáltál segíteni.Egyenlőre még nem ismerheted meg a yosi hangját,de nem sokára.(pedig nagyon állat).
Kriszti, bocs, remélem nem kavartam nagy szart. De eddig soha nem futottam ilyenbe, ha kollégától kértem valamit.
lángvágóval!Égjen el a gyökeréig a férgese!
Az a baj hogy ilyen emberek mindenhol vannak,pedig írtani kéne őket mint a parlagfüvet - kaszával
Látod, az ilyen mondja nekem, hogy nem vagyok szerunte rendőr, csak bejárok a fizetésemért. Bekaphatja, az a baj, hogy amit írt az igaz, csak rá
Az,az sok köcsög faszopó rendőr!Egész nap csak szopják a fákat,ahelyett hogy dolgoznának!Akkor nem lenne ennyi bünüldözött!
Csak ha petró lesz a tartályban és dobsz utána egy zippót is
lelocsoljam őket a fecskendömmel ?
sajnos ez a rendőri felfogás azon a kapson. A kapitány személyesen nekem címzett levélben baszott le, kaptam hideget meleget, még azt is, hogy nem vagyoik rendőrnek való. De az ügyről egy szót sem írt........

A yosit már én is igen szeretném hallani
Tipikus magyar felfogás. Itt a bankban is van ilyen. Szólok hogy helló, nézzétek ezt meg azt meg és még meg vannak sértődve hogy mit szólok a munkájukba...Szerencsére egy-két ember az ilyen.
Ha kész lesz a pufó szivesen meghallgatnám. Bár nálam favorit lett Öcsi féle tuning, de hallani akarok egy yoshimurát is..