Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Autóval közlekedem
A jelőlést nem utasítom vissza,nem akarlak megsérteni vele.Éppen a boltba jártam,vettem lilihagymát is.Igaz nem tudom,hogy enni is fogok-e valamit.
Ha nagyon akarod tudod a címem.
Szia!

Visszautasítod a jelölést?
Ha tudnám a címeteket, komolyan mondom küldenék egy pizzát, hogy egyél végre valamit!


Ricardo!
Nem megyek már a mocival, csak pénteken zegre. sok benne a km. így is több lesz benne mire leérek...
Akkor reggeli sem volt? Tessék elsétálni a boltba, friss a levegő és az ilyenkor jót tesz
Jó reggelt!
Igen, ha lesz időm, akkor ma fogom lecserélni. Lehet, hogy tévedek, de már a sima részén apró repedéseket véltem tegnap felfedezni, nem merek menni addig semerre sem
Jó reggelt!

Gino, akkor ma mocival menj haza!
Te csak nem dolgozni vagy már?
Nem vagyok háziasszony,vagyis nem így zerettem volna az lenni.Egyébként nem ettem semmit,mert üres a hűtöm.1.5 hete nem jártam bolt fele.A gyerekek a nagyinál esznek,meg az oviba!
Krisztina drága!

Ha ezt zaklatásnak érzed, hogy ide írsz, itt beszélgetsz velünk!
Akkor zaklass minket.....zaklass....méég...mééééég....mééééééég!
Itt már nem csak a motor az összetartó dolog!
Boszi!

Nem untatsz és nem zavarsz minket!
Bármikor nyugodtan írjál csak ide.
Jó reggelt!

Szia Kriszti!

Így helyes, hogy a háziasszony nyitja a topicot!
Bármikor és bármit írhatsz ide, mert ez olyan, mintha egy nagy asztalhoz ülnénk le beszélgetni egymással és ahol mindig van üres szék!
Szép napot neked (persze mindig a körülményekhez képest gondolom) és a gyerekeknek!

Tegnap este ettél?
Igen mostanába sikerült egy párszor ilyet csinálnom.De ez lenne a legnagyobb bajom.
Oké majd hívlak!
Szia Boszi!

Szerintem egyálltalán nem
zavartad a fiúkat,amúgy meg abban igazad van,hogy jó kiírni magából az embernek,mert ebbe bele lehet bolondulni,ha az ember mindent magába tart.Ezért szoktam én is zarkatni a fiúkat.Pedig már nincs is semmi közöm a motorokhoz(sajnos)
Sziasztok!

Bár én a Krisztin kívül nem ismerek itt senkit és motorozni sem tudok (félek rajta egy gyerekkori rossz emlék miatt) mégis úgy gondoltam írok Nektek. Nálunk a családban az öcsém aki imádja a motorokat és szeret is motorozni, ha teheti mindig úton van vele. Eddig mindig próbáltuk lebeszélni róla, de egyik motor jött a másik után. Nem értettük meg őt. A Laci temetésén minden kételyem szertefoszlott. Ma már megértem a tesómat.
TI EGY IGAZI NAGY CSALÁD VAGYTOK!
Összetartotok jóban rosszban. Ha baj van segítetek egymáson. Jó volt látni, hogy így szerettétek a Lacit és méltóan búcsúztatok Tőle. Amikor a motorokat beindítottátok és húztátok a gázt, az igazán szívszorító volt és a keménylelkű emberek szeméből is kicsalta a könnyeket. És ahogyan a Krisztit segítitek, le a kalappal előttetek. Csak így tovább fiúk, lányok!
Nagyon együtt tudok érezni a Családdal és Veletek is. Én az Édesapámat veszítettem el 1,5 évvel ezelőtt. Kísértetiesen hasonlít a történet a Laciéhoz. Napra pontosan minden ugyanakkor történt, csak Ő autóbalesetben halt meg egy 19 éves hülyegyerek hibájából, aki kb. 3 hónapos jogosítvánnyal rendelkezett és csak a gázpedált ismerte. Szomorú, hogy mindig a vétlenek... Az Ő temetésén nem a motorok, hanem a tűzoltó szirénák szóltak...
Nade nem untatlak tovább Titeket, azért jót tett a lelkemnek,hogy ezt leírhattam.
Bocsi mégegyszer a zavarásért! Vigyázzatok Magatokra és további jó gurulást Nektek!
Krisztinek pedig adjunk sok erőt!

Üdvözlettel: Brigitta
( a boszi azonosító azért van, mert a Laci mindig így hívott)
gyerekek, a kipufogó leszedéséhez kell vágni, vagy simán le lehet bontani?
ok, akkor újra beszélünk
Jó volt ez a dumcsi, csak sok lesz a telcsi számlád. Majd ha megcsörögsz bentről visszahívlak. Azt beszélgettem az asszonnyal, hogy lehet megérne egy műhibapert az ügyetek.
Köszi a kedves fogadtatást! Kriszti utólag is fogadd őszinte részvétemet!

A motorral kapcsolatban pedig lesznek kérdéseim hozzátok,mivel már vannak tapasztalataitok róla!
Szia Maci!Olyan rég beszéltünk..
Holnap reggel 8 körül kiderül,hogy hol akadtak el a papírok
ricardo, te gumivásárlás előtt állsz, nem?
az is meglesz, ha végre sikerül bejuttatni az anyagot hozzájuk
Nem nagyon van összetörve,csak azt akartam megmutatni a képeken
Oké!Csak meg kell várni az igazságit
Dehogy vagy béna!

Az még áll mindig, amit Recével beszéltünk a rendbetétellel kapcsolatban!
Szólj, ha aktuális a dolog.


Jó éjt!
Jó éjt!