Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mikor lessz kész a kipuffod?mennyi?
gyerekek, mivel ha Kriszti is egyetért akkor átveszem Laca kipuffját ezért a nekem készülő dobra vevőt keresek. Még nincs készen, de az anyag a mesternél már megvan, nem akar valaki csináltatni?
ric, amikor felrakta az Öcsi a kipuffot akkor kellett hogy vágjon?
beszéljétek meg.
A lényeg, hogy nála maradjon a pénz, ne az járjon jól aki megveszi a motort.
Asszem Mischlein Pilot gumik.
Ha esetleg ricardonak nem kellene akkor én szivesen bevállalnám a gumit ha Kriszti is beleegyezik,mert és is gumivásárlás előtt állok...
csak mert azt beszéltük a Krisztivel, hogy a Laci motorján új gumik vannak. Át kéne cserélni, te meg leboltolnád a Krisztivel. Annyival több maradna nála
Azt akartam írni hogy MAJDNEM elütöttek..
Eccer csak megáll egy lámpánál....
Szerinted 90nél morgó cső mellett ,Te tudtál volna kommunikálni egy szociálisan alultáplát lepattant ipari parasztal,akiből csak ennyi fér ki hogy akúrvvva anyááádat?
Kétlem!
Biztam benne hogy a lámpánál majd lesz egy kis szitu,de semmi!Ennyi az ember erre nem pazarlom az energiámat.Ha leütöm a tükrét akkor meg jön a feljelentés,mert van szemtanuja.A tükör meg akkor rottyan,ha veszélyeztetnek.
Azért én megkérdeztem volna, hogy ezt most miért üvöltötte oda neked!
Aztán a hülye válasz után csináltam volna a kipus dolgot....
....aztán mellé gurultam kb karnyújtásnyira és bekúrtam kettőbe,majd a kicsi kipu mikor az Ő feje vonalában volt akkor,odabasztma persze erre az eleje meg felemelkedett véletlenűl!Biztos jó volt a durranó hang,amit ilyenkor ad ki!ÉLVEZHETTE Aztán a lámpánál a barátjával csak a másik irányba tekingettek,mintha lenne arra valami látványosság,pedig csak egy nagy puszta van!
Szerintem nézhet kínai utángyártott tüköralkatrész után
Pedig érdekel, úgyhogy kezdjél bele szépen....
arca letépve ?
Tegnap délután megyek a néghysávoson Füredről Veszprémnek!Mellém ér egy kombi négyes golf és az anyós ülésen lévő hölgy letekeri az ablakot és odaüvölti nekem,hogy a kurva anyádat!85el mentem és haveromat vártam be a külső sávban aki kocsival jött!Ezt most miért?Kérdeztem is a haveromat,hogy tettem valami ilyen agresszióra utaló nyomot?Azt mondta nem és lehet a moci idegesítette vagy maga a motorosokkal nincs kibékűlve!
Aztán a folytatást már nem írnám le......
Sziasztok all!
Üdv a csapatban Nferi!
Ki suhangat a nosztoriban üvöltő kipuval?Nem hinnám hogy a ricardó,de főleg nem a syrus.De majd ma kimegyek és meglesem
Na ma megint elütöttek. Többásovos út a kikánál. Jobbról besorolok egyet mert a jobbos kanyarodó sáv. Simán beengettek még a záróvolnal előtt. Állat seatos záróvonalon sorol át rám. Ha nem megyek a két sáv közé, simán legyalul. Behajoltam az ablakon és udvariasan megkérdeztem hogy mit csinál. Azt mondta hogy ugyanazt amit én, szabálytalankodtunk. Mondom én kötve hiszem,mert én a záróvonal előtt soroltam át. A legszomorítóbb az egészben az amit utána mondott: A motorosok mindig szabálytalankodnak.
Ez a hozzáállás miatt van a legtöbb baleset...
azt már nem ígérem meg.Amúgy igazad van annyira nem vagyok oda érte,de ha nincs más akkor megeszem.De a hugom imádja.A Lacival mindig rendeltek maguknak,ha itthon olyan kaja volt ami nem a foguk alá való.
Ebédet is tessék enni!
Háát....izé.... oda persze, hogy oda találok hozzátok!
De a pizzafutárnak milyen címet mondtam volna?
Aztán még az sem biztos, hogy ettél volna belőle.....
Pedig nem is egyszer jártál nálunk.
megettem a salátámat.Nagyon finom volt.
.....és magadnak is!
Egyél te iiiiis!

Honnan tundhatnám a címed..... ezen gondolkodom
mindenki dolgozik?
Én is megyek főzök valami jót a gyerekeknek.