Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hy Doc !

Küldöm a gépemről a képet !
Na és adatlapomon is van a kérésednek megfelelően !



Csaó:
Dody
Felnidekor a becsületes neve
Ócsót mindenhol Például itt
De motor márkaboltokban gyárit is tudsz venni.
Motorod van vagy lesz? Mert lehet figyelmetlen vagyok de számomra nem derült még ki.
HY!

Mi az amit a felnire szoktak rakni körebe, ilyen színes valami ?
Hol lehet beszerezni??
Ha sornégyes csak akkor!
Szia Dody!

Én nem merek házilag igazítani rajta, egyébként így is nagyon jó! De a sportdob keltette eufória, sorfalnyitó dobhártyaszaggató MUZSIKA mindennél szebb lesz!

A kilométeróra most 2700-at mutat! És még csak holnap lesz négy hetes.....
Dody sörhasát akarod nézni? Ugyanis arra büszke!
Dody!
A legkevesebb hogy szólok! Látom már el is tűnt a piros bicikli
De a gépedről van képed azt viszont tedd fel szerintem hogy mindenki láthassa mire is vagy büszke!
Szia Laca!

Érdekel éngem is nagyon az új kipufogód keltette zene!

Úgye 22.re már azzal hangolsz!
Egyébként én házilag már igazítottam rajt, de még nem az igazi !

Km? Hol tartasz???
Én 3000 nél vagyok.

Megyek még az esti foi kezdéséig 100 km javítok az álláson !

Csaó:

Dody
Helló Doc !

Nem tudom mi az a szennyeződés!

Rendezem a sorokat igérem!!!!
Ma úgy látom takarítós napom lesz!

Köszike az észrevételt !

Csaó
THX minedkinek a tesztekért!!!!
Még nem szóltak!

A héten rájuktelefonálok, mert júniusra igérték, és már mindjárt vége a hónapnak.....
Nagyon várom már, és nem a teljesítménynövekedés miatt.....
Olvaslak benneteket!
Úgy ahogy Laca mondta!

De nem tudok a motorokhoz és főleg nem a gsr-hez hozzá szólni!
Reet!
Laca az csajozik állandóan!Yoshimura helyett inkább "aprokavicsot"kellene a vasra dobni!!
Laca megvan már a yoshimura?
Még hogy én beszélek félre a napszúrástól!!!!!Ha siklafészerrel megamberdálnám a bal hallantyút és brummokkával hümmögtetném a hambát,akkor már komoly probléma merülne fel,és igazad lenne Napsugár!de tök képben vagyok és ismerlek,mert annyi mindent irtál már magadról!ezt mondta a Dody is!tudom hogy topicközelben vagy!hallom hogy szuszogsz! picirózsa
LACAAAAAAA!
valami rosszat mondta?hol ástam el magam?Te topicolsz ilyen rohadt melegben?miért nem motorozol le a balcsira,strandolás után jól elvernélek billiárdba aztán egy nagy vacsi,este focivébé sörrel és kezdjük elölröl az egészet másnap!ezt üzzük jó 2 hétig!kicsit pihenünk és folytatjuk lent a horváth tengerparton! mi az ASR?
Csaó!

El tudom képzelni azt az élményt......Te sem vagy alacsony, ebben az egérkamionban biztos jó volt......
A haverod rózsaszín pólójára nem reflektálnék, de mindenesetre érdekes választás.......
Csőőőőőőő

Na végképp elástad magad.......

A biliárddal meg szavadon foglak! (valamikor télen, nyáron motorozni köll...)
Napsugár!
Miért elvetted a terepet!?nem úgy tünt! ha meg csipős egyél mellé tejfőlt az segit és nem csip utána annyira! irnánk neked,de a férfiakat amúgy sem szereted,sőt a 2 nő jobban vonz!a gumifa meg nagyot csip,abból nem kérnék! köszi,puszi,csoki!
GSR 600 tartós tesztjéről itt olvashatsz. Érdemes "visszalapoznod" az elejére.
Steve tesó!
Jóóóó!
Ez mintha ritkább rendezvény lenne mint a Kunmadarasi!meg hasznosabb?!
Steve, persze hogy kell az oklevelem!!! Nem azért áztam rongyá hogy utána meg ne keljen!!! Majd felhívlak, holnap játok a belvárosban.
A német túra állat volt! Egy 600 ccm-s valamivel voltunk!
Ja és azt a valamit Smartnak hívják! Oda vissza 1800 km átlag 100-as tempóval autópályán! Nagy élmény volt!
Ja és ilyen szép kis kocsi volt, és a hülye haverom meg rózsaszín pólót vett fel!!!! Előszőr nem tudtam miért bámulnak meg úgy minket!!! De azután rájöttem
Szaszovicsocsková Laca!
Nem zavart senkit a hülyeség de! a HÜLYESÉG! a billiard jöhet,az ultihoz hülye vagyok,a sakk meg lassú,mint a Yamaha! Mindenkit szivesen lát ez az oldal,de maradjon meg a lényeg ami eddig történelmet irt!jó vakerászások,tisztelet,poénok,érdekes történetek,észrevételek közlése,események,elborúlt utitervek megbeszélése.stb!kicsit elkanyrodott a csajozás,a hú de femina vagyok és hulljanak a pasik feje rovat felé!eddig is mozdúlt és nem unatkoztunk!aki marad az úgy is marad,joga van hozzá és aki drága az ez után is drága marad!akinek nem pólója,az adja annak akire jó!
Nem beduzzogni,nem azért mondjuk,meg nem is vagyunk istenek hogy űberkedjünk! vagy igen?
Erre inkább nem is írok semmit....

De azért olvasd a fórumot! És ha találsz valami olyat, amire lehet egy jó frappáns választ(okat) írni, ne fogd vissza magad!
Szia!

A Suberbike tesztet elküldöm Neked! (nekem is Stevetől van meg)
Olvasd élvezettel!