Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jön a pfvari is, gyere te is Tarka!
9h - 12:30h -ig
Motor, quad:
Teljes nap: 13 000.- Ft
Délelőtt: 7 000.- Ft
Délután: 9 000.- Ft
1 óra: 5 000.- Ft
Esti: 6 000.- Ft
Mennyibe kerül?
Mikor?
Meddig?
Nem jön valaki holnap délelőtt az Euroring-re?
De jó,most már.
Köszi!
mi már fél szavakból is megértjük egymást !
Sziasztok!

Látom, mindenki csak rébuszokban beszél a tegnap esti matricás menet után.....
Az a lényeg, hogy az értse amit mond, aki mondja!
oké:D
mivannn?!?!?!?!?!?!
én szeretnélek megérteni
Nemértelek!
Ezexerint esik? Vagy nem Te mondád aztat hogy akkor felel meg az idő motorozásra mikor jól esik?
D.Holiday: Nemtudom,hogy a mai idő esetleg miért nem alkalmas motorozásra,de Én most szenvedősre vettem a figurát, ezért nem motorozok....
Kimentem az erkélyre,és örömmel tapasztaltam,hogy a mostani idő megfelel a motorozásra! :D:D
Halidéj All!
Gemini Kedves! Elemezd már lécci szaxerűjjen (ahogy az utóbbi napokban is tetted) hogy ma épp miért nem alkalmas az idő élvezetes motorozásra! Számomra például a munkahelyi légköri viszonyok miatt.
Jóreggelt!
Valakinek nem biztos hogy az...:D Igaz Tarka?!
Jó reggelt all!

Most sikerült elolvasnom az utóbbi napok termését!A tegnap esti kitérőtök,hát az nem semmi!Jókat röhögtem aon az értetlen iQ bajnokon! Annyi vér lehetne a pucájában, h legalább az arcát felvállalná(persze,csak ha van ) A címet "örülök",h nem írta mert még életében nem kezdődött volna ilyen sz@rul a napja!

Szép napot mindenkinek!
csőő kykee már megint szarakszik a tellám(w550i) most az van hogy egyik pillanatról a másikra fehér lesz a kijelző,vmit látsz vmit nem,mintha kontraszt állítódna el...de néha meg jó...ez mitől lehet? fólia?
Jó éjt all!
A GSR soha nem vallott szégyent,sőt nagyot lepődtek egy páran a Nosztorizás után akinek 1000 gépük volt!
Na léptem egy nagyon vagány srác,aki lecsúszott senki nagy lábon élve!


Jóéjt :D:D
nem , az elöbb jöttem haza egy 150 km-es gurulásból 1 gsr 600 / én /, 1 gsxr 750 , egy honda 1000 cbr . a gsr nem vallott szégyent jelentem !
akkor mit értetlenkedsz?!

hogy kivagytok!
Pihentetek ma?