Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaaa éééértem! ahol meg megkívántatik ott meg gyorsan ledobod a motoros gúnyát ugyi
de ez nem csak kánikula idejére vonatkozik gondolom..
te ! neked soha nincs megfelelő idő
vagy azt hogy óvszeres!
Nyilván az lehet a félreértés tárgya, hogy látták a kocsin a "házhoz megyek" feliratot, bent meg a kopasz kigyúrt pasit! Azt hiszi az illető hogy csippendél-fiú a Kykee!
:DDDD Rosszul irtam...előfordul..Szóval,ha motorozni megyek,mind1, h hova, akkor mindig felöltözök rendes motoros ruhába....
Kykee!
ugyanmáááá! ne kéressed magad! az a szám amiről hívogatnak az Arany Alkony Nyugdíjas Otthon száma.. csempéssz kis örömet az életükbe és vetődj a rajongóid közé hab testeddel!
Lacus!
A raj csávók pedig csakis izomtrikó meg vietnámi lábujj kötött pántos papucskában nyomják és az épp divatszinű rövidnaci tartozik még a szerelésükhöz.. persze nem árt egy plázapicsa nehezéknek hogy ki ne pörögjön a hátsókerék mikor a buszmegállóból figyelik őket
Gemini!
Azért elég furán nézhettél mondjuk például érettségi vizsgán ebben a cuccban
Hőségben motorozni háromszámjegyű sebességgel nem rossz megfelelően beöltözve sem csak ahogy tanult kollegám is említette álldogálni egyhelyben lámpánál vagy tankolni vagy női tusoló magas ablaka alatt az ülésen pipiskedni meg ilyenek amik rontják a közérzetet full szerelésben..
Mind1,h hova megyek, csizma, protektoros cordura naci, és a nyári protektoros kabátom, hosszú kesztyű....

Apum múltkor csak a környékre ment vhova,sima hosszúnadrág, felső meg kesztyű az motoros volt és hazafelé elesett....és háát az oldalát végighorzsolta,meg a térdét...de szerencsére ennyivel megúszta...a motorjáról az index és a lábtartó letört, az idomot megvédte a bukócső....kb 20-al esett el...fékezett,és pont vmi kis kavicson volt,uhogy a motorrl elfeküdt...
Én is... Illetve ha csak melózni járok be motorral akkor farmer meg sportcipő van rajtam alul, de amúgy bőrjakó, kesztyű, maszk felül
Láttam én már alulöltözött motorost esés után...
Én még ilyen melegben is felveszem a szerelésem,ha motorra ülök!

Jóétvágyat mindenkinek az ebédhez! :D
Motorozni még hagyján, csak mikor meg kell állni a lámpáknál...
Vagy átt kell állni a "lazagyerek vagyok - trikóban-rövidgatyában-papucsban motorozok" stílusra
Nagyon meleg van,és ilyen nagyon melegben nagyon nem jó motorozni
Ja, nagy szopatás!
Csak nem mindegy, hogy melyik végén állsz.
Haggyad mááá,az ilyen nem is érdekel!nagy szopatás!
Szerintem is.

Császtok egyorrúak!
Szerintem meg nem te fox szopatni,hanem téged szopatnak!
32?honnan tudtad?hívtam arról a számról amire üzent és fel sem vette!ilyen egy nőt!megilyedt a táktudásomtól!
hát akkó meg ne reagálj,és abbahagyja.
amúgy meg van 32 mobilszámod,miből tudná,hogy te vagy az?
Béla kész vannak a mobiljaid!
mert akkor nem tudom meg hogy ki az,ha letagadja magát!igy meg egy lépéssel elötte vagyok!
mit zaklat?
miért nem hívod fel te?
elment a hangod?
felhívom,begerjed a hangomtól,és utána majd engem fog zaklatni,peeersze!
szasz Lacus!igen,mert játékból is tök hülye vagyok!de hülyének áll a szerencse és szerencsés vagyok hogy ilyen szép lányom van és okos is!
mizu,hogy vagy?
Hubaz, ez az asszony száma! No majd mindjárt hívom és akkor lesz lebaszás!
Bezzeg az apja, már az óvodában megbukott játékból
De a kiscsaj aranyos, meg szép is.