Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de igen ! a testéért nagyonnnnnnnnnnnn aggódom !
ne mond hogy nem éreztél mellkasban szorítás mikor megláttad védőfelszerelés nélkül egy vörös fenevad hátán ..vagy Te nem aggódsz honfitársnőd testi épségéért?
Mi?
mellbe !?
hmmm... a parkoló az nem a közút része? na de ha Neked nem oly fontos a biztonsááág.. csak én aggódom.. már úgy megörültem mikor oly annyira hangoztattad hogy protektorok meg kesztyű meg minden egyéb ami védi hab tested és akkor most a valóság mellbe vág midannyiunkat...
na akkor eme izgalmas este után jó éjt all(világ)
Doki......

Az úgy volt,hogy ez épp a parkolóban készült, kormányzáron van még a motor...és ööö....khm...szóval izé...háát....na....érted...!?
Mi a Levivel holnap igy fogunk kerózni a közutakon:everlastos fehér izom trikó, fekete rövidnadrág,strandpapucs és napszemcsi,fehér fejkendővel!
Gemini!
Ez biza téllleg sokkoló! Térjek ki a részletekre? Na kezdjük az elején. Sportcipő? Farmer? Semmi protektor? A sisakot már szinte meg sem kell említeni... szóval akkor hogy van az amit mondtál? hogy csak ezekben a cuccokban ülsz motorra? szóval sokkoló a kép!
Gino, gyere röhögni a matricás topikba
Nem baj, akik idejárnak azoknak mindent lehet!
Na mégegyszer:D:D
Finom leszek és Nőies...ba**meg :D:D

Kicsit szétOFFolom a topicot képekkel :D:D
Szija!

Szerintem nem az!
A mocid ugyanúgy néz ki most is!
Sokkoló kép 2004-ből :D:D
kykee, nem hoztam a kykee értelmező szótáramat, fordíts.
spéter mert ee kee mennem!
na mutasd a csajt. Fent vagyok.
900. oldal!
he?
akarom mondani bátyád!soha nem szokom ezt meg!
yes,was is talk about to GSR!
nothing send for GSR friend!sorry!
come with me to iwiw
miért is? Amúgy ha megvakult az már elég komoly büntetés. Soha nem felejti el, mit tett.
Képzeld én meg zárt ill. nyitott plexivel is "tudok " 1 kerózni