Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

irányítottam hozzád egy GSR-est.
JóEstét Mindenkinek!

A hétvégi (vasárnap) kunmadarasi program itt
Programok---Pünkösd Kupa
ee raktam!Csak egy órát mociztunk a Levivel!Öcséd látott is minket ahogy 2,3,4ben elkeróztunk a Buda elött!Aztán rá 5 percre két mentőt látott elhúzni ugyan abba az irányba!Szerinted mi volt az első gondolata!
Ma egy új trükkel gyarapodtam:egykerón,váltás közben a kintfelejtett irányjelzőmet lekapcsoltam!
No mi van nem mocizol?

Én nem merem elő venni a gépet hátha elveri az esö
Az autós aki a CBéket megőlte annak leszakadt a bal füle de visszvarták az egyik szemére megvakult a lába van begipszelve!Ennyiköcsög fasszopó,hogy ennyivel megúszta!
háthoz=házhoz,hmm
Hát bammeg a csdsj iagz volt aki smsben zaklatot hajnalban!azt mondta meg fog jelölni iwiwen!Kiváncsi vagyok!Az is azt mondta hogy menjek háthoz!Ha már szolgáltatás,akkor legyen szolgáltatás!
Kicsit lassan megy...
és mi tart vissza?
Szép gyerek. Tuti a tiéd?
Az ott egy horgászstég mögötte?

A kocsi is jó lett, de fóliáztasd le az ablakot, ha meglátnak benne nem hívnak, mert megijednek.
Nekem nem jó a jöv7 vége, báár arrafelé megyek, csak vonattal,és reggel és vizsgázni:S:S
Amugy Mánfű felé van....
oké akkor vállalom jövő hétvégére , segíts , merre is van az a hely pontosan ? neked jó az idő pont / nem az időjárás , D D /
Amikor megszervezi valaki :D:D Én csak ötletet adtam...szervezésben nem vagyok jó...
emlitettél egy túra lehetőséget , mikor lesz abból kézzel fogható dolog
téged nem lehet megsérteni , pedig mindig azon vagyunk / nem ám /
alig várjuk !
Nekem is beszólogatnak,de naggyon gyengék!
gemini nem hiszem hogy erre fog gondolni !
Nemtom,h mire gondolt,de a sört nem szeretem....
Egyedül vagyok itt lány, rögtön engem találtok meg,h beszólogassatok.... Fogunk mi még együtt motorozni....aztán majd utánna nem mertek majd igy beszologatni....:):)
BINGÓ , neked !
Pl. sörivás?
remélhető hogy csak a motorozáshoz szükséges ennyire optimális idő számodra... más mennyei élvezetekhez jobban alkalmazkodó........
.........
De van!

Majd ha lesz olyan, akkor megírom:D:D