Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt vannak!
képek?
Anya!
Kész a tetkóm!Nagyon komoly lett!
nekem amikor üresbe rakom van egy kis súródó hangja. De úgy vagyok vele, hogy garanciális, mint ahogy mondtad is....
Nekem sosem állt le eddig, csak mikor én akartam!
Olyan, mint a kopogó hang! Persze kinek, mi az! Egy laikusnak és egy szerelőnek más-más a kopogó hang!
Valószínű a foghézagot hallani annak, ahogy egyenetlenül jár a motor és a fogak érintkeznek.

Az elején én is szerelői füllel olyan hangokat hallottam belőle, hogy már mindenre gondoltam.
Aztán rájöttem, hogy nem kell összehasonlítani egy "váltó egybeépítés" nélküli autó motorjának full egyenletes járásával.
Mindkettő motor, de mégis nagyon más!

Szóval hallgatóztam, hallgatóztam....... aztán elfogadtam, hogy ez ilyen!
na de kopogó hang?
Amúgy nekem is leállt vagy kétszer anno a leírt módon.
Ne parázz!
Menjél vele! Garanciális.....
Az ilyen motorok fordulaton simulnak ki!
Kis fordulaton ill. alapjáraton sokszor hallatnak olyan hangokat, mintha ....., de no para!
ha minden összejön hétfőn levágják a gipszem, azt meglássuk, tudok e autót vezetni.
most mondtam az asszonynak, hogy marad a motor. Kicsit kiabál
tarka hol vagyol,vétel,itt zsivi 2!
PIAZZA VÉTÉL,VÉGE!
ők gyünnek!
méé te is jönni akarol? itt lehet gyógyulgatni a tiszta levegőn és a sok nő kööztt!esténként beugrom a dzsakuzziba és megmarkolok egy üveg pezsgőt majd hozzám bujak a Maláj luvnyák!
Hamar begyógyulnál az tuti!
mennek anyudék látogatni? Vagy te jössz fel?
ez kicsit dúrva!Én maradnék a kis kykee!köszi!
meg sok lenne a meló akkor!
dehogy is, sohaaaaa
nem kéne, hogy kopogjon.
Igen,marad az echte felállás,de üvöltő csővel!
isten vagy.....szeretlek
De van és akartam is mondani,csak mindig közbeszóósz!
Eddig mindig bejött és jól fizettett amit akarsz!Küldöm az agabogával kedden este!Menjéé majd eee hozzánk pöstön azt megkapod a szervizlappal együtt,hogy gazdaságosan sem javítható!
Fizetnek majd meglátsd...
sziasztok
skacok kuuuva ideges vagyok , mintha kopogna a motorom motorja. elvittem a szervízbe de azt mondják semmi baja , de én hallom , tompa kopogás. nem mindig csinálja de ha megyek 10-20 km -ert és megállok alapjáraton kopog. leállítom újraindítás és nem csinálja. azt is hallottam hogy lehet hogy híg az olaj benne , lehetséges ez ?
üdv nabo
odamegyek piazzáhó.várjá meg maj
van neked törött teló a gsrbe,nem? az elég drága.
gondolom valami biz.csal.ra készülsz!
18:22re a teáklátiában leszek és 19:00ra meg a Piazzánál!
kykee, nincs valami nagyon drága nagyon törött telód occsón?
MIKÓ?
Ja meee van két servicem,de megyek át a piazzához!
figyu,ott is leszel a tákleten?