Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na igen, csak erősen matriarchális a család, és most mindenki ellenem van ebben.....
7ikén viszem és 10ikén kész lesz!Nagyon disznó lesz,össze vissza fogjátok magatokat kakálni!
Az emberem fanatista és preciz mint állat!Beszarás lesz külsőre és a hangja meg odahugyoztat mindenkit a falhoz!
Most az új gixxi kipuját koppintotta le és befostam a hagntól!
Gyönyörűűűűű a kivitelezés!Mondtam hogy a GSRre tegye fel nekem az új gixxi kiput!Erre ő azt mondja,hogy nem mert akkor nem lesz már GSR jellege!Ő neki ez kihívás és bizzam rá!
akkor inkább a Bódis....kicsivel drágább, de sokkal szebb.
Barátom barátja az illető, így aztán én egy igen kedvezménes árat kaptam. /90e/ A legyártás is egy külön alkalom volt, mert nem igen van felszerszámozva ehhez a típushoz. De beszéljetek vele. Anti 06 70 519 46 67
Maccii!Szasz tesó!
Anyám is mondja,de akkor mi lesz helyette?
Vállald és állj ki magadért és elöbb vagy utóbb megnyugszanak!A sorskönyvbe senki sem tudja mi és meddig van írva!De azért mert valaki motorozik még egyáltalán nem biztos hogy a motorozásban fog meghalni!Gurulok ameddig csak tehetem!tedd ezt Te is!
Max egyedűl maradsz család nélkül de a kutyuka ott fog kint állni!de van egy közmondásom:
-amig van mocid addig van ták is!
igen, igen, ezt én is kérdezem
kykee, neked mi van a kipuddal? Mikor lesz már készen?
na, mégsem tk, vázcsere és megyek tovább. A családdal meg háború, anyám nagyon veszekszik velem, amikor a motorozás folytatásáról van szó. Nem értem miért
Jó napot,jó húzkodást all!
bőőőőff!de meg kell hogy mondjam valami tarkának lesz a szülinapja így nem mondhatom meg az árat!
Addig hord a GSRem régi láncát!CSak pucold meg elötte!
És az árát is....
Meg lehetne tudni a kipuff gyártó emberke elérhetőségét?
Hali
Hát akkor mindenkinek, - 47évesen jobban megy a szememhez a chopper. A kipuf. pedig egy Sz.halombatta-i ember aki elhatározta, hogy Akrapovicsékat kenterbe vágja. A kinézet és a hang magáért beszél. Ugye fordulat függvényében 2 lépcsőben jön- így aztán 2x élvez az ember. Na + megy is tőle mint barom.
syrus6 ! castrol R4 ! semmi más nam jöhet szóba , ne hagyd magadat lebeszélni róla !
Nekem 2 variát ajánlott 3050ft/lityi, vagy 4700ft/lityi !Asszonta,h ők alapból az ocsóbbikat szokták,de az most nyista,csak a jövőhéten lesz!Viszont holnap megtudná csinálni,és akkó a 4 napban nemkéne malmoznom!
De most elmegyek és beszélek a sráccal!
es geht noch. Morgen.
Az enyimébe 1000-es szervízen Olaj:15984Ft volt (Castrol R4) 10W-50-es. Ez drágának mondanám.
Ehhez tudnál hasonlítani.
Jó reggelt mindenkinek!
Szeva tutis!

Ezekszerint már a rakparton voltam!
Akkor az Én voltam! (kék kutyu,kék bukó+napgép)Stimmel!?

Hát arra nem emlékszem ,pedig ki van rakva a lista,még mutatta is!
Morgen !

Wie geht"s auch?
Egész pontosan: nem az üzemeltetéssel összefüggésben történt a kár, ezért valamilyen kormányrendeletre hivatkozva úgy néz ki, nem fizetnek. Én a vétlen srácot sajnálom piszkosul, nem használhatja a saját motorját.....
eu egy marhaság.....szerintem.
Kb. 300000 forint. Nem kevés, ha nekem kell fizetnem. De akkor minek fizetek kötelezőt?
Azzal a magyarázattal jönnek, hogy üzemen kívül történt a dolog.
Én a pesti rakparton csorogtam a boráros felé. Találkoztam egy napszemcsis GSR-el
Az olaj milyen típus?
Manapság amúgy is sok a fizetendő teher.
Nem hiszem, hogy sok ember tudna fizetni (ki tudja mennyi ideig, meddig tartana az ügy) egy ügyvédet vagy jogászt.
egy jogászt akkor is megérne, szerintem ki lehetne egyezni a biztosítóval. De csak ha nagy az összeg, kicsinél többe van a leves....