Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi. Van már rendes bukód?
sziasztok!

vki jönn május1én Kunszentmiklósi motoros találkozóra ?
Jó estét all!

Kit láthattam ma este fél 8 magasságában a 6-os úton D.Földvár előtt?GSR,csak a szinét nem láttam!
Abolcskei nem te vótál?
Sziasztok Gsr-esek!

Jelentem, már én is motorozom...250km van a kis cbf500A-mban
Szorgalmasan gyakorlok, és igyekszem kellő rutint szerezni a kresz szabályainak betartásával együtt!
Szép napsütéses napokat kívánok!
Mi is mentünk egy kicsit a kykee, tarka meg én! Nem volt annyira szép se, meg ismeretlen se, de valamiért mégis jó volt. Készült film most csinálom!
Voltunk Györbe néztünk a tarkának egy jó kis lovat.
Aztán a kykee probált ismerkedni.
De végül elgondolkodtunk nagyon.
nálunk ennyi volt meg egy kis zzzzzzzzzüüüüüüüüüü de csak ésszel
Sziasztok!
Tegnap, már aki tehette elhagyta a várost. Szerintem ezért nem volt nagy forgalom.
Ne gúnyolódj
Egy polgártárstól érdeklődtem hol a csudába vagyok és merre menjek, ő mondta, hogy arra (mutatta) én meg mentem is arra, amíg egyszer csak úgy gondoltam, hogy most már elég és a P. híd sült ki belőle
De rosszabbra számítottam közlekedésileg
Ne viccelj, nem vagy hibás.....
Nem igazán szoktam szörfölni a neten, azért nem akadtam rá.
Sorry
De sok oldalon hírdették amúgy. Jó volt egy kicsit pályázni. Gyilkolták a KTM-eket nagyon. Volt borulás is.
Volt kint fotós is meg kamerás is.
Hajóval voltál és kikötöttél a Petőfi hídon?
Hellótok a szép vasárnapi délutánban!

Hazaérkeztem az igazi hazámba én is, az oda-visszaúttal együtt 850km lett a vége. Frankó volt a szombat, Steve, mégegyszer köszi a mindent!
Pestről jövet ma egy icipicit elk*rtam a dolgot - gondolom én - mert a Petőfi-hídon kötöttem ki De legalább volt egy félórás túrám a városban is, igazán élveztem
Még ha elmennék eléd a dunaföldvári hídig délre, akkor sem érnénk le csak 14 óra körül. Azért meg már nem érdemes hajtani....
Óóóóóóóó tutis, beírhattad volna ide.....itt van tőlem 20 kilcsire, kimentem volna......
Akkor ne add a kezébe......
na túlvagyunk a dolgon, majd megemésztik. Nagyobb baj az asszony, ő nagyon nem akarja, és neki vannak "érvek" is a kezében....
Tököli reptér
Hol volt ez a KTM teszt nap?
Voltunk kint a KTM tesztnapon, fel lehetett menni a pályára saját motorral is. végre dönthettem rendeset a motoron
Laca délelőtt edzésem van, esetleg utána!?
11-körül végzek!

Maci!

Bólogass mindenre, amit mondanak! Így azt gondolják, hogy meggyőztek.
Az más, hogy te nem értesz velük egyet!
na drukkoljatok, most jönnek anyámék személyes látogatásra és oktatásra
Baasszus Jani, akkor nem jössz Kunmadárra sem.....

Akar valaki jönni? Egyedül nem megyek! Aki akar jelentkezzen ma estig itt! Május elsejei buli, jóóó lesz! De egyedül..... Akkor nézek valami programot a kiscsaláddal.
Üdv all!

Csákányos PP!Képzeld még ma is,sőt holnap is és ami még ennél is jobb kedden is meló van!
Kezdem már kúvára unni!De sajna ehhöz értök(gondolom)!