Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tittelet!
Székely ember 3 igazsága:

A sör nem alkohol
A nő nem ember
A medve nem játék
hát, én azért bízom benne, hogy nem lesz ennyi idő A hitel meg közbe ketyeg.....
kösz mindenkinek.
Kykee, látod, erről beszélek.
Sziasztok !

MACI , jobbulást neked !
maci bakker, jobbulást.
ritkán jutok ide, de mostmár azt gondolom nem is hiányzik.
mostanában csak rossz hírek járják erre felé.
mindenki vigyázzon magára, tényleg úgy kell viselkedni, ahogy a mottómban áll.
úgy közlekedj mintha mindíg vadásznának rád, ha ehhez tartod magad talán van esélyed.
ez nem vicc gyerekek, magatok is láthatjátok.
üdv mindenkinek és jobbulást a gyengélkedőknek, rece bácsi
Na bazze..., most néztem az üzenőfalat, amit mondtatok. Mindjárt sírógörcsöt kapok, hogy ilyen nincs. Ezzel a csókával tegnap találkoztam a Petőfi híd budai hídfőjénél este. Én araszolgattam az autók között, ő pedig nekem még dudált is, mert hogy GSR. Intettem neki és láttam továbbhaladni. Mire odaértem, nem láttam semmit az egészből, nem is tudtam, hogy baleset történt. Annyit láttam csak, hogy nem láttam a motorost. Még meg is jegyeztem magamban, hogy jól eltűnt. Kicsit furcsállottam, hogy a villamospályán megy.
Velem is előfordult már jópárszor ez. Gondolom, ilyenkor nyitva marad valamilyen szelep, mert kigyorsítás, de miután erőteljesen fékezel, a szelep nem zár vissza, vagy visszazár?! Nem tudom, Gino -t kellene megkérdezni, ő az autószerelő.
Tényleg, előfordult már veletek hogy egy erős kigyorsítás utáni erős fékezésnél - kuplung behúzva - leáll a motor alattatok? Mert velem már párszor előfordult. Alapjáratot már felvettem 1400-ra (gépkönyvben ez van írva max) és mégis leállt párszor. Ilyankor a fordulatszám leesik 1000 körülire, pedig nem kellene. Szervíznek mondtam, azt mondták vigyem be, de azt is mondták hogyha nem ír ki hibakódot akkor nem valószínű a megoldás.
Valaki, ötlet?
Nem tudom mostanában mi van ezekkel az autósokkal, de régebben azért nem volt ennyi balfasz az utakon. Vagy csak én nem vettem észre. Bár ha megnézzük hogy milyen könnyű manapság jogsit szerezni nem is csodálkozom. Velem is naponta! előfordul hogy a szembejövő úgy előz hogy majd leszorít az útról. Már elgondolkoztam hogy hordani fogok kis fémgolyókat magammal és amikor kielőz valaki szemben velem és majd leszorít, csak oldalra ejtem a golyókat had repedjen a köcsög szélvédője!
Anyukádat megértem, de Téged is, ha az eladáson gondolkozol. Jobbulást!
Fájdalmas igen, még jó, ha nem halálos! Ne beszéld le a thebear-t a motor eladásáról, jó lesz, ha Te is elgondolkodsz rajta! Voltál az önkormányzatnál? De ha így megy, nem biztos, hogy szükség lesz építkezésre!
Az még ismét 2.5 év mire lesz belőle pénz!Ez Magyarország és a tiszteletlen igazságtalan hozzáállás!
Most jüttünk a Vikivel és a CBéktől 200mre egy teherautó mögül hirtelen előbukkant egy Skodás és elkezte az előzést!Fékezek lehúzódok és még Ő kezdett el rámdudálni!Örültem hogy megúsztuk!Hosszú és fájdalmas lesz ez a szezon!
A bátyám alól 2,5 éve ütötték ki a vasat - egy balfasz szőke picsa. A biztosító azóta se fizetett.
A pereskedés évek óta húzódik, pedig már pert is nyert a bátyám. Most a megyeí bíróságon van az ügy, ha jól tudom a napokban lesz a tárgyalás.
Mert köcsög az összes biztosító!Amikro kellne akkor elzárkóznak a fizetés elől!
miért nem akar fizetni?
Battameg, battameg, battameg*256492
Nem írogatok és mire kell visszajönnöm?! A faszom kivan, komolyan mondom. Maci, nagyon örülök, hogy "csak karcolásokkal" úsztad meg. Nem hiszem el, hogy ennyire nem figyelnek az emberek. A kurva szezon még csak el sem kezdődött, de már a vadászszezon megnyílt az autósok részéről. Nagyon remélem, hogy a biztosító megtéríti a károdat. Sajnos, nálam az a helyzet, hogy a bukásomat nem téríti meg a K&H, még annak ellenére sem, hogy a másik fél elismerte, hogy ő volt a hülye. Már azon gondolkodom, hogy kiköltözöm külföldre, mert ami itt megy, az nem embernek való. Vigyázzatok magatokra tesók, mert nem szeretnék megint temetésre menni.
kösz kykee.Elgondolkodtam kicsit,CB balesete, az anyját látni a temetésen, aztán az én repülésem, az anyám meg az assony reakciója......Nem akarom, hogy úgy lássam őket, mint CB családját.
nincs. A kollégákat meg inkább akkor kóstolgatom, ha gáz lesz
nem, a trélerrel.
Hogy nekem milyen kis vicces barátaim vannak...
Örülünk, hogy nem lett komolyabb bajod!
Pont neked kellene aggódnod egy semmi kis feljelentés miatt? Megeszed a kollegákat reggelire. Meg a biztosítót is
Jobbulást ! jogsi még nincs ?
Sziasztok all!
Maci!
Örülök,hogy nem lett nagyobb bajod és hogy lélegzel!Igen szar a látvány!Mélyen együtt érzek veled!Ha valamiben tudok segiteni akkor csak csengess bátran!
Ha eladod a mocit akkor nekem is el kell adnom!Szerintem ezt gyorsan verd ki a fejedből és mihamarabb ülj vissza rá még mielött eluralkodik rajtad a félelem a motorotól érzés!
Nem volt rendőr személyi sérüléssel járó balesetnél?
A mentős sem hívta ki? (gondolom nem gyalog mentél el onnan...)
elismerte, leírta.
Ha rendőrt hívok a jogsi miatt feljelentenek.
Tudom!

Attól még kérdés marad, hogy elismerte-e az autós a felelősségét!