Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Személyi sérülés volt, ilyenkor kell rendőr, meg helyszínelés.
Kedves thebear!

Először is jobbulást kivánok neked, sajnos sok jóval nem tudlak biztatni (azonkivül, hogy rendbe fogsz jönni :)).
Az ujjaddal ne tervezz az elkövetkezendö hetekre, mert nekem 6 hete tört el a nagyujjam nagyából úgy mint neked, holnap fogják levenni a gipszet, és nem gyógyult még meg, nem fáj csak nagyon érzékeny.
A motorod is szarul néz ki, nem sok ép elemet láttam rajta :(, lehet jobban jársz ha gazdasági tk-ra tudod vetetni, de nem lesz kis akció, ha még jogsid sem volt. Sajnos engem is egy figyelmetlen autós jutatott gipszbe, nem látta, hogy jövök és kikanyarodott elém úgy , hogy sehova se tudtam menni csak neki, és onnan már te is tudod repülés, földetérés. Mondjuk én se 50-el mentem, se 60-al, se..........., de én nekem többminden tört össze, válam, csuklóm 2-helyen, nagyujjam, könyökömet, lábamat is odacsaptam, természetessen nagyábol én is fel voltam öltözve, csak nadrág nem volt rajtam.

Mindenesetre jobulás, és remélem te is ovatossab leszel ezentúl.

White
Ha ki is fizetné teljesen a kárkori értékét (természetesen ne kérd a roncsot, hagyd ott a biztosítónak)
, abból nem jön ki egy új moci!

Most a saját rehabilitációddal foglalkozz!
A biztosítóval később kell megküzdened!
Az autós elismerte a felelősségét?
Hi. Az nem is lenne baj, csak fizesse a biztosító. Jobb egy új motor, mint egy javított....
Szia Maci!

Örülök, hogy egyben vagy tesó!

A motor szinte biztos, hogy GTK lesz!
Anno én is estem hasonlóan mint te. Kikanyarodott elénk egy kocsi, mi meg neki. Repülés, meg gurulás, aztán szenvedés 3-4 hétig, majd bicegés egész nyáron Volt rajtam egy bakancs féleség, egy farmer , meg egy vastagabb kabát (meg bukó és kesztyű). Alaposan odavágódtam abetonhoz
Pihensz Pár hétig fájni fognak a porcikáid, de örülj neki, hogy egyben maradtál!
Azért gyógyulgass ezerrel!
nem veszek protektoringet, ha az van rajtam tiszta seb lennék......UFO motoros proti volt....
Böngészed az alkatrészeket a neten a motorra, meg bőrnadrágot vadászol, mert az nem egyenlő a görkoris térdvédővel
mi a faszt fogok csinálni két hétig itthon?
köszi
egyébként napi 1-2 necc van mindig Pesten, itt tényleg vadásznak ránk....
Szörnyű látni a képeket! Jobbulást kívánok, remélem hamar rendbejössz, és a vasad is újra szép lesz.
Vasárnap engem 130-nál daráltak le majdnem, 2-es út, 4-en előztünk 2 autót sorban. Szabályos volt minden (max a sebesség nem) dehát előzni nem kettővel fogunk. A hátsó autó 2 motort megvárt. Én voltam a harmadik. Már előzésbe voltam az autó mellett, erre ő is elkezdi előzni az előtte lévő autót. Fék csikorog, fél méterrel tudtam elkerülni az ütközést. Az autós meg integet hogy bocsi. Gondolkoztam rajta hogy megállítsam és bucira verjem a képét, mert neki csak karc lett volna az autóján, én meg nem élek ha összeütközünk...
volt rajtam térdvédő, de átütötte.....
Ja...és Jobbulást :):)
Maci: Sajnálom ami történt,de Örülök,hogy Te élve megúsztad....
Motort bármikor lehet venni másikat,de életet nem.......
Üdv kolléga! Jobbulást, mielőbbi felépülést kívánok neked.
A gerincproti mellé ha lett volna megfelelő nadrág is, nem kellett volna a térded nyiszálni. Sajnos pontosan ugyanezt a hibát énis elkövettem anno, meg is lett a böjtje... Reméljük a gépsárkány is mielőbb egyenesbe jön, az eladást meg felejtsd el
köszi.És még a biztosító egy másik sztori, a jogsi még nincs meg....
repültem 10 métert és csúsztam még 10-et. Fejjel és térddel értem le. A család kiborulva, anyám el akarja adatni velem a motort. Bevallom, elgondolkodtam rajta.
Maci jobbulást, szar nézni ezeket a képeket!
Jobbulást Medve!
és miért bukócső, miért ne gomba:
ez aggaszt kissé, vajon a váz tekeredett-e stb.