Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De mert úgy betákolom,hogy az életem végéig csak azon töri a fejét hogy mit hozon,még akkor is ha nem kérek semmit!
7:30kor is tpi-top-tákos leszek!
Hiiijjjjáááá,nyáááányé,mert vissza kell adnom neked a típít!Füreden vagyok!Most megyek a telekre táklátiába!
Már gyerekoromban kiemelkedő volt a szociális túltápláltságom ami egy kis irigykedést váltott ki és ezt láttam tükrözödni a gyerektársaim szemében!
A pelenkát is csak azért hordtam,hogy ne vegyék észer milyen inteligens vagyok!
Olyan viszont volt,hogy a Pamacs tanitott a kisromettel motorozni és mikor elibdúltam és megakadta apolóm a faágba,akkor én megilyedtem és rárántottam a gázra,felállt egykeróre a moci és én meg seggre estem a kisromet meg egykerón bezúúzott a susnyásba a Durkóékhoz a szomszédba!
és ha má csak fél 6 lesz a gatyódba,hiába lesz kutyuka,ták nem lesz,akkor nem lesz ki hozza a vizet
most akartalak hívni!
szaja tesó
méé debil vagyok?
Na,nana!Mi ez az ellenem konfliktizálódás?(de jó szó,most találtam ki)
Vannak sztorik,de ha majd ti is beadtok magatokról ezt-azt akkor,lesz innen is a Pintykalitka házatájékárol egysmás!
De ilyen bekakis felfosós a hajrára nem emlékszem!Olyan volt hogy 4 évesen felvittem egy csajt a játszótérről és kukinunisat játszottunk,de az Anya csak azt mondta,hogy ááá csak gyerekek!
Anya,most is egyedűl voltam a karácsonykor és a kutyuka segitett a fenyőfát dísziteni!Sőt whiskyt hozott,mikor beteg voltam!De az egyre joban kezd beigazolódni,hogyha van kutyuka akkor van ták is!És ha van ták akkor lesz ki hozza a vizet!Meg azt azéé nem nézném el,hogy az anyámat ugráltatom!Igaz jó anya,mert észre veszi magától,hogy mi van,vagy mi kell!Kell ennél jobb anya!? Akkor lenne a tuti ha mocija is lenne,mert akkor együtt mehetnénk túrázni!elég frappáns battátok meg!
ugyan már, akik ismerik kykeet csak ránéznek és mosolyognak, nem?
Tessék olyan sztorikat mesélni a kykeeről,ami mindannyiunknak kellemetlen szokott lenni,mint pl.:kykee kiskorában odakakilt a szőnyegre és egyszer lepisilte a haját. Vagy valami hasonlót.
Szia Gino! Abban biztos vagyok, hogy frappáns lesz a válasz, csak baj ne legyen, mert akkor "anya, segíts!" És lehet, hogy akkor én is frappánsul válaszolok...
ez a baj, én is nagyon gondolkodom rajta, mi legyen. Köszönöm az aggódást.
Ez szép Tőled, csak vigyázz magadra, illetve vigyázzanak rád az utakon Maci! Tényleg veszélyes ma már a motorozás, minden motoros potenciális hulla, ezért aggódunk. Láttam a képeket a balesetedről, nem semmi, hogy így megúsztad.
majd én viszek neki csókolom ő meg nekem, mert az én családom is kihátrál, ha így folytatom...
aszondtad, hogy a lámpákat eltünteted, nem? És hogy középen lesz a dob. Változott a projekt?
Kézcsók!

Erre valami frappáns választ fog adni Kykee....
Szép öregkorod lesz Kykee! Egyedül, egy GSR-el a karácsonyi szép ünnepeken, család nuku!
Ki ad majd egy pohár vizet, ha beteg leszel? A kutyuka?
OK! Köcike!
Balatonalmádi vagyok,de pesti aki Lovasi!
A kipu olyan lesz kűlsőre mint most!A külső része,ami most a műanyag az lesz savállóból és kipolirózva!Mindent megold és beletesz amit kell egy kipuba!Nagyon dicsiérik a munkályát és 45.000.-kér!De neki ez hobby és nem a pénz miatt csinálja!Ezt élvezi!Szerintem sok munkája lesz,ha az enyém már elkészült!
Megoldjuk a találkozást,ha már fent lesz a kipu!
Ha kész lesz felmennék Pestre megnézni (Bp.-i vagy amúgy?). Kíváncsi vagyok rá. Amúgy mennyibe is fáj? Hőálló cucc meg ilyesmi? A faridom nem fog rákonyúlni? :)
Szerintem a 90 egy kicsit hosszú!
Én is maradok az emberednél, olcsóbb és tuti jó lesz
Hát ezt mondom -ízlés dolga
Ja és a sárfogó némi átalakítást igényel, de gondolom látszik a képen. Nekem így jobban is teszik, bár ez ízlés dolga