Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól mondod Maci, nem fizet.

Most már nagyon kíváncsi vagyok egy biztosító társaság kötelező biztosítására vonatkozó térítési megfogalmazására.
Bár még ilyet nem láttam eddig, hogy (persze apró betűkkel írva) egy biztosító felsorolja azokat az eseteket amikor fizet és amikor nem fizet.
mekkora lett a kár? Amúgy ezt nem értem, ha leparkolom a kocsit, és az elgurul, agyonüti Pista bácsit, akkor nem fizet a biztosító?
Szerintem beszéljetek egy jogásszal.
Szia Kykee!

A Jani egy végtelenül korrekt srác, ahogy megismertem. Abszolút nem tehet semmiről, egyszerűen ott állt. Szívem szerint (ha nem fog fizetni a biztosító) egyből kipengetném neki az egészet, de nem tehetem. Tele vagyok tartozással, de közben nekem is tartoznak. 2-3 hónapon belül le kellene költöznünk az alsó szintre. Közben ugye ott van a 3 rosszcsont + a teherautók üzemeltetése......hidd el, nem leányálom!
Valamilyen megoldás úgyis lesz! Remélem!
Steve, igazad van! Úgy kellett volna. De sajnos az igazat írtuk, így egyenlőre nem fizetnek, mivel nem üzemeltetés közben történt a dolog.
Na joccakát, majd holnap reggel olvasok !
Na mizu van mindenki?

Kivel futhattam ma össze a Szab-hídon(asszem ezüst kutyu)?
Sgítség-segítség!Most mék oilt(6000-es szerviz),azt améket szokták 3050-é v 4700-é a "jobbat"?
Vagy vegyek magam,de milyet?
...mindenki alszik már ?


...na akkor JÓéjszakát
Háááátttt,peccce!
/szarul..... /
brrr. Az anyús kéne még, lerágnám a lábam.....nem sajna, anyu melózik, úgyhogy önellátok. A ruha, stb. 315.000 HUF kár magában.
Cevacctok!
Maci!
Gyógyulj fel!Ha tudok segítenyi alkatrészben,vagy vmiben,akkó cóljjá!
Sajnálom.... ,de az a fő,hogy egyben vagy!A moci javítható!
Nyomd az ágyat,és HÚZZÁ BELE!/Gyógyulj!/
Anyósod nem jön ápolni téged?
Te "mázlista" ágyba viszik a kaját is neked?
Visszaadja a cikk a tavalyi oktatás hangulatát és hasznosságát!

http://totalbike.hu/magazin/kozelet/esemeny/motoring/
ja, elbasztam, 1000-es....azt mondták ugyanannyi lesz.
Holnap indítják el az egészet, én ugyebár nem vagyok járóképes.
Maci!

Ne izéjj már!
Hol voltál te 6000-es szervízen?
Talán még a fele sincs a mocidban.

Mennyi a roncsérték, kiszámolták már?
nekem 25.000-be fájt, de ebben benne volt egy Scotch maszk is......
nah, nem eladás lesz, mert totálkár. Most beszéltem a szervízzel. Elment a váz, nem javítható.
Figyu má all!?

6000-es szerviz mennyibe fáj?Most voltam bennt,és aztat mondták,h 2féle olaj van 3050/liter,vagy 4700/liter! érdemes a drágábbat ,vagy inkább vegyem meg én magam!?Ja és milyet?
Üdv all!

Először is Maci:jobbulást 100000-rel!
Megdöbbentő volt nézni a képeket,rossz érzés így látni a kutyukád! Sajna nekenm is rosszul indult az évad,hiszen én is elcsúsztam! DE már 1ben van a gép és kúva jó érzés volt újra csapatni!
Ezzel csak azt akartam mondani,h el ne addd!Már csak azé se me még nem csapattunk 1ütt!

All:
Sajna mostanság nem vót időm irogatni,de még csak olvasni sem!Ma itten leszek az tutti !
kérdezz rá, mi van az eljárással, miért nem fejezték be. Melyik Biztosító?
Most két dolog is van. Az egyik az autós borulás. Jelenleg, főügyészi javallatra megy a nyomozás. Csak nem tudjuk, hogy mi van. Biztosító pedig majd akkor fizet, ha a nőt hozzák ki bűnösnek. Akkor viszont a nyomozás után betétlap kitöltése..., stb. A másik viszont a motoros esésem, aminél nem fizetnek. Igazából mindkettő fontos lenne, mert mindkettőben sértett vagyok. Az autósnál még annyi van, hogy fél éve húzódik-halasztódik a dolog.
még legyünk tú ezen, nem akarom elkiabálni Neked miért nem fizetnek? És melyik biztosító?
Maci! Akkor már az én ügyemben is intézhetnél vmit.
Tesónál sose lehet tudni!