Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Nekem jó lehet vasárnap is.
Jó lenne, ha egyszer syrus is el tudna jönni...
Milyen gyár is az, ahol szombaton mindig dolgozni kell? Csavargyár?
nekem a szombat jobb. LESZ:
Nekem meg teljesen mindegy! Csak menjünk! De azért nagyon jó lenne, ha syrus is tudna jönni.....
Na én léptem.
Jó éjszakát Klán Tagok!
Üdv Syrus!
Tényleg kár hogy nem tudtál jönni!
Ahogy már egyszer írtam is, ha a többség a vasárnap mellett dönt, akkor vasárnap lesz a túra.
Momentán nekem a szombat a jó.
Reggel tankoltam tele, a fogyasztás a szokásos itthoni ámokfutásom eredménye: 8.8 liter.
A túrán 6.3 litert evett, ami nem túl veszélyes sportdobbal, és két személlyel (vagy az átlagsúlyt nézve jó az három személynek is)
Még néhány számadat.
Nekem sajna nem sikerült átlépnem az 500 km-es határt. A mai termés: 483 km.
A fogyasztásom a mai napon: 5.95 l/100 km .
Ezzel a fogyasztással 1402 köbcenti volt táplálva és 510 km-en mértem.
Laca!
Neked hogy is evett a 600 köbcenti?
Sziasztok!

Most értem haza,és irigykedve olvasom ill nézegetem a képeket!Sirály lehetett!
Miért volt soványka a létszám?
A köv túrát nem lehetne megoldani vasárnap?
Folyt. köv. május 26.-án Szolnok- Ópusztaszer Klán Túra!
nekem dino vágta, bóly cityben lakik.

jó stét.
Szép estét Motorosok!
Én is meg a Ricardóék is épségben hazaértünk!
Én már le is gőzborotváltam a vasat mert szörnyű bogárdzsuva volt rajta.
Szerintem is nagyon jól sikerült a túra, talán az egyik legjobb volt, amin eddig részt vettem.
Bár a Laca szerint kevesen voltunk, szerintem meg pont elegen. Persze az is igaz régi klán tagok mindig beférnek a keretbe!
A kaja épp hogy közepes volt, a környezet viszont nagyon kellemes. Így jár az ember, ha olyan helyre megy kajálni ahol még soha nem volt.
Én végig élveztem a motorozást, függetlenül attól, hogy az alföldön jártunk!
Remélem Laca Szolnoktól már a tempó is megfelelő volt!?
Néhány kép a túráról.
Sziasztok!
TTTTAAAARRRKKKAAAA!
Szia! Ki tud itt segíteni filmet kódólni mert lenne egy-két kis rész amit fel lehetne tenni a polcra porosodni de kicsit meg kéne vágni meg átkódólni? Tuggy valakit!
Steve!
Merre vezetted Ricardoékat a Nagy Lajosra? Az jobbra volt Ti meg balra kanyarodtatok...
Nem a mennyiség, hanem a minőség számít!
Amúgy sziasztok!
Nekem 501 km volt a túra. Nagyon jól sikerült, meglepetésemre a táj nagyon szép volt, kanyarokkal ugyan nem kényeztetett, de azért volt látnivaló. (Bár egyesek szerint a Tybee második képén a tőlünk jobbra látható fekete felsős, fehér szoknyás lány volt a legszebb látnivaló, egyben a nap fénypontja! )
Én sajnos nem láttam, ezért a Szolnok Albertirsa etapot emelném ki. Minden volt: gyorsítások, sebesség, előzések.... Nagyon klassz volt! A sebességugyan leszedte a tanktáskámat, amit persze menet közben nem tudtam visszarakni, így a vége felé már az "utazósebességnél" is lejött így fél kézzel tartottam, a másikkal vezettem. Amúgy közel voltam a rekordomhoz...

Szokásos köszönet Steve-nek a szervezésért és a Szolnokiaknak a fagyi és süticsodáért.
nem voltatok sokan....
Csak ne le a lépcsőn!

Sziasztok!
irigykedek is innen itthonról, de gurulunk mi még együtt
Szevasztok!

Bánhatja, aki nem jött! Nagggyon kafa volt! Főleg a hazaút Szolnoktól Áporkáig: 1 óra 5 perc, és ebben benne van a tankolás is......
A kaja nekem ízlett, a kiszolgálás és az adag nem annyira. Jól mondja Tibi, egyszer voltunk, többször nem megyünk.....hacsak nem szakad rám a bank, hogy háromszoros adagot kérjek, és csak a szöszke hozhatja ki, aki a pult mögött volt.....

540 km lett a nap végére.....
Üdv Mindenkinek!

Szerencsésen hazaértünk a Klán túlélőtúrájáról! a reggeli.. illetve hajnali 5ös kelés után, édes a pihenés. Az indulás után 10percel megviccelt minket az időjárás, elkezdett esni az eső.. de utánna szépen kisütött a nap. A vigadó étterem kínálata bőséges volt az étlapon, az adagok mérete kevésbé.. sebaj.. EGYSZER itt is voltunk.. A nap végülis remek volt, főleg a vége, ugyanis nagyon finom fagylaltal zártuk a túrát SZOLNOKON, a Zagyva Cukrászdában. Remélem a többiek is szerencsésen hazaértek/érnek. Köszönjük Steve-nek a nap precíz levezetését
Akik pedig nem jöttek, íme néhány kép a túráról.
na és mit mondanék? Igaz, alig ismerjük egymást, de a haverom, aki mellesleg nagyon igényes szeretne látatlanban megtákolni?
nekem a csaj nem barát, hanem áldozat...te meg ismered a tiéd egy ideje...majd mutatok én neked másikat
be!De te nekem nem akarod én meg igen?háá hóó itt a kölcsönös bariság?