Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Steve, engem is, és a túrára egy MZ 1000S-es kollégát is. Kaját én kérek, őt megkérdem.
Aloha motoros tesók!
Steve
engem felírhatsz!remélem addig vissza kapom a forgalmim!ha nem akkor megyek úgy!
mennyi az az olcsó, és hol található?
A Fertő tónál is jártam.
Ott vannak büfék, aki esetleg ott akarna kajálni, bár terv szerint ott nem időznénk túl sokat.
Jóóóóó reggelt mindenkinek!

A hétvégén elmotoroztam Sopronba. Sikerült megfelelő kajáldát találnom a 31.-ei túrához. A kaját természetesen le is teszteltem és megfelelőnek találtam, a választék is OK.
Marha nagy parkoló van az étterem előtt, és belül is bőven van hely. Az éttermet amúgy Lila Tehénnek hívják. Sopron és Kópháza között található meg.

Legkésőbb március 29.-ig le kell adnom a létszámot, úgyhogy időben jelentkezzen aki jönni akar, meg kajálni is!
Jó reggelt motorosok !
Joccakát all!
holnap!

csao
kykee
Én simán mondtam volna neki, hogy ne szemre állapítsa meg a kopást!
Vegye elő a mérőt és mérje meg! Simán van 1.6 mm a tiéd Kykee!

Tudod, Kykee...az ilyen hatalomfitogtató patkányok "szolgálnak és védenek" .....
Szasz Albi001!

Ezt vedd ,nem fogod megbánni!Akiket eddig rábeszéltem mind a fejemet akarja,mert félnek tőle
Hibátlan szép és erős!
Nem tudom milyen géped volt eddig de kezdésnek lehet ilyesztő lesz!De majd segítünk!
A Fészer is jó de szerintem az ehez képest nem annyira kidolgozott(hátsó lengőkar,hütéscsövek,műszerfal,)de ez az én véleményem!
A kawasaki meg 750ben azt tudja mint ez!
A matt fekete szép de a tank 2 oldalára tegyél fel fóliát ahol a térded hozzáér mert ott tud okozni csúnyaságokat!
EZÉRT KELL VENNI EZÜSTÖT!AZ A LEGSZEBB!
ime:
Szia!

Jól tetted, hogy ezt próbáltad!
A matt fekete, annyira karcolódik, mint bármelyik másik szín.
A hátrány, hogy nem lehet polírozni a karcok miatt!

A második érdeklődésedre a válasz: JOBB!

Nem fogod megbánni, ha GSR-t veszel!
Persze, ha akarod próbáld ki a többit is, de ha van ízlésed, akkor úgyis a GSR-re teszed le a voksod!

Üdv. Leendő GSR tulajdonos!
Hát ezért megyek a médiához holnap!gyorshajti és kopott gumi!igen valóban kopott volt de annyira nem hogy elvegye a forgalmit egy kollegája miatt akit ismerek és az is nagy motoros!meg is mondta meg azt is hogy amit mond le fogja tagadni ha sor kerül rá!köcsög volt és kész és igazságtalan!
Ne nagyon motorozzatok a nosztoriban mert ha csak lefelé gurultok öttel akkor rád robban hogy száguldozol mint a többi helyi motoros!nos gyakorlatilag ez az alapja a dolognak!


A gumim lekopott az egykerótól és az erösebb meghajtástól!ez van!de nekem is nagyon fontos hogy rendben legyenek a gumijaim mert ettől függ az életem ha kutyukámat sétáltatom!
17000nél lett felrakva most meg 21.000 és föle van!ennyit bír de eddig ebben a gumiban bízok a legjobban!MOst meg vihetem a GSRt vizsgáztatni!
illllyyyeettttttttttt!


H.E. most remélem örülsz!
Helló mindenki.

Pénteken próbáltam a Full-Gasnál egy ilyen gépet és naon megtetszet. Lenne egy pár kérdésem a vassal kapcsolatban:

- A mett fekete fényezés mennyire tűri az igénybevételt (mennyire karcolódik)?
-ebből a kategóriából még nem próbáltam másik vasat. Érdeklődnék, hogy milyen a többihez képest (fazer, z750, hornet...)?

Előre is köszi, széles utat.....
Neked az semmi, gyerekjáték bammeg x2!
Valahol Szentendre és Esztergom között volt......
Figyimá!
Gyorshajtásért jogsit szoktak elvenni, nem forgalmit!
Mé kell nekem gumit cserélned már megint?
(Nekem nagyban befojásolja a gumicserémet és még sokmindent a motoron a pénzmag, tehát szívesen tennék rá ezt-azt, ami jobb és biztonságosabb, de nem tehetem anyagilag. Amit adtak hozzá lehasználom, amíg csak lehet és után is hasonló -nem csak 5-6000 km-et kibíró- gumit veszek rá.
Hol van ez a kanyar?legközelebb elviszel oda?igen felcsigázott és beinditott!
Nekem meg mindig van egy ilyenem elado ocsoer, par napot volt csak motoron:
Ismerkedj még vele!majd 5.000ik kilcsinél megnézzük mi van veletek addig ne menj csak annyira,hogy meg is tudd oldani a hírtelen fellépő problémát!Határon belül mocizz!
Igen nos a gumink tényleg nem egyformák!AZt ha teheted hamar cseréld le mert nem biztonságos!
Nekem is most lesz megint gumicsere mert elvették a forgalmimat tegnap este 5kor!
gyorshajtás(68km/h) és antipatikus rendőr aki pikkelve egy motoros kollegájára akit én is ismerek ebből kiindúlva azt is a szemebe mondta hogy rajatm vesz retorziót és ezért vette el a forgalmimat!
Holnap megyek is az újsághoz,hogy kicsit igazságtalaság volt amit nyomott azzal hogy álltalánmosított és rühelli az összes köcsög motorost!
Bammeg x2, ahol "összeért" az út, a domb teteje volt! Oda néztem. Aztán hopp, dombocskára felérve oppá, éles jobbkanyar! Egy fél pillanatra rámozdultam a fékpedálra, de csakk épp a féklámpa villanásig, aztán láttam, hogy értelmetlen és jobbra vágtam a kutyulit!
Szinte meg sem kottyant neki az a kanyar azzal a sebességgel!

Azért még pár ezret kell kutyáznom, hogy ne csak a motor merje bevenni (ő be is tudja) a kanyart, hanem én is!
Ha én mögötted megyek, úgyis lemaradok, mert én nem megyek be úgy kanyarokba, mint te!
A gumi sem egyforma a két motoron!
Ne magad elé nzz hanem ahol az út "horizontálissan összér" és ellenkormányzással szinte minden kanyar bevehető és a megfelelő fokozattal szépen lapra is vágod biztonságossan!sok sok gyakorlás és ütemes gurulás!majd legközelebb gyere mögöttem pontossan!
A Balcknet már ráérzett a múltkor mikor mondtam neki!
Csákány tezsvír!

Odaengedett az asszony a géphez?
Ezért változatos veled gurulni. Körülötted mindig történik valamit!
Legközelebb mi várható? Rendszámtábla leesés, lemerül az akksi......stb. ?

Akkor lett volna jobb a guriga, ha pénteken is lejössz velem!
Volt egy domb után éles jobbra ma...... (kb. 150-160 közötti tempónál)
Nivó & J.F.F.-nél!
én is ott vettem 3860.-hufért!
sokkal jobb így a kutyyka,de a gumi is sokkal jobban kopik!Na erre battam ráá tegnap!
kanyar az nem fekszik!inkább döntsd bele a kutyukát!