Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Töti Ricardo!
hellohellohello!

Kykee, bocs, hogy nem szóltam. Későn végeztem és már nem akartam akkora utat bevállalni. Elindultam egy cimbivel, aztán végül is Zircnél fordultunk vissza. De iszonyat jót mentünk a Zirc-Győr szakaszon, kúváú tetszett. Amolyan Nosztori-féle bemelegítő
Rengeteg motorossal találkoztunk, mindenki útra kelt. Ja, csak Haya nem / / Kitartás
Ockay Kykee!
Lesz ami lesz......csak legyen mán kécen ecce....de majd csak kécen lecc!
Addig melegíts Tesóka!
Üdv Laca!
Hát ez a közös gurulás is kimaradt... pedig te is élvezted volna a Szentendrein a spontán kialakult gyorsulgatásokat hazafelé! Tudom nem illendő, meg veszélyes is, de ha egyszer kva jó dolog!
Bocs a gumiért ... hidd el jó kezekbe került!
Ha a srác nem tudott volna jó áron szerezni, akkor nekem ez lett volna a befutó a BT-014-re: www.mynetmoto.com Szállítással (3-4 nap) is bőven 40 alatt lett volna a hátsó.
szasztok,
laca én tudok neked adni pilot road-ot vagy race-t már nem emléxem melyik de most jutott eszembe, hogy van nekem egy a garázsban.
nem egy új darab de még lehet használni, sztem még egy szezont kibír.
ha nem jó, akkor tudok adni metzeler racetec-et helyette. az tuti jó állapotban van, most vettem le a héten.
na majd csörögjél
amúgy meg minden jót mindenkinek
ja és sajnálom laca, hogy ma elmentünk egymás mellet, de majd legközelebb összejön
Szeva Abdul!

Hát ha ezt tudom, hogy mégsem mentél Mátrába....eljöhettél volna velem meg az egyik cimbimmel. Vác-Rétság közt mentünk egy párat, utána lökdöstünk egy pár golyót..... Jóóó volt!

A gumit elhappoltad előlem.... ugyanis mivel eldobandó lett a Michelin első, úgy döntöttem, hogy visszarakom a gyárit előlre és akartam venni hozzá egy hátsót. Mondja a srác, hogy nemrég vitték el. Mondom tudom.... én ajánlottalak neki....
Így most elöl a gyári Bridgestone BT 014 van, hátul meg Michelin Pilot Road. Nem egészséges dolog, de pár hétig kibírom.
Üdv!
Hát a Mátra kimaradt, mert tegnap a cimbim délután quadozásnál esett, a válla bánta... Így egyedül gurultam egy jót a szokásos Dunakanyar útvonalon.
Gonzales, létezik, hogy fél kettő körül te jöttél velem szembe a Szentedre-Visegrád közötti hátsó hegyi úton? Ezüst GSR volt, nagy fejidommal...
Na tipli én megyek mert záróra,
ugrok a motorra,húzom a gázt ,orrba ,szájba,
nem hagyom a kutyukám nyugton,
kopjon a fék, kopjon a beton!


na pááázsit all és BALMENKÖZt
Jó napot jó húúúúúzkodást wwwwwwwwwwáááááááááááááááááááá!
Mr.Haya!Te sem ismersz enegem én meg soha nem adom fel és nem hátrálok meg!
Max egy élménnyel gazdígodunk nem igaz?
tarka tesó,ha végeztél csörizz mert egy videót kell csinálnunk!
Itt a kép amit kértél:
Én?Megfutamodni?
Akár a végsőkig......nem ismersz még eléggé!
JÓ REGGELT MINDENKINEK !

_GSR_

Folytatom a kertészkedést.........ALAKUL .... NO MOTOR
Jó reggelt !
jó reggelt hétalvók !
tentikézz és holnap csörizz!
csao ricardo
ha időben végzek a melóval bakker, én lemegyek

na szép éccakát
Holnap tali és lehozlak ide!
hűűbaszki 2x

oda ééén is akarooom én is én is. mooost
videok/legújabbak/139 oldal egy kis nosztori
Tudtam hogy megfutamodsz!
hol van az a vidi?
Menjünk inkább Kambodzsa Alsóra!
Azt biztos nem ismerjük!
No majd összehozzuk.....Gyó pihit!
......./gimnasztika?/..........
Ott ahol mind a kettőnk jártas!Nem akarom utána azt hallgatni,hogy az útismeret hiánya miatt nyeretem!
De tudok egy jót és bemelegíthetsz elötte!NOSZTORI VÖLGY!
Fent van róla videó is!nézegetsd,nézegetsd..
Mindegy....
Még sima rollerrel is lehagyom!
Na léptem...Jóccakát!
Honyap?
Addig vigyi magatokra!És gyó nagy gurulást annak,aki megyen!
Te 2 gyertykábelt lehúzol?
Csak, hogy azonos köbcentik legyenek "versenyben"....