Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na végre, csak beengedett a fórum.
Jó volt a mai gurigázás Ginó tesó. Kicsit széthullott a bukóm, sőt, még a benyó is kifogyott a kutyulimból, de mindent összevetve, nagyon jó volt a mai nap.
O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07] O07]
Engem igazából nem érdekel a vége.....
A kigyorsítás a fíling a lényeg és a kanyarfekvés!

Kykee ment az 263 km/h -t is!
mennyi a kipróbált végsebesség?
Jó estét GSR rájderek!

Mi a gec... izéé volt itt a sportmotorral megint? Tegnap este nyolc körültől megállt, mint a Trabant hegynek és még ma reggel sem ment.
Nde végülis mindegy, most már megyen!

Ma jót gurigáztunk BlackNet-el!
Már 1960 km van a vasban!
Még akarok vele menni.....még......még.....méééééég.......méééééééééééééég!
még
egy kis tuning
Csak ki tudja...?
Ja még azt akartam, hogy ha kő, akkor ne dobd be, az üveges nem ér rá.....
Halihóóó!

Azt nem mondom hogy hiányoztál, mert még a gyengébbik nemet szeressem.....de hun vótá eddig, he?
Akarsz bejöhetsz, én valszeg nem leszek itthon, az asszonynál úgyse érsz el most semmit.....
Csak egy kicsit voltam állat, de jólesett.....amikor múltkor mentünk együtt Vác-Rétság közt, na azt szorozd meg 50%-al..... azért csak közút a fene egye meg.....
onnan származtam el. A szülők maradtak. Milyen más lehetőségek? Csak nem biztosítás?
Te is Debreceni vagy ,v csak rokonság lakik ott?
Kicsit sokalltam a jav.költséget,és más lehetőség után nézetem ......
éspedig?
1enlőre jegelem,holnapra várok fejleményeket!
Kykee és akit még érdekel!

Amit korábban említettem, az osztrákiai kiruccanást április 7. -re tervezzük, az útvonalat majd talán közli velem hamarosan a cimbi, aki akar jönni, az tegye magát szabaddá.
természetesen az oldalra gondoltam, kis gonosz.
Vigyázz, mert Tarkáék lecsapnak erre!
hello hello!

Ideje kidobnod a pc-d
A spórmotor szervere xarakodhat mostanában egyre többször. Nem csak Neked nem jött be.
hogy áll a motorod?
Szia Laca !

Figyu má nem kőnek a mesék?Csak me holnap m1ek Kalocsára,és visszafelé bedobom,ha kő!
Amúgy milyen volt a túrátok?Emlitetted,h állat vótál!?
nekem sem ment egy napig...
Jó nagyot helló-halló evribodri!

Ma nemtom mi volt a géppel,de nem akaródzott bejönni az oldal!
Látom szépen kihasználtátok a 4 napos szünetet! (jó nektek)
Csak nem a szelekre gondolsz?
Mondta is az asszony, hogy elmegy szülni ma éjszaka.....