Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

melletted sem aludnék ma éjszaka apám
Most ettem egy jóóóó nagy tányér istenien finom sóletet, de majdnem visszajött.....
szép. Valami ilyesmi méretű plexire gondoltam...
Sziasztok !

Lássatok szépet !
nem, az összetétele karbon-kevlár, ami elméletileg jobban véd bukáskor, és könnyű. Igen, két méter vagyok. De ha lenne plexi mögé tudnék hasalni, ha olyan erős a szél....
A mottomén mittomén akart lenni....

A mittomén meg kb.: halványlilaf..ngomsincscsaklustavagyoksokatgépelniésrövidítek
Persze, hogy nem azért drágábbak!
Gondolom jobban véd, dizájnosabb, meg mottomén.(nem igazán vagyok otthon a témában )
az enyém meg 40ezres lazer, azon kívűl, hogy egy számmal nagyobb, teljesen meg vagyok vele elégedve. a drágább sisakok sem azért drágábbak, mert halkak, nem?
De ha jól emlékszem, Te 2 méter körül vagy.....
A GSR nem egy hasalós motor, nem mindegy, mennyire emelkedsz ki az ülésből. Még az is lehet, hogy a plexivel pont ártanál, mert átlagos magasságú embernek a feje fölé tereli a dolgokat, neked meg a sisakra. És lehet, hogy nincs akkora állíthatósága a dolognak. Vagy ha van, akkor meg már tényleg elég hülyén nézne ki....
vagy már süket vagy öreg korodra a sok ivecótól
120-ig egyébként nincs gond, a felett sem annyira gáz, de hosszabb távon zavaró.
Biztos, hogy jobb mint az én Schubert Speedem, (mikor megvettem 35ezerért, utána akciózta a Louis 99 euróért) de valszeg nem halkabb. Vagy csak az én fülem túl zsíros, és azért jutnak el a zajok tompítva a hallójáratomba.....
nekem egy 80.000-es AGV van.
Ááá, nem felvágás vagy hasonló! Nekem is a bank fizette! Csak nem lehetett kihagyni....
Schubert S1 sisakot kell venni, az nagyon jó! Igaz az ára is.....
Nekm csak egy 30ezer forintos Schubert van (már nem gyártják) de az is elég halk. Mit tudhat akkor a nagytestvér?
én is csak hosszabb utakra gondolom használni, amúgy is csak ott mégy folyamatosan 100 felett.
óóó, nézd már, mennyire felvágunk
Nagy db testvér, ne aggódj, ami késik nem múlik, csak soká jön. A szponzorom bemondta az unalmast, most keresek újat
vannak egészpofások. Na, majd a 31-i túrán meglássuk, addig nem rakok fel semmit. Lehet, hogy az én bukóm szar, de mentem most vele füldugóval, és így csak a motort hallgattam, nem a szelet. 11.000-nél állat hangja van
Milyen bunkó vok: szevasztok!
Szerintem nem kell plexi! Én 160 alatt ritkán járok vele, és ott még nem kell. 160 feletti száguldásra meg nem a GSR lett kitalálva! Nem azt mondom, hogy néha nem megy az emberfia többet, de nem sokszor és nem tartósan.
Meg szerintem ronda is.....
Amúgyis a GSR élvezete a kanyarokban és a kigyorsításokban van, nem a 200 feletti száguldozásokban. Szvsz!
Milyen mennydörgés?
Neked csak villanymotorod van...
Pedig nekem sem hiányzik, annak ellenére, hogy korábban fejidomos paripát akartam. Lehet, hogy van egy tartomány, ahol jól jönne a szélvédelem, de már nem tennék rá semmit
ja , csak nem gsr-el , szélvédő nélkül
akkor hallgasd a motor ciripelését
Hejhó!

Nekem van, de pár órás utakra nem használom, lehet hosszabbra sem, pedig az én sisakom is zajos. Akkor nem hallani annyira a dödörgést
más kérdés. Használ valaki füldugót a sisakban? Nagy sebességnél kicsit zavaró a szélzaj.