Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hogy lenne pesten te!
há nem rég értünk haza.
Te most pesten vagy, mint a pestiek vagy nem vagy pesten, mint a nem pestiek?
Védheti de vóót szemek tanuja is!
Régi volt már az a Haya,de elhagytam mint egy nagyobb összeget!Aztán szépen bevártam aq tarka tasóékat!Kanyarokban nem volt jelen a Busás srác!Megf füstölt is eléggé a gép de rohasdt jó hangja volt!
Szerintem ment volna az de nem volt ura a gépnek a srác csak egyenesben de végig a rndszámtáblámat nézte!Ő kezte azzal hogy elment mellettem elég közel,mint 3 állat!
Má megen mit csináltál?

Jön mindjárt Mr. Haya és megvédi a busa hírét....
Tesó!
Örülök hogy ilyn véleménnyel voltál rólam!Azért a 8ason az a Hayabusás verseny 240nel nem volt rám jellemző az a szó hogy nyugis!De lenyomtam mint Ghost rider a rendört!
A dömper ?
Hahó,hahó,hahó!
tarka,veletek volt a kykee?
Bammeg 3x olyan hideg lett a végére!De tök jól elvoltunk egész nap!
köszi Gino,de már le van zsírozva!
Tarka, Kovik!

Egy ilyen dömper AZT kívánok nektek holnapra!
Szia Abdul!

Ha tegnap írtad volna, örömmel mentem volna! öröm lenne most is, csak éppen megfelelő motor nem lesz! Mert ha reggel elintézem az első gumicserét, felemás gumival nem vagánykodhatok.....
Ja ha valakit érdekel a két überbrutál járgány, ki lehet próbálni! Igaz pénzbe kerül (nekem 24000 volt) de sokak (nekem is) életében egyszer sincs lehetőség 195-el bevenni azt a kanyart négy keréken.....
Szevasztok!

Délelőtt voltam itt a közelben a reptéren Subaru Impreza WRX STI-t és Mitsubishi Lancer EVO VIII-t próbálni. A szünetben mondom megyek én is a pályán, kipróbálom a kutyukával.....hát nem mertem. Hogy miért? A képen meglátjátok: kaptam egy szép csavart az első gumiba......még így lábon hazajöttem vele, de tanácstalan vagyok a hogyan továbbot illetően. Már gumist sem lesz egyszerű holnap találni, aztán ott a kérdés, hogy rizikózzak elmenni vele, vagy szereljem ki az első kereket? Megpróbáljam megcsináltatni (ragasztatni) a gumit? (szerintem ne). Megvan még a gyári első gumi, de az nem illik a hátsóhoz. Azért óvatosan két hetet ki lehet bírni vele, de többet nem, főleg ha pályára is akarok járni.
Valszeg veszek rá egy gyári hátsógumit, és felrakatom az elsőt.
golyóscsapágyon fut?
meg vízkenésű?
De tesó!
A GSR-be olaj sem kell!
Hol élsz te?
jóvanvazze,hozzadcsak.
Az a tied amit megetté!
Még nem tudom csak csörgött hogy menjek be este hozzá
a tiédbe olyat tettek zegen?
az enyémé? vagy van sok?
Későn keltsétek fel az olajat, nehogy fáradt legyen!
Na? Szerinted?
Amit kiérdemeltünk! Azéééé!
okáá. milyen olajé?
nekünk nincs ünnep!
Ma peugeotot szedtünk atomokra,holnap reggel gyakorlati vizsgA.
Én abban bíztam hogy nem akar jönni.
Na majd holnap vizsga után gurulunk!
Az elsögumim télleg KO. cserélni kell
Este megyek az olajért a Pityuhoz!
Reggel be kell rakni a szerszámokat! El ne felejtsük+a kannát!
Biztos nem gurult el a gyógyszere....
Szasztok külsősök!

Há mész holnap oly korán?