Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meglássuk. Lefelé nem volt vészes, mondjuk nem is mehettem még 120 fölé a bejáratás miatt. De visszafelé jó lett volna legalább egy kisplexi.
Szokni kell, GSR kolléga!

Eljössz néhány 5-600 km -es túrára és megedződsz! Ezt most komolyan mondom!
Tavaly októberben én is 600 km felet mentem egy nap, úgy hogy már nagyon rég mentem ennyit és nekem is minden izmom lázaslett másnapra. De ez már amúlt....

Hozzá kell szokni és észre sem fogod venni.
Persze, mert még hideg van!
Majd nézdmeg nyáron!
az a baj, hogy visszafelé kissé szeles volt. Egy alkalommal a hátsó kerekem elemelkedett a lökéstől, alig bírtam megfogni. A nyakam meg olyan izmos lesz, mint egy bikáé, alig bírtam tartani a fejem....
én is erre gondoltam.... , tegyél rá , rontani nem ront az biztos és alig van bogár a plexin , a dzsekin meg szinte nincs is , ami nem elhanyagolható
hello ez leginkáb Kykee nak szol :hol lehet fogaskereket veni elöre a gsr re ,a jobban gyorsulás cél irányából ?
Ha elöl nem elég kemény,van megoldás
Maci!

Gyúrjá, bammeg!
Férfi ember küzd a széllel!
Szerintem 160 -ig nem vészes a szél, nekem még nem zavaró!
Bár kykee -ékkel a sok 200+ -nál már kell kapaszkodni, de én még mindig nem hasalok!
akkor megyek a te gépeddel, és megmondom
A mostani túrám után Debrecenbe gondolkodok rajta, hogy kéne valami, mert nagyon szeles.
na szasztok Urak, léptem
ez kizárt dolog mert nem tudom , nincs viszonyitási alap mert 0 km-esen ráraktam ! szerintem jó
Húzzá mán a moziba be!
kétszer azért illett volna!
ezt 2x , de nem ez az első gépem ami kenendő
köszi. És milyen a szélvédelme?
Akkor 1,2-es Lada, vagy valami régi DAF-váltós szar?
Ezt úgy mondod, mintha olyan soxor kellett volna már kenned az 1000 km alatt...
utálom az egész lánckenés macerát , a következő gép kardános vagy ékszíjjas lesz
ennek semmi értelme.
meggyütt a tűzmanó!
tarka ! hát persze hogy jól néz ki , ez GSR
ez nem semmi. Nem lesz ezzel minden tiszta olaj?