Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnálom én is. Qrvára sebezhetőek vagyunk. Motorral Pesten mindig óvatosan megyek, úgy viselkedek, mintha minden percben az életemre törnének. Persze ez nem jelenti azt, hogy egy zöld lámpánál elémkanyarodót kitudnék védeni..... Arról meg, hogy az autósok mit látnak és mit nem: volt, hogy a 10 méter hosszú teherautómat nem látta meg a tükörben, és át akart jönni a sávomba, pedig mellette voltam.
Asszem brádör, hasonlókat sokan tudnánk hozzátenni. Én ott tartok, hogy el akarom adni az uccait, marad a terep. Ott nincs mese. Ha egy fa nekem jön, az csak az én hibám lehet...
Kykee tesó !

Én nem használom a fiam gépét.
Az nem az én műfajom hogy a hasamban van a benzintank.
Már kivárom ezt az a 6 napot!

Köszi a felajánlást de én utasként nem hiszem hogy valaha is motoroznék!

Meg megvan a négynapos program amivel feledtetem a várakozást!

Te is menjél a hídhoz és ünnepeljél egykeréken!

Dody
Kedves Ancsa !

Igen lecserélem a kiskutyát !

Egy nagykutyára.
Szia Laca !

Az nem semmi a fiam is tegnap volt 12 ekm es szervizen és 31e huf volt !

Persze azt tegyük hozzá rajtad látszik a lé azt ehhez igazították az árat!

Ha akkora a bébi jelőlt akkor már asszonyt elsem hagyhatod!
Szerintem a túrád is veszélybe kerülhet!

Szép napot!
No háború!
Joccakát all!
Szaz!
Nekem ezüst GSRem van,mert ugye az a szin ebben a motorban és nekem fekete bukóm van egy kutyulival és 8220as kerületben lakom!Ök sem tudják,hogy mi kik vagyunk!
igen!A faterom Pamacs tavaj elvitte a GSRemet a tudtom nélkül!Megyek az úton aSwiftel és jön velem szemben egy motor!Nézem jobban jéé,egy GSR(akkor volt 2 hónapos és nem volt még belőle sok) jéé ez meg az apám!Elvitte megsétáltatni a kutyulit egy órára és nem bírt leszállni róla!Ez A GSR vonzereje!Pedig mikor megvettem azt mondta,hogy felügyelet alá kellene engem helyezni!
A báttyámról nem is beszélve!Ő csak 3.ikba merte feltenni aztán100zal kavirtyolt!
Gino!
Milyen undorító képeket küldesz nekem!Normális vagy?te tényleg tudatosan csinálsz ki szépen lassan!Ezt megbeszélted valakivel?
ők ketten
Hmm,az apám és a bátyám is taxis pesten a Budataxinál!Elég rég óta és imádják a motort meg a GSRemet is! és figyelenek a motorosokra,Tehát Ők kivételek!
Stét all!
Gino bammeg írd ki magadból nehogy feszítsen belülről és akkor ne tudjál felülni a vasra!
Holnap mi lesz/legyen?
irritálja őket, hogy nem állunk a dugóban, és hogy végigmegyünk az álló sorok közt. A taxisok meg direkt csinálják. Faszok mind.
Szörnyű, hogy semmibe veszik a motorosokat!
Sávot váltanak, mintha ott sem lenne.....bekanyarodnak elé (szabálytalanul, telizöld), mintha nem is jönne senki szemből.....
Tisztára olyan, mint amikor a nagy béemvével vagy merdzsóval úgy mennek, hogy a náluk kissebb, olcsóbb autók nem számítanak és mindenki álljon félre!
Ez csinálják egytől-egyig az autósok a motorosokkal, hogy ők semmik, alsóbbrendűek és hogyan képzelik egyántalán, hogy az úton vannak!
Sok autós ilyen esetben éli ki a kissebbségi komplexusát, hogy akármilyen autóba is ül nagyobb, mint egy motorkerékpár és majd ő megmutatja, hogy.....

Nem tudom miért olyan nehéz elfogadni a motorosokat az autósoknak!
Nagy baj van itt az autóvezetők fejében! (tisztelet a kivételnek)
Személy szerint én autós és motoros is vagyok, de mindkét esetben felelősségteljesen közlekedem.

Bocsi a monológért, de most kijött belőlem.....
Ez egyik meguszta azzal, hogy a kulccsontja 3-ba tort, a motoron kb 200-ezres kar, ha mindent beleszamolunk.
A masiknak lapocka tort diribdarabra, plusz 1 uj es talan sipcsont. Ra meg var par mutet is elvileg, de ez meg friss, par oraja tortent, ugyhogy nemtom mi a vegleges. Itt a motor valoszinu gazdasagi tk lesz.

Elso esetben egy taxis jott ki ele a mester utcaban, ez szombaton volt, szoval eso+villamossin is bejatszott, hogy nem tudta kikerulni/megallni. Itt a motor nem talalkozott a kocsival, de az ember valla+feje igen. Ebbol lett a kulccsonttores.

Masodik eset a fogarasi uton volt, telizoldnel bekanyarodott ele balra a szembejovo, azt kapta telibe a motorral, o meg atrepult folotte.
az ostobák, nem tudjűk, mit hagynak ki
Szasz!

Nekem kék GSR-em van és fekete sisak, minta nélkül és tuti a III-kerben állt a vas, a melóhelyemen.
Sok GSR van, akikről nem tudjuk kicsodák....
melyik szervíz ez? Nekem az 1000-es lesz 21.000, a 6000-es 28.000, a 12.000-es 35.000.
Ejjjjj.......
Ez szomorú, nagyon!
Remélem nekik nincs komoly bajuk!

Szabad tudni, hogy mi történt velük? Csak az okulás miatt....
kit láttam ma 11.30 körül a 16. kerületben? Kék GSR, feketesisak fehér mintával.
Qrvara vigyazzon mindenki, 2 haverom is megszivta az elmult 1 hetben, 2 gsr-el kevesebb lett az utakon :(

Mind2 ele szabalytalanul kijottek, ugyhogy figyeljetek nagyon es ovatosan!
estét !

képzeld laca 3 hét és itthon az első saját kamionunk
Mármint a 3 órát találom soknak. De mindegy, én hűséges f@sz vagyok, úgyis odaviszem máskor is, mert amúgy teljesen normálisak a srácok.

Léptem alukálni, kivagyok.
Hali!

A szokásos (féktisztítás, olajcsere) mellett gyertyacsere volt. Az eddigi szervízek 28000 Ft körül voltak, most rájött a négy gyertya (10000) és + 1,5 óra. Így összességében 3 óra díját számolták. Kicsit soknak találom.....
Szasz Laca!

Miket cseréltek a szervízen?