Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ich meg bocs,hogy nem hívtalak vissza,aber erősen betonoztam a kleinezimmert,und nem volt nálam meine handy gsm.
ég a face-em.
ha ilyenkor vmi fontos akkor kűggy sms-t. Bittedanke,tenkjúsőn.
Még ma lefényképezem a gumit aztán felteszem ide!
Ébrecctő!
Tittelet!
Gino!Tötti a látogatászt!
Gyó vót motohangot hallanyi a vasárnapi cigányesküvős
otthoni afterpartyn! Bocsesz,hogy szét voltam csúszva,meg
leamortizálva,de sokat kivett belőlem a szombat!
Nemtom most mennyibe kerul, de monnyuk az uj ar felehez mit szolnal? Hibatlan, es Csomoron, vagy Budan/Pesten lehet megnezni.
Kykee tezsvír: ha ügyvéd kell, vagy egy normálisan megfogalmazott jogi cucc, csak szólj és intézkedem. A bnőmet is megkérdezhetem, talán ő is tud valamit mondani a rendőri túlkapással kapcsolatban.
Ez alap, brádőr!
köszi,szólok ha nem megy!mozgósítottam mindenkit akit ebben lehet!
köszönöm,hogy a segitségemre vagytok!
Az a szűkítő! Persze, hogy kiszedhető! Szedd is ki!
A tesztgépen ki volt berhelve a bekarikázott rész, ezek szerint az akkor kiszedhető?
Most viszonylag rugalmas volt . 275000ft levásárolható kedvezményt adott vagy 190000ft kpt.
Csá Kykee tesó!

Úgy fényképezte le, hogy benne volt a profil mélységmérő a mintában és látszott, hogy mennyi is az annyi?
Ha simán gumit fényképez, azzal kitörölheti! Lúzer!
Anno én még tárgyaltam vele sokat, de a legegyszerűbb dolgot nem tudta kivitelezni, amit bárhol máshol simán megoldanak!
Nem ismertem el a szabálysértést pont ezért,mert a gumi igaz kopot de nem sima!A Gino látta is!CSak lefényképezte és adott egy papirt amivel kutyukát hazasétáltathattam!azt is mondta hogy ez 2között szólva mondja és le is fogja tagadni ha oda kerül a sor!De velem nem volt baja és szimpatikusnak is talált!
Szia!

Örülök, hogy a GSR mellett döntöttél!
Semmi baja nem lesz a motornak, ha a bejáratás után felkerül rá a Bódis!
Állítani sem kell semmit!

Itt olvashatsz GSR+Bódis -ról, jó párosítás!
Szia
Érdemes ellátogatni a Jódobronyához is ajánlatot kérni , én megjártam ezt is azt is és a Dobronya sokkal több pluszt adott mint a többi.
Üdv Nabo
Szia
Én rendeltem a motorra bukógombát ( utángyártottat ) A Jódobronyánál 10 000Ft ért
Már a héten megkapom a mocit és akkor dobok fel képet róla.
Üdv Nabo
Helósztok!

Először is köszi a válaszokat, meggyőztetek.....!
Folynak a tárgyalások a Full-Gasnál és úgy néz ki, ha akarom kapok ajándékba egy bódis slip-on-t.
Nem káros a motorra, ha rögtön bejáratás után felrakatom rá? Kell-e valamit módosítani (után állítani) a keverékképzésen?
ha bukógombát találsz valahol akkor szólj nekem is , bár én már gondolkoztam hogy úgy csináltatok esztergályossal ,aluból vagy metamidból , azt mondják hogy sokkal ocsóbb és praktikusabb ! / az LSL , ami viszonylag tetszik van vagy 32 ropi tartó + " gomba "
Sziasztok!

Kérdésem a következő lenne. Merre vannak Pesten olcsó motoros kiegészítő boltok, meg ahol nagy a választék? Tankpadot kéne vennem, felnicsíkot, meg bukógombát.

Köszi és üdv

Csabi
Nem gond, de inkább ide írok, mert hadd okuljanak a csapatban.
Szabályos igazoltatásnál először is köszönnek. Jogosítványt, forgalmi engedélyt kérnek. Közlik a szabálysértést. Forgalmit nem vehet el, rendszámot nem vehet le, csak akkor, ha nincs biztosításod, vagy a jármű alkalmatlan a közúti közlekedésre.
Bemégy a kapsra, előtte leírod: Alulírott kykkee a barbár panaszt kívánok tenni xx rendfokozat ellen, mert a 2007.00.00-án órakor történt igazoltatás során olyan hangnemben beszélt velem, amely szerintem rendőrtől nem megengedhető. A járművem szemrevételezése során közölte, hogy minden motorost utál, ezért elveszi a forgalmimat, mert szerinte a gumi kopott. A motorkerékpáromon található gumi profilmélysége meghaladta az 1,6mm-t, ezért nem értek egyet az intézkedésével.
A fentiek miatt kérem Kapitány Urat, hogy panaszomat elbírálni szíveskedjen, a nekem okozott erkölcsi és anyagi ( a műszaki vizsga díjja) károm megtérítésére intézkedni szíveskedjen.

Ennyi. Vidd el a műszakira, kérj számlát, és ha lesz belőle valami nyújtsd be.
Szia Maci!
Megyek én mindenhova!nagyon tele a f.a.s.z.o.m. azzal hogy valaki játsza az agyát mert rajta az uniformis!Ráadásul az igazságtalanságot meg ki nem állhatom!
Meg van minden a neve a jelvényszáma!Ebből szitut csinálok!nem hagyom hogy egy kis csillagvadász személyes ügye,irigysége és a roszindulata aldozata legyek!
Segits mert nem vagyok tisztában azzal hogy meddig mehetek el a jogaimmal élve!
kykee@citromail.hu ra írj!
köszi thebear!
Erre iszunk sok jégert a turán
Nekem nem lesz meg a forgalmim lekapom a rendszámtáblát és jól beiszok mellé!Ha már a féreg ebből indult ki akkor okot adok rá!
sajna nem sokat érsz el vele ha nincs tanúd , tudta ezt a kocsog ! kykee 1,5 órán belül ott tudok lenni nálad ha kell és igérem vissza szerezzük ! " elvtársak a nyugati helyzet fokozodik " / a Tanú /
Aloha bruder. A rendőr köcsög volt, és jogtalan az eljárás. Megvan a jelvényszáma? Tegyél panaszt a kapson a kapitánynál, az intézkedés nem volt szabályszerű......