Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És csak a 8-ason mentünk állatul,utána 80-100-110 max 140-50
kykee furcsa mód nyugis volt.
Segáz,gondoltam,h nem jössz.
Pedig kva hideg lett a végére.
6:45-re nlad vagyok!
Én is fél órája.
de a hideggel nem találkoztam,csak az asszony.
bocs hogy nem hítalak,de lassan akart menni,és nem akartalak titeket hátráltatni.
de azért öszejött 200km
Most értünk haza K.K.val meg kykye tesóval egyetemben.
Ekmentünk a majki tóhoz-oroszlány-oszt haza.
Kúva hideg lett estére bammegx2
Hello kutya sétáltatók!

Én holnap fogom megsétáltatni, elég rendesen!
én most értem haza Hatvanból. Királ yidő van
Szép jó napot!
Jó volt a mai gurulás, délelőtt a motorozz.hu évadnyitója Malomvölgybe legalább 300 motorral, onnan pedig Esztergom-Visegrád-Szentendre a cimborával. Badlac is ott volt, sőt láttunk egy női GSR-t is!
A város pedig totálisan ki van ürülve, ilyennek még sosem láttam.
Az új hátsó is bejáratva, így holnap az idei első Mátra! Laca, ha ilyen hosszú utat is bevállalsz, akkor gyere, mi kb. 10-kor indulunk.
1. kép: Budaörsi találkozó
2. kép: Malomvölgy végállomás
Csak néha kicsit, de nem sír csak nyekereg.....
Mostanában meg nem alszik naközben, de álmos és gyűrögeti a szemét, de mégsem alszik el......és ezért nyügi.
akkor orálisan juttasd be. Nehogy análisan
hasfájós?
Szasz amaci!

Ismerem ezt a praktikát, de ez csak a vész-vész eset! (amúgy foga sincs, bammeg x2) 5 hónapos
Ott még nem tartunk.
adj neki pálinkás kenyeret, szerintem én is azt kaptam anno

"Ök sem tudják,hogy mi kik vagyunk!"

Én nem vagyok Miki!



ui: Amit beszéltünk, már nem kell köszi........nem volt vészes, megcsináltam!
Igen, sikerült! Megcsináltam!
Gúten tág, faszikáim!

Tezsvír, én itthon ülök és élem a családi napom. Elég nyügi mostanában a mini Moto, lassan kikészíti az anyját..... nem akarom egyedül hagyni. Éjjel is szinte végig fent voltunk, max. félálom a két nyöszörgési időszak között.
Pedig überfasza az idő!

Szóval ez van.....


ui: Tudom, hogy te ezeket a sorokat úgysem olvasod, mert kutyát sétáltatsz vagy vágtázol vele....
Egyetértek, most vasárnap Esztergom-Dobogókő között egy suzuki (új stift) próbált meg tolni a szerpentinen aztán elmaradozott. Nem sokkal előtte meg a Váci úton - még hideg volt a gép - lazán gurulok, egy impreza meg tiltásig pörgetve füstöl mellettem. Aztán meg jönne a sávomba (Árpád híd felé), persze mindenképpen elém. De inkább húzza rám. A franc se érti ezeket.
Jól látom Kedves Dody, hogy ez Buldog,és ráadásul Yamaha?
megyek legurulok az anyósomékhoz, este meló, és ha nincs forradalom megyek Debrecenbe holnap délután. Meglessz a bejáratás
Akinek az a buta ötlete támadna, hogy motorral megy a belvárosba lebeszélném. A múltkori motoros vonulgatás után minden járőr vadászik a mocisokra, rendszám felír, basztat. Kell az valakinek?
Sajnos!
Lesz még jobb is Laca!
Minden nap emberkedik valaki velem is. Tegnap kétszer. Először megérkeztem egy kis motorhanggal egy Volvo S80 mögé, ami egy teherautót követett. Láttam, hogy belenéz a tükörbe. Szemből érkezett egy autó, de még oda sem ért mellénk, a Volvo már kirakta balra az indexet, nehogy én megelőzzem. Persze rá 3 másodpercre megvolt előzve, pedig szerintem padlógázon nyomta neki.....de nem hiszik el, hogy autó nem gyorsulja le a motort. (vagyis van olyan autó, de az elég ritka itthon...)
A második eset már veszélyesebb: este 19 órakor jöttem hazafelé. Halásztelek előtt megelőztem egy autót. Beértünk a településre, ahol visszavettem 70-re. (ez a max. amit lakott területen belül szoktam menni) Erre a seggembe tapad végig, és túráztatja a motorját. Indexeltem neki jobbra, hadd menjen. De csak nem ment.....a falu végén persze pikk-pakk eltűntem a szeme elől. Az első két kocsit még ő is megelőzte, de utána valahogy elvesztettem a tükörben....
Ez a második eset sokkal veszélyesebb, az ilyen faszok képesek letolni/fellökni csak hogy "fellsőbbrendűségüket" bizonyítsák!
Sajnos ezek ilyenek...Le kell iskoláznyi őket!
Gyorsulgatnyi akarnyak,pedig esélyük sincs
A gyorsulni,és feltűnni vágyókat alázom...megyek elöttük fél méterre,és mutatom
neki,hogy tolgyadmég...ez kevés!De csak akkor vagyok ilyen,amikor nem hagynak!
Amúgy tolyok rájuk!Tégy Te is így!
Jó reggelt minden V 2-es, sor 4-es és V 2-esre váltó DODY papának !

Dody : 2 -od x is GRAT az új gépedhez / TETSZIK, de nekem a sor4 hangja TÖBB mint MUZSIKASZÓÓÓ/
Valamelyik túrán majd összefutunk, az 1. kihagyom
LACA: Nem gyenge a 12000-es szervíz költsége

UI: Egy SUZUKI CARRY miniteherautóban 140ezer KM-nél cseréltem gyújtógyertyát elősször,első tulajos,soha nem volt szervízben,nem hittünk mi sem a szemünknek mikor megláttuk a DENSO tipusú gyertyákat. A hézag volt csak nagyobb az előírt értéknél,tiszta, lerakódás mentes volt.
Ezzel az autóval azóta is hiba nélkül rójja a KM-eket a tulaj.
Na léptem , irány a kerti meló
Gyerekek, ez már lassan selftopic!
Ezt tavaly írtam az index fórum egyik topicjába.

"Nekem is kár volt kipróbáltatnom a GSR-t a faterral......Még nekem kellett erősködnöm, hogy próbálja már ki (most 53 éves,30 évvel ezelőtt nagy motoros volt az öreg, volt saját Jawa 350-e is) Erre elvitte kipróbálni, két perc után már ideges voltam, kb. negyedóra múlva megjelenik az utcánkban (és sajnos hallottam a hangját is, ami ha én húzom neki, mámorító, de ott valahogy nem tetszett...:)) és a poros utca közepén jól ráhúzza a gázt egyesbe, a motor riszálja a farát rendesen, komolyan egy salakmotorosnak is becsületére vált volna, fater megáll mellettem, és én miközben épp átélem életem első szívinfarktusát, ő ecseteli nekem, mennyire jó, mennyire kézben tudta tartani, stb......
Azóta már a tavaszi túrázását tervezi a motorommal.......lehet, hogy családi balhé lesz......."

Az én kutyukámat nem adom senkinek. Mondjatok irigynek, de akkor is!
Helló Dody-papa!

Ha rajtam látszik a lé, akkor szemüveget kell felírni annak, aki látja..... Sajnos nem úgy van, sőt! Ha anyagi helyzetemet kéne taglalni, inkább sírva fakadnék. De mindegy, nem ide tartozik.
Sajnos valószínűleg az első Klán-túrát kihagyom. Pedig tavaly is ott voltam az összesen. De nem baj, ilyen okból szerintem mindenki szívesen hagyná ki a túrát!

Mi az, hogy no háború? De hát nincs háború! Csak az a tény van, hogy Neked Yamakkád van, nekünk meg a világ legjobb és legszebb motorja!
A szervíz nevét elküldöm privátban, ha kell valakinek.
12000-es szervíz: brutto
Castrol R4 10w-50 3.9 liter 16848 Ft
Castrol láncspay 0.3 db 864 Ft
Féktisztító 0.5 db 307 Ft
Gyertya 6263 4 db 9000 Ft
Olajszűrő 1 db 2700 Ft
Szerelő munkadíj 3 óra 15552 Ft

Ennyi. A munkadíjat sok(k)alltam csak.