Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor most kit is láttam érden eg y sötét kék gsr el de már töbször?:D
Jóvanna......majdnem ugyanaz.
Gino!
Dehogy Érd... Budaörs!
Joccakát all!
Hát nagyon sajnálak öreg , tényleg szívszorongató látni a gépedet
hát igen , a bal dekni oldala lyukas , az olajszivatyú is kapott , ne hogy próbáld inditgatni mert rögtön vége a motorblokkjának is
igen
csupan 110 kilometret elt szegeny mocim
nagyon sajnalom
Dönteni?Csak kormányozni
oké , majd csinálj a motorblokkról is mindkét oldalról , kösz
Menj motorozni addig én a maminak elmagyarázom,hogy ez egy motoros életforma és ezen nem szabad kiakadni,hogyha elmész egy kicsit gurulni!Muterék meg megértik,hogy mész mert a fiuknak a legjobbat akarják,igy ez nem lesz gond!Csütörtökön meg akkor sisak nélkül megyünk hogy ne nézzenek minket tüntetőnek!Ezt provokálták ki akkor mi nem szegülünk ellen!
Tehát mind a 4 nap megoldva és a családdal is tudsz lenni 5 után mert akkor már sötétedik!Fürdetés vacsi altatás ,tákolás alvás!vagy besegitsek a családi program szervezésbe
Hol a probléma?
elkuldtem egy fotot
110?
Akkor még a gumiról le sem kopott a szilikon réteg, ami miatt nem tapad jól!
Lehet ez is baj volt, ilyenkor óvatosan szabad csak dönteni!
Gondolod leveszi neked a gumit külön?
110 kilometer van a motorba
Én is mennék mind a 4 nap, nyugi.....
Nekem családdal is kell lennem. Szombat kilőve, mert muterék jönnek hozzánk....
Csütörtökön meg lehet lekapnak a rendőrök,mert sisak van rajtam és azt gondolják tüntető vagyok.
Pénteken mennék és ha lehet vasárnap...... de még, hogy mikor és merre és meddig, azt nem tudom. Majd ahogy alakul.
Azt sem akarom, hogy mami nehezteljen rám, amiért nem dolgozom és mégsem vagyok otthon....
a hátsó gumiról nagyon közelit ! a profil mélysége érdekelne
esetleg....
abolcskei@vipmail.hu
ide küld a részletes fotókat , sokat , nagyfelbontásut !
mind a 4
romania, csikszereda hargita megye
Érd:Érd
budapesttol 650 km-re
de ha valaki azt mindja hogy megveszi akkor talan ki is vinnem csinalnek rola meg egy par reszzletesebb fotot is hogy minden apro reszlet latszodjon
de , gino szokott arra motorozni , szerintem
Most miután ledöfted szegényt még fejbe is lövi magát ahogy kiugrik a hídról a vonat elé!100%
Szerinted ez most hogy esett neki,hogy tök jó a GSr meg minden?
Abdul, ő érdi!