Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

en olaszorszagban vettem mert a vilagon ott van a legjobb aron .Vagyis a motor 5100 eur+afa volt +hazahozasi koltseg kb400 eur.vagyis szerintem nagyon olcso forrast kaptam
Melyik nap?
hello sziasztok.Én érden lakok és itt is van 1 gsr 600 as de nem tom ki az ,nem tudtok valamit róla?:)
elöre is köszi
Sajnos motorikus alkatrészt még egy ideig nem fog keresni senki GSR-hez.
Na meg hiába jó belül, ha sérültek a külső fedelek, részek, akkor azt nem lehet feltenni egy szintén sérült helyett. Tehát ha valaki csúszás miatt keresne blokk részeket, akkor neki ezek nem jók.
Megbontani pedig egyik bontós sem bontja meg. Főleg, hogy sok-sok kilóméterig nem is kell.
Lövésem sincs, hogy milyen bontós venné meg.......
kényes dolog ! mennyire laksz / km / a határtól ? ja és persze melyiktől ?
Mehetek veled bammmmeeeegggggg?Lenne Erzsébetre egy kis kiruccanásom 2 percre!aztán nyelezhetünk tovább!
hat nem volt hogy kiprobaljam de voltam egy szakinal es azt mondta hogy annak a karcolasokon kivul semmi baja
a motor biztos hogy jó ? üzemel ?
hat igen igazad van de nem lehet ertekesiteni valami bontosnak , hat a motra meg jo , sebvalto jo szerintem van egy csomo jo dolog rajta szerinted nem lehet kivenni belole 1500 eur-ot?
Köszi szépen !

A képet itt elnézve kicsit ezért is szakítottam vele!
Nagyon állat a gép, na meg én is azt kettő az már majdnem sok !

Azé gurulunk közössen sokat remélem !

Üdv:
Dody
1.710.000 huf ft , nálatok mennyi ? talán eur-ban ha tudnád !?
1.898.000 Ft a lista ára.
1.798.000 Ft -ért vettem, 100.000 volt a kedvezmény, de csak azért mert hiteles. Kp-ra nem adtak volna.
elarulnad hogy mennyiert vetted?
ha nem titok
biztos te is átlátod , de a te géped szó szerint totál nagyon kár érte , de nem is tudom hogy hogyan tudnál kiszállni belőle
Még most is van GSR-em!
....
....
....
Iszonyat jó a motor! Az enyhe kifejezés, hogy meg vagyok vele elégedve!
neked volt gsr-ed?
menyyiert vetted es mennyiert adtad?
nem tudsz valakit a torott motromra?
valami bontost ?
nalunk meg annyira uj modelnek szamit hogy egyik bontos sem veszi meg
amugy meg voltal elegedve a gsr-el?/
nekem nagyon tetszett , de rovid volt a dolog
Hát én a 4 napos "szabi" alatt belepörgetek pár százast, az tuti!
Utána akartam menni és telebombázni a fejét és mituán kitéptem a lábát jól agyon vertem volna vele,de örültem,hogy nem lett semmi baj!Nagyon nem bírnám elviselni ha valami mköcsög felelötlenségéből lenne baja a kutyukámnak!Nem beszélve arról,hogy akkor nekem is meg kellett volna fordúlni a dupla záróvonalnál!Azért dupla mert veszélyes és gyorsforgalmú út nagy forgalommal!De ezt sokan csak csíknak veszik,hogy azon belül kell menni!
1050 , én meg 3-nál nem kapcsoltam feljebb
1400, de 3-a óta nem mentem vele.
hat javul, ez vasarnap torten meg nem olyan latvanyos a javulas de allitolag stabil az allapota "az orvosok szerint" . Mondjuk nekem volt meg vagy ket haverom akinak nagyon stabil volt az allapota es masnapra meghaltak de hat ez az orvosi tudomany sajnos.
ha Gsr nem sport-túra volna akkor azt is 10.000 ként kellene szervizelni de a 6e. szerviz igény az erőt és temperamentumot tükrözi ami benne rejlik
Szia Ancsika!
Te szertnél enegem?
Csak akkor ha csóró vagy,más esteben szó sem lehet róla!