Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szasz bammeg!

Mizu bammeg?
Jó idő van bammeg!
Motorozol bammeg?
A 4 napban valahogy összefutunk bammeg!

Üdv bammeg!

Jó napot jó húzkodást all!
Most voltam ott nem is dolgozol!
aha,
Köszönöm a fogadtatást !
Olvasgatni foglak titeket , sőtt néha biztos fogok is kérdezni zöldeket
Valószínű élni fogok a lehetőséggel és veletek tartok egy-egy ilyen közös motorozáson.
Üdv Nabo
Az 4 kerék!

Ha szépen összebarátkozol a kutyuliddal, nagyon fogod szeretni!
Sosem lesz elég a vele megtett km!

Sok-sok balesetmentes km-et!
Látogass ide a fórumra és 1-1 klán gurulás alkalmából személyesen is megismerkedhetsz a tagokkal.
Ha van kedved........
hülyén fogalmaztam , amikor eldöntöttem hogy veszek motort akkor merült fel a kérdés hogy mekkorát 250-est 1000-est ? így lett a kettő közt valahol
Konkrétan ami nekem volt az 250-es etz , kemény Vezettem már 600-as gsxr-t , gsr-z még nem ,sajna
Rutintalannak számítok és igyekszem vigyázni rá , nem vagyok az az őrült tipus , mondom én akinek egy 300le s4-ese van
Milyen gépekkel mentél eddig?
Mi után ülsz rá?

Azért ez kicsit hülyén hagzik: "úgy érzem ennek a motornak a teljesítménye elegendő."

Mentél már GSR-el?
Óvatosan, ésszel ismerkedj meg vele! Nem okításként mondom, de dúrva a gép!
Ha pedig m ár mentél vele, akkor te is tudod, hogy nem csak "elegendő" a teljesítmény!
Mi vett rá ?
Sok motort megnéztem , minden tipust. Mindenképp kopasz motort szerettem volna , egyszerűen tetszik. Olvasgattam teszteket , Titeket is faggattalak tapasztalatokról , videókat nézegettem stb.
Nincs túl nagy motoros múltam és úgy érzem ennek a motornak a teljesítménye elegendő.
Képet teszek fel remélem minnél hamarabb Jövő hét péntekig igérték max az átadást.

Most már látszanak az adataid. Majd tegyél fel képet a vasról, ha meglesz. Ha gondolod, magadról is.

Mentél már GSR-el?
Mi vett rá, hogy a GSR mellett döntöttél? (megjegyzem, nagyon jól........életed egyik legjobb döntése)
Na most már teljes :)
Most már jónak kell lennie
Mentsd el minden változás után, mert semmi nem látszik abból amit kitöltöttél....
Szasz tezsvír!

Újra meló?
nem jártál sikerrel akkor!
Megvagyok
Igen!

Gondolom regeltél a névvel. Jobb felső sarokban "adataim" és ott tudod testreszabni. Képeket feltölteni, egyéb közölni való....stb.
Ne felejtsd el a módosítások után menteni azokat!
Köszi
Adatlap ?
Üdv a köreinkben!

Adatlapot kéretik kitölteni......
Sziasztok
Már tavaly jártam nálatok , érdeklődtem a gsr-ről. Ma azomban vettem 1et .
Pontosabban jövő héten hozhatom el mert le kell vámolni meg rendeltem rá egy-két kütyüt , többeközött egy yoshimura kipufogót is .
Szóval jövő héttől én is gsr tulajdonos vagyok
Üdv Nabo
Érden én is szoktam gurulgatni, igez nekem fekete GSR -em van. A kékkel nem tudom, hogy ki jár, de párszor már én is láttam.
őőő..., köszi a felajánlást. Lehet, hogy valamikor élni fogok a lehetőséggel.
Azért a számodat elrakom
Sajnálom, hogy összetört a motorod. Ésszel kell menni, főleg, ha még bejáratós.

Valszínű a titkos informátor félretájékoztatott
Ééén, aki, mint hímestojással, úgy bánik a kutyuval?

Jóét 8
hűű, Pajtás, nagyon sajnálom , kegyetlen látvány!
A barátodnak mielőbbi gyógyulást
hát, elég szomorú így látni egy rokont. De bazdmeg 110 km után, szilikon még a gumin, 90-el kanyarodni hideg aszfalton, én ha felgyógyul a haverod még meg is rugdalnám az eszement faszságáért.