Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

muszáj,várják a pistiék.
Motorral mész reggel?
13 fok lesz,az elég,írd fel magad.
Szasztok egerek!
Ha nem túl gyors a tempó, akkor én is menek az utánfutommal!
Egyedül nem enged....
És ha nem kell téligumi.
mien barinőt újítottál?
elvileg jönnek a szoboszlai tesók. a gst lecserélte egy fazerre.
Húzd neki Kykee!Mint a disznónak!
/sajnálom!/
Tedd fel a Kykee-s táblád, oszt bekaphatják!
Ja én is vágom,hogy nem tudok semmit sem tenni!csak még jobban usztitkozom magamra a füredi gesztókat!Infrával lesik az UHH-660at!
Hát ha Te mondod akkor az igy is van!Na akkor inntől kezdve tépni fogom a bajszát a kutyukámnak!
lesz ami lesz alapon!
Igy jó lesz Gino!Akkor már hasonuljak nemde bár!?
Gázzzzz!
Ez kizárt!

Beszari, gyáva vagy! Mindig lemaradsz mindenhol.....
Csak 3-ig kapcsolsz fel.... (de akkor az első kerék még nem éri a földet )

Szóval, aljas rágalom az egész!
Március 31.-ei túra résztvevői:
(eddig)
- Thebear + 1?
- Kykee + barinő meg akit még hozok,max 1+1 fő,max a kajájukat is én eszem meg Lacával ha még sem jönnek!
- Steve
- Tarka+barátnő.(ha lehet)+pár ember,holnapra megmondom mennyi
- Gino
-Mr.Hayabusa
- Hejj de szívesen mennék, de lassan osztódik az asszonypajti! Majd csörgök, remélem időben! (Laca)
- g0nzales (ha nem reggel 8 előtt indulunk valahonnan csajágaröcsögéről, ami minimum 100 km Budapesttől)
Március 31.-ei túra résztvevői:
(eddig)
- Thebear + 1?
- Kykee
- Steve
- Tarka+barátnő.(ha lehet)+pár ember,holnapra megmondom mennyi
- Gino
-Mr.Hayabusa
- Hejj de szívesen mennék, de lassan osztódik az asszonypajti! Majd csörgök, remélem időben! (Laca)
- g0nzales (ha nem reggel 8 előtt indulunk valahonnan csajágaröcsögéről, ami minimum 100 km Budapesttől)
- Abdul - ott akarok lenni, de a gumivásárlás kicsit megcsappantotta a költségvetést erre a hónapra , majd meglátjuk, igyekszem...
Mi a baj Syrus?Milyen 1000km?Mit hagytál ki?
Én mán 2 hete gyalogos vagyok!
Szia Ancsa!

Hát senki nem válaszolt!

Szóval :

Sopron-Fertő tó Klán Túra 2007. március 31.

Találkozás: 8:00 órakor Budaörsi AGIP kútnál (M1-M7 kivezető)
Útvonal:
7-es út, Martonvásár, Agárd, Székesfehérvár (M7 elkerülő), 8-as út, Csór, Várpalota, Veszprém (pihenő) 30 perc, Érkezés 9 óra 53 perckor
Táv: 115 km Menetidő: 1 óra 53 perc
Veszprém, 8-as út, Márkó, Herend, Városlőd, Devecser, Somlóvásárhely, Tüskevár, Karakó, Jánosháza, 84-es út, Káld, Gérce, Hegyközség, Sárvár (pihenő) 30 perc, Érkezés 11 óra 48 perckor
Táv: 86 km Menetidő: 1 óra 25 perc
Sárvár, 84-es út, Rábapaty, Zsédeny, Tompaládony, Simaság, Újkér, Lövő, Sopronkövesd, Nagycenk, Kópháza, Sopron (pihenő, ebéd) Érkezés kb. 13 óra 18 perckor, ebédidő 90 perc
Táv: 58 km Menetidő: 1 óra
Sopron, Sopronkőhida, Fertőrákos, Fertő tó kikötő, Balf, Fertőboz, Hidegség, Fertőhomok, Hegykő, Fertőszéplak, 85-ös út, Fertőszentmiklós, Kapuvár (pihenő) 30 perc, Érkezés 16 óra 01 perckor
Táv: 57 km Menetidő: 1 óra 13 perc
Kapuvár, 85-ös út, Csorna, Enese, Győr, 1-es út, Gönyü, Komárom, Tata (pihenő) 30 perc, Érkezés 18 óra 29 perc
Táv: 111 km Menetidő: 1 óra 58 perc
Tata, Tatabánya, Bicske, Budapest, Érkezés 20 óra 19 perckor.
Táv: 119 km Menetidő: 1 óra 20 perc

Összesen megtett km: 546
Tiszta menetidő: 8 óra 49 perc
Egyedűl battameg bammeg és füreden!tripoddal álltak kint az út szélén!68km/hval belefutottam!Aztán megállitott és kezdődött is a procedura!
Egyedül volt Kykee?És hol?
Március 31.-ei túra résztvevői:
(eddig)
- Thebear + 1?
- Kykee
- Steve
- Tarka+barátnő.(ha lehet)+pár ember,holnapra megmondom mennyi
- Gino
-Mr.Hayabusa
- Hejj de szívesen mennék, de lassan osztódik az asszonypajti! Majd csörgök, remélem időben! (Laca)
- g0nzales (ha nem reggel 8 előtt indulunk valahonnan csajágaröcsögéről, ami minimum 100 km Budapesttől)
Én nemtok semmit,de csók!
Belekötött a guninomba!ha az tökéletes lett volna akkor meg a elsősegélycsomag hiányába!HA az is van akkor meg a hajamba!ha az is lett volna akkor meg anyakönyvi kivonatomba!
vihetem műszakira a kutyukát!
Tudtam,h rád számíthatok!
Csak már így is sokat hagytam ki,és nem túl rózsás a szitu! Szóval most 1000-rel koncentrálni kell,nem csak nekem!
most irtam batta meg bammmeg!ich pin kód
Jó éjt!

Ne sértődj meg, valahogy elsikkadt a kérdésed. Sopron - Fertő-tó és környékük lesz a cél! Remélem megsértesz minket a jelenléteddel!
Mr.Haya!
Egyszerűen belefutottam egy motoririgy csillagvadász köcsögbe!elvette a kutyukám paírját és elégtételt vett rajtam miután álltalánosított a köcsög száguldozó motorosok felett!
Hogy én gyorsan meg nosztori,meg állat módón a kanyarokba és a kocsik között!Vagy igaz ez?
Szerintetek is így van?Gino te mit mondasz?
Gondolod megrugdalhatom az Achillesedet, és akkor kimaradsz a csapatból! De persze óvatosan, hogy váltani tudjál.....