Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

en nem tudom de szerintem annyira kocsogok az autosok hogy az valami kifelyezhetetlen, nem tudom miert szerintem halvany lila fingjuk sincs hogy mi az a motor hogy lehet vele megallni , mintha egy kis kecskeszarvu biciklit latnanak szerintem . Nem tudom mikor lesz valami valtozas de ez igy nem tul jo .
Ja jó a kérdés!
És Te Dody papa?
gino km-ileg hogy állsz ?
Jössz Te is Papa?elleszünk bammmeg!Rád fér egy kis pihenő szerintem!A szervízelést majd megoldjuk!Max én megcsinálom elvégre van konyitásom a dologhoz!
Hát ez nem jó.....
Srác jobban van már?
Jobbulást neki!
amugy a fickonak ugyancsak egy vadi uj 650-es V-STROM-ja van , csak le volt jarva az ideiglenes rendszam rajta es igy az en motrommal volt
sajnos ugy nez ki hogy a motros sodrodott ki , habar vannak ketelyeim , de ez all a rendorsegi jegyzokonyvben , es azt hiszem hogy igy is van . Az en velemenyem az hogy az egesz dolog a tapasztalatlansagnak koszonheto, ugyanis a kanyar utan szinte egyenes reszen tortent az eset. Valoszinunek tartom hogy be volt dolve a kanyarba es melpte a szembejovo auto , vagy az is lehet hogy az autos is vagta a kanyart , nem tudom , de gondolom hogy elengdte a gazat talan egy kicsit megfekezte , a motor felallt es mar nem tudta bevenni a kanyart . Ezek mind feltetelezesek , de allitolag kb 80-90 el mentek .Aki elotte ment annyit latott hogy az auto huzodik lefele az utrol
Dody ! GRATULÁLOK az új gépedhez ! biztos nagyon klasz , de azért kár hogy szakitottál a gsr-el
Battaaaa meg baaaammmmmeeeeeggggggg,wááááááááá,nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeee
eeee!
De rossz látvány egy meghalt GSR!Leszakadva A KUTYUKA FEJE ÉS OTT VAN A TESTE MELLETT!
Nekem is majdnem sikerül összehozni egy köcsögnek a dupla záróvonalnál megfordulva egy álló kamion mögül!Hozzá kell tennem tavaj így halt meg a barátom SZász Péter 10 kilométerrel arrébb!
De miért nem lett baj,mert kivételesen 70nel mentem és a lélekjelenlétemnek és a rutinomnak köszönhetően kivédtem a helyzetet!ezért kell gyorsabban közlekedni mert akkor nem elém fordul ki hanem mögém a köcsög!
de azért tényleg jó hogy benézel , igazán kitüntetve érezzük magunkat .
Én is Téged! Ilyen rohanó világban,sajnos nem mindig van idő arra,amit szeretnénk.
Jó a felvetés!

Tájékoztatlak hogy a minőséget 10 000 km es szervizperíódus hűen fémjelzi!
Tényleg Kyke! Hol szervizelsz majd ?
üdvözöllek Ancsa ! rég jártál felénk .
Ki volt a hibás?
Mi és hogyan történt?
hát nem könnyű dolgok ezek...
Atya Úr Isten...
nem en vezettem , en jovo heten kellet volna vizsgazzak, mert meg nem volt jogsim motorra, persze nem volt biztositas.
Aki vezette nagyon megserult , leginkabb fejserulesei vannak es egy keztores, a jobb keze tort el . A fejserulese is annak a kocsog autora feliimprovizalt kemeny vas csomagtarto miatt van. Amugy szerintem atrpult volna folotte es egy nagy suppanassall megussza
te vezetted , sérültél , biztosító fizet ?
Részvétem !
szegyen nelkul en mar ket napja
rosszat fogunk álmodni ilyen szomorú látványt
képeket kérünk , sőt útibeszámolót is !
nekem is volt egy gsr 600 k7 2006 , 100 km-ben de sajna ossze tortek