Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva Dody!
Gratulálok a gépedhez!
A nevét sajnos nem írhatom ide, mert ezen a topikon nem reklámozhatunk Yamakkát!
Így talán a Rece is többször jön velünk. Nem érzi majd magát egyedül! Meg aztán a felmerülő műszaki problémákat is jobban meg tudjátok beszélni!
Na de száz szónak is egy a vége, gurulni, gurulni, gurulni! Ezt már Lenin is megmondta!
Szóval sok-sok balesetmentes kilómétert az új géped nyergében, a Klánnal meg nélküle is!
Üdv
Steve
Jóóóóó reggelt Motorosok!
Szerintem is jöjjön a haverod , így nem csak éngem baszogat ez a kedves társaság !

Füstöt én nem szívok fiúk mert a GSR remek tiszta anyagot bocsájt a természetnek vissza!

Kajálda meg lessz több is na majd gyorsan eszek!

Tesókám Te parkolóban én új vasamat beb..........., egykeró ,,,?

Szép napot Nektek !

Dody
Hátakkó joccakát evribodri!
Most legalább nem battatok ki vélem! vagy mégis,hiszen mindenki aluszik,ták (hi-hi-hi már +vót)
Tudod,h nem rúúlad van szó tesvííírem!
Joccakát all!
takarodjunk aludni!
ez így igaz, de főleg a napnak az órája

Jó éjt nektek
meg különben is minden kilométer kevés!
Igen mert a pöstiek pöstön vannak tehát oda tartoznak és nekik ott kell lenniük hogy pöstön lehessenek a többi pöstivel,mert csak így pöstike,ha érted mit akarok ezzel mondani?!


meg talán vissza is menjek a pöstiekkel, nem?
az úgy már nekem hosszú lenne
hahe. Már az asszonynak is beadtam...hacsak nem melózok, megyek. Orbán Vikitől függ....
A túrára gyere mindenképpen mert örihari!
Ja és ez a kopasz csávó akkor kitépi a kezedet meg a lábádat és stabilan leszek rugalamas a nyakadon!
Pesti!
még csak 400-nál. Lemegyek vele anyámékhoz Debrecenbe az ünnepeken, ha összejön, és meglesz az 1000. A túra előtt akarom
melyik Agipig? A veszprémihez?
VELE?
Igen de elötte felmegyek Győrbe hogy lekisérjlelek Veszprémbe!
Vagí menjünk fel az Agip kúthoz?
31.-én Almádiból jössz? Mert akkor Veszprémben találkozzunk valahol a Dodyval is
Mennyinél vagy?
öleben=ölemben
nem arra gondolni
pedig már nagyon akarja a dög.
most az utobbira!
1000ig ne 6500 fölé!Én megküldtem 900nál tíltásig!Nem is lusta a kutyukám és tiszta mérges!
a Hidi-féle hosszú túrára gondolsz még a nyárról, vagy a méghoszabb múltkori veszprémire?
Háá hogy nee! tudom kicsit nagyképűnek tünik,de épp most is itt ül az öleben!