Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Laca !

Nagyon kedves vagy !
Na persze mikor nem ?

Jövök az tuti !

Csak majd Ti állandóan tangolgattok én meg a 20 literes tankal csak ballagok !

Valami étterem azért legyen ámarra odafigyelni Laca !

Üdv:
Dody
Tudom vazze

tudod milyen ez. mint az ejakuláció tudod, hogy már mehetne, de még húzod-halasztod. annál nagyobb lesz az élvezet
Csákó!

Nem rajtam múlt!
Itt az ideje besárgulni, vagy mittomén....

De hülyeséget félretéve, bőven lesz alkalmad még gurulni velünk! Sőt olyan is lesz, mikor azt mondod, hogy már inkább nem jössz!

Ui.: na jó, az utolsó mondat második fele egyszerűen lehetetlen!
Szia Ric!

Neki jeleztem elsőként!2-3 hete!
Hali!

Hát akkor húzd neki! Már nyugodtan lehet neki, nincs olyan, hogy 1599-nél nem lehet, 1600-nál már igen. Rángasd meg a bajszát, hadd morogjon!
Szia!

Én támogattalak, Pelé Szerintem az volt a baj, hogy nem Steve felé jelezted az óhajod, mert ő nem is tudott róla.
Köszi, az enyém folyamatosan szokja a dörgést
Ma is tuti kihalt minden baci a kipuból. Pedig még csak 1560km van benne. Nemsokára jöhet a hadd el had. Annyira menni akar...


Szia Laca!
Sajnálattal láttam,h a kérésem süket fülekre talált!(a 24.-e miatt)
De sebaj majd legközelebb! Azért lélekben ott leszek veletek mindvégig!
Szasztok drága barátim!

Látom többen a feketemágiát használtátok,h ímígyen tudassátok,h hol a rekettyésben kóválygok!
Álmot láttam,s most itten vok!
Az a nagy büdi szitu,h vége a betegszabinak és így ritkábban kerülök gép elé! Mostmár meló 1000-rel!
De igérem mindig képben leszek!
Ó kedves hidi, rád még ezért a csúnya mérges fejekért sem tudok megharagudni!
Már az őszinteség is hiba?
Jó újra látni a fórumon, remélem a nyáron azért néha túrákra is eljössz!
A főztödet inkább az anyósomnak adnám.....
Gratulálok én is!

A szóbelivel az a baj, hogy velem ellentétben Te nem vetheted be személyes varázsodat....
Gratulálok Dody-papa!

Az igaz, hogy nem egy Suzuki , legalább most már mást is cseszegethetünk a Rece mellett.....azért jobb ha tudod, biciklitolást nem vállalunk! De azért jár a gratula az egyik Klánalapítónak és minden túrán résztvevőnek. Remélem mindenki úgy gondolja, hogy továbbra is köztünk a helyed a túrákon! Én személy szerint meg is sértődnék, ha nem lennél....
Köszi a Gratulácíót!

Igazán kedves hogy a bejáratásnál segítenél !
Megoldom önállóan is talán, már nagyon várom. Te tudod Neked még friss ez az érzés.

A Te gépedben mennyi van? Talán Nekem kellene kicsit a Tiéd megrugatni elvégre én lenyomtam a 12 e km-t!

Természetesen majd azért gyönyörködhetsz a gépemben amig én a szemeimmel nosztalgiázok !
Ha van kedved néz rá !

http://www.yamaha-motor-europe...

Üdv:Dody
Dody
Ha nem Sárváron, akkor én is Veszprémben csatlakozom. Amíg bevárjuk a többieket, addig Te nosztalgiázhatsz az én bejáratott gépemmel, én meg szoktatom a vasad a túravégi tempóhoz Már úgyis lesz rutinom a bejáratáshoz Mit szólsz?
Ő-hö, Pappi!

Szép a vas. Reméljük még több örömet és balesetmentes kilcsit okoz az újabb gyönyörűség. Gratula hozzá
Szia Steve!

A program tetszik nekem.
Szeretnék résztvenni!
Vszinű hogy Veszprém csatlakozással jönnék.
Talán nem gond ha már a márka megváltozott és a Többiek elnézik nekem.
Ha másnem alapítói jogon szeretnék részvenni!
A menetsebességgel nem lesz gond hisz az általad közölt szabályzattal egyetértek és számomra megfelelő és betartható. Na jó a végén szokásos csapatás már kimarad.
Bevallom ez is motivált a csere mellet.

Az időjárásban meg bízzunk!

Üdv Neked és köszi a szervezést!
Ja 1450 e ft a vas beszámítási ára !
De legalább már nincs rá gondom !
Ja és 20. án veszem át így a túra remek lesz mint bejáratás !

Üdv:
Dody
Meghótt a gépem!
Gyövök ahogy tudok!
Még teszt alatt!
Freddy.k meg rohadjon meg!
Kedves Ricardó !

Egyszerűen elkurvultam!

Átnyergeltem:
Szia Dody!



Miért adtad el? Mi történt?
Ja ÉN DE MÁR RÉG ELMENTEM!
Halihó Mindenki !

Megtört szívvel tájékoztatlak benneteket hogy GSR em a mai nap elkisértem utolső közös utunkra!
Öszintén állítomszépvolt a közös 11000Km !

Üdv:
Dody
HAHÓÓÓÓÓ ! Van itt valakiiiiiiii !

gratula!
Igen engem is érdekel,hogy merre tekereg syrus6!
Meg még valaki!Nagyon rég járt erre és Ő is klán tag!
Docholiday merre vagy?