Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze, hogy ilyet vett!
Mert ezzel fog kikötni és nehogy meg tudj lógni és megakadályozni a tervét!
Addig ő elmegy GSR-ezni!
Jó napokat mindenkinek!

Mizu van ki merre jár?Csak nem...?Én most fejeztem be a drágaszágom tsztogatását!
Gindolom most 1darabig pihikézni fog,ahogy az időjárás alakul!Nagyon remélem,h nem maradtam le semmiről,túl nagy a csend itt a topicon!
tybee-t kérdeztem
Léptem.....majd leszek.
Zárt rendszerű,savas.
már gépelni sem tudok. Szóval, láncot vett az asszony nekem, hogy ne lehessen eltolni a motort, vagy trélerre rakni. Gino kérdezte.
Ezt a mondatot most konkrétan nem értettem

Egyébként ez a töltő:
nekm 10-ért vett az asszony ajándékba lácot, nem vágható, nem savazható, stb. Egümotors.hu-n nézzétek meg.
Rece-apó!

Hát komolyan mondom, csoda hogy élsz! Már a tizedekkora szemtelenségért akasztottak fel embert. De téged nem bántunk. Tudod a hőskorban is tisztelték a szellemileg elmaradottabbakat (vagy aberráltakat)
Még hogy robogó......ezt csak Te nem vetted észre, hogy sehol sincs a gyönyörű csodálatos imádnivaló MOTORhoz képest a Te talicskád. Az csak annyiban hasonlít a motorhoz, hogy két kereke van. De ennyi erővel lehetne bicikli is. Már csak ha az erejéből indulok ki, akkor is....
Úgyhogy máskor tudd ám, hogy hány kiló vagy, és úgy gyere el velünk, hogy a hátad mögött ott van az alsóörsi HD-találkozó összes nagypapája, akik megvédik a segged!
És csak a kiszámíthatatlanságod miatt engedtünk előre mindig is, mert ha éreztetjük veled a mi MOTORunk elsöprő erejét, a végén még véget vetnél a szenvedésednek a Yomohamicsodád hátán, és vennél végre egy igazi MOTORT!!!
Én ott voltam a GSR üzembe helyezésénél és precízen a sav 1 db-ból,de 6 részes flakonban volt.
Akku töltés ügyében az én javaslatom az hogy VOLT mérő nélkül ne fogj hozzá !!!
Több kárt lehet tenni,mint hasznot.
Az én tapasztalatom:Inkább alacsonyabb AMPER ez jó Feszültség értékkel párosul /max :14,2 V -ig /
Ennyi a téli tároláshoz tutira jó .
Ha nincs fokozat váltási lehetőség akkor legalább az első töltésnél fontos a V és A mérése többször.
Több töltőt bemértem már és általában túl erősek voltak!!!
Végre egy értelmes ember köszi. Egyébként nem hagyományos, direkt motoros tőttő. De majd megvizslatom.
Sziasztok!

Rece majd ebben az évben is az élre engedünk,hogy élvezd a helyzetet
gonzi,
szerintem zselés az akksi.
ezer százalékra nem állítanám de, hogy a hagyományos töltő nem jó hozzá az biztos.
különben meg vidd el egy auto villamossági szerelőhöz, vagy akkushoz és az pár száz ficcsért föltölti neked.
vagy a louis-ban (szentendrei) nem túl drágán van kisteljesítményű töltő
gino csak halkan jegyzem meg, hogy békáson nem a legnagyobb a közbiztonság.
tényleg csak kivételes esetre és ha már végkép nincs más lehetőséged, akkor én a télvíz idejére befogadom a a robogódat.
de ezzel tényleg csak akkor élj ha végkép nincs más megoldásod
egyébként folyamatosan nagyon erős telet jósolnak az elkövetkező időszakra.
szerintem motorozás mint olyan kb április végéig szóbe sem jöhet
kykee bakker már írni sem tudtok?
nem mocorgó hanem robogó te te te ........
tudjátok ez tényleg az én szégyenem, hogy hozzátok csapódtam de hát nem mindegy, hogy az ember mi akar lenni.
királyok kutyája vagy kutyák királya, hát én az utóbbit választottam
ad1. ha leveszem az ülést, kiveszem az akksit, akkor miből látom? (tudom tudom, láma)
ad2. nem jókedvemben akarom piszkálni. kaptam egy akku töltőt, és minden akkuhoz jó, kivéve a zseléseket
Majd ha megvetted megnézem én is milyen. Pesten azért biztos rizikósabb az utcán hagyni, mint nálunk. Aztán meg sosenem tudni. Beszerzek egyet én is mindenképpen, hátha egyszer felhívtok Pestre is

Lépek, jó éjt
Na most már lelépek én is. Holnap folytatom a konyhai facelift-et.

Jó éjt mindenkinek!
Én kinéztem magamnak egyet, 120 cm-es, hogy a hátsó keréknél is meg tudjam kötni.
Jó márka, valami 4 betűs, már nem emléxem pontosan. 5.800 Ft és olyan vastag a lánc, mint a mutató újjam.
Ezt még valahogy összeszedem addigra.
A tárcsazár meg ABUS és 6.990, ami tkinéztem és tetszik és jó is.
jóóvan, most nézem, van 45ért és 65ért is lánc...
Kivételesen igazat adok, de most írtam a lényeget. (Te megveszed annyiért?)
Amit még akarok hozzá venni, az tanktáska és hátizsák. Hogy legyen mibe vinni a láncot
A tárcsazárnál előrrébbvaló a jó lánc! Bár a kettő együtt az igazi.
Inkább tudd kikötni valamihez, mint csak gurítás ellen védeni.
ja hát könnyen beszél, aki holnap pihenhet!

még nincs, egy valamirevaló lánc ~20-25e. Nincs semmi ilyesmi, tárcsazáron gondolkodom, az pár ezer, de majd azt is később.
de veszek még egy tárcsazárat is.