Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hahó,itten vaok!nyányé
Vazze,h én mindig akkor tudok gép elé kerűni,amikó sehó senki!
Jó estét skaccok!!

Most váltam el Kykee tesvértől,dumcsiztunk 1jót! Laca,Kykee miért érdemel ilyen kényeztetést?Motorolaj+drótkefe!A videjót azé csekkolnám én is!
Én pedig az első sorban vennék jegyet!

Amúgy szia mindenkinek!
Ahoögy elnézem, az utolsó verziót még videóra is felvenném....
Szia Rik!

Attól függ, mi a humánus, mit érdemel kykee? Bekenjük mézzel, és kifektetjük a hangyáknak? Vagy befújjuk tejszínhabbal és a Görög Zita-Angelina Jolán páros lenyalhatja róla? Vagy bekenjük motorolajjal, és tarkára hagyjuk a letisztítását drótkefével?
Tényleg hálás köszönetem! Majd valamilyen más humánusabb dologgal biztos meghálálom a fáradozásod!
Ric és Gino!
Nagyon komoly tárgyalásokat folytattam az éredketeben a Nívonál!A mail ment is mindkettőtöknek a konstrukcókról!
NEM KELL MEGHÁLÁLNI,SŐT ENNEK A GONDOLATÁT IS ERŐSEN VEERJÉTEK KI A FEJETEKBŐL!Nem engedem hogy kiváltsátok a GSRemet a 18.000es szervíz és láncszett cseréből 60000.-hufért!
Szia!

Már éppen keresni akartalak. Ezek szerint akkor megkaptad a mail-t?

Köszi!
Jó napot,jól húzkodjátok all!
ric!Szóltam az érdekedben és hamarosan visszaszólnak,hogy hogy döntöttek!
ne rizsázz, mondd meg neki, ami a szívedet nyomja
Thebear!

Ha megveszed a GSR-t és mész vele, le sem akarsz majd szállni róla és magasról tojni fogsz a jogsira!
mikor tudtad, hogy motorozni akarsz?

most hol tartasz a jogsival? a rutinvizsgára vársz?
Ez igaz. Márciustól kezdődik a motoros oktatás.
nem a jogsi ára a gond, azt már befizettem. De a szemét KPM csak márciustól ad vizsganapokat.
Szega!

Pesten is benzinnel mennek a motorok!
Szerintem ha normálisan motorozol, felszereléssel, biztos nem az jut a rendőröknek az eszébe, hogy jogsi nélkül mész.
Csak balesetet ne okozz!
most mit vacilálsz?
a motorozást nem adják ingyen
kykee, a gond a jogsi nélküli vezetéssel csak az, hogy Pesten lesz. Na most ott többen vadásznak ránk, és nem csak a zsaruk
Itt vagyok tesó!

Mi a vaker?
Sok a dolgom, fel kell dolgozzam a viszérkező e-maileket, ajánlatokkal!
Na mizu van merre jártok?Nekem lassan takarodó,szoval majd holnap jövök!
Addig is jó topicolást és joccakát mindenkinek!

üdv syrus
Szeva Kykee!

Itt vok Füreden,ha valamikor gurulsz jer erre! Legalább mutatnál 1 kis műsort a skaccoknak!
Szeva Ric!

Ja ma jöttünk vissza a 2.hétre!Így azért el tudom viselni ez a hétvége parádésra sikeredett! Ki az, aki nem tudja elviselni? Remélem hamarosan révbe értek,Ginón is láttam szombaton,h nagyon ki van!!
Szia Syrus!

Igen, alakul de erről többet itt nem lehet mondani, egyesek úgynézki nem bírják ezt elviselni.

Még mindig edzőtábortüzezel eme nagy tél közepette?
nem szoktam "hülyeségeket" beszélni
Sziasztok!

Üdv mindenkinek!Látom szépen termelitek az olvasnivalót!
Kykee papa sajnálhatod,h nem jöttél,mind a két napon parádés volt a gurulás!
Ric,Ginó örömmel látom,h kezd összeállni a kép(Gép)! Bíztató ajánlatokat kaptatok?