Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

motor vásárlás
ezt fejtsd ki bővebben légyszíves. de csak azt írd le, amiben biztos vagy, hogy igaz. hülyeségeket ne beszélj
Lassan egy éve,de mit is??
már fél éve ezt játszák ...
nekem nem jött semmi!
küldtem mélt a témával kapcsolatban
Tudom,sőt együtt néztük múltkor is!Figyelj Ric!Ha akarod szólok az érdekedben,de csak akkor ha tényleg akarsz motort venni,mert ha meg mégsem akkor nehogy hülyén nézzenek rám!
Ők korrekt brigád!Legalább is velem mind a vásárláskor,mind a szervíznél normálisak voltak!Hozzá kell tegyem én meg a mobilos problémájukat orvosolom!De még mesélhetnék egy két dolgot,de azt majd személyesen vagy mailban!Szerintem keresd meg őket!
Ezt honnan veszed?
Egyébként fekáliázom, ha így is van

Legalább küldtek egy ajánlatot, ami nem a legjobb, de jobb, mint a legelső.
Üdv Kykee!
Semmi gond, főleg, hogy te is élvezetes gurulást tudhatsz magad mögött!
Én viszont most megyek, végre időben le tudok lépni a melóból... Talán este még felnézek, de lehet, hogy már az asszonnyal is törődni kellene!
Tuti,hogy olvassák!A Nivónál is jókat röhögnek egy smás dolgon
ez nekem már az első ajánlatkor eszembe jutott
Csao Abdul!
Bocsi,hogy nem mentem!
Vagy olvassák a fórumot és tudják, hogy eljutottál arra a szintre, hogy bármennyiért megvennéd már a mocit!
nekem meg jó a hornet
Hájko Gino
Este vakerunk???vagy már nem állsz velem szóba,mert felfáztál a sok ücsörgéstől a benzinkút mellett és tüdőembóliád van a benzingőztől?!
Én is most olvasom az egyik választ, majdnem felidegesítettek, de tudom, hogy ez csak álca és azért írnak hülyeségeket, hogy tudjanak még engedni, mert nagy huncutok Majd mondom. Én úgy fél 7 körültől leszek
Ja,ja!csak GSRt vegyél!!!
Igen,normális esetben!De ez nagyon nem az
Rikk! Van még egy hasonló ajánlat, bár ott még nem voltam pofátlan!
Este duma!
vegyél GSR-t
én km-ben gondoltam a 40000-et.
Azt mondják akkörül kell cserélni, nem?(normális esetben persze )
Az adó mértéke:
- Az adóalap után a gépjármű gyártási évében és az azt követő 3 naptári évben 300 Ft/ kilowatt
- Gyártási évet követő 4-7 naptári évben 260 Ft/kilowatt
- Gyártási évet követő 8-11 naptári évben 200 Ft/kilowatt
- Gyártási évet követő 12-15 naptári évben 160Ft/kilowatt
- Gyártási évet követő 16 naptári évben és az azt követő naptári években 120 Ft/ kilowat

260Ft*n kW (az olyan 80 körül lehet).
Olvasni meg nem tudok, hihihi
Szóval 2001-esre asszem 240 Ft/ KW.
Mivel vadiúj a motor, nagyjából 300 Ft/KW egy évre, ha jól emlékszem.
sziasztok,tervezem a közeljövőben a motor vásárlást. Egy honda CBR600F-re gondoltam.
Nemnagyon figyeltem,csak hallottam a súlyadó emelkedés. Valaki le tudná írni hoyg hogy kell kiszámolni egy adott motorra,vagy hogy körülbelül menniy lenne egy 2001-es Honda CBR600f-re.
előre is nagyon köszönöm