Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jelenleg a Gsr kipu készlet hiányos , de van simsoné , kis átalakitással a K7 modelhez jó a feketéhez nem , csak a kékhez
OK, Te mondtad, már postázhatod is!
- 40 % , számla nélkűl !!! ?
Csákó!

Ez a kipu tényleg klafa, szóval mennyi is a klán-ára?
De csak a RECEMURA után!!!
Nem???
húúúúúúúúúú bakker ez gyönyörű kipu
Ráhibáztál, lesz bolt itt is... és már meg is egyeztünk a tulajokkal.
Van több féle bukógombánk (9.900-17.900 Ft/pár) és kipufogónk is (141.400 Ft) , a kipuról van is kép:
ha gondolod amid van GSR-hez ide is felteheted , persze árral , biztos itt is lesz bolt ! engemet midjárt bukógomba és valami szuper kipu is érdekelne / persze ne felejsd azt sem el hogy milyen kedvezményt kapunk mi gsr-klán tulajok !!!
Uhh, hát ez tényleg jól néz ki! Sajna nekünk ilyenünk nincs a kínálatban. A fejidomot akkor asszem kihúzom, mert nekem se tetszik...
Hát igen, de egy negyedik motor (ráadásul még egy GSR) már nem fog elférni a standunkon...
Köszi a felajánlást, de nálunk úgy lesznek kint ezek a motorok, hogy - nagyon jó áron ugyan - mindent amit ráteszünk, a tulajdonosa meg is vesz. Ha így is érdekel, szólj!
Erre gondoltam!
Szia Dannyboy!
A fejidom kényes kérdés, a tapasztalat szerint talán többet ront az összképen, mint javít. Viszont egy hátsóülés takaró idom még sportosabbá tenné a gépet. Csak képen láttam, ott meggyőző volt.
Abdul
De van arany közép út! kell még egy GSR és mind a kettőt más stilusban felöltöztetni!Ha kell egy donor tudok egyett,de vissza kérem!ezt komolyan mondtam!
Rolcsi!
hali!Köszi,hogy megtiszeteltél a kérdéseddel,de a többiek sem mondhatnak mást,csak jót róla!nos nagyon sokat fényeztem már a vasat és ha ezt veszed egyáltalán nem fogod megbánni!Kezdő motornak még sok is!Én mentem már vele egy pár kilcsit hosszra és végre is és nagyon meg vagyok vele elégedve!Amikor egy nap mentem vele 660KM-et még utána sem nagyon akartam leszálni róla és akkor már 2 hónapja megvolt,tehát nem mondhattam azt hogy az újdonság ereje miatt volt!
Ha meglesz a vasad biztos hpgy találkozni fogunk és addigra már csak az itt olvasottakat fogad alátámasztani!
Apropó az egykeróra is igen megfelel de sokban van a tanuló set ami új lánckerékből és erősebb láncból áll!
Ha betörted már a paripát akkor javaslom az egyel kisebb fogaskereket előre,ha érdekel,hogy mit tud még a géped!
Sajna az nem fog menni, mert még csak megrendelve vannak a cuccok, február közepe előtt itt sem lesznek - aztán még össze is kéne szerelni. Képet max. az idomokról tudok.
Van valami abban amit mondasz, hogy nem kell túlzsúfolni, viszont a másik fele meg az, hogy szeretnénk minnél több dolgot megmutatni a motoron, ami van GSR-re.
Nehéz ügy, meg kell találni az arany középutat.
Jó napot,jó motoros időt mindenkinek!
dannyboy!A felsoroltak alapján igy is jól nézhet ki a GSR és szerintem már más nem kell rá,nehogy túl legyen lihegve!de ha küldenél róla képet ide a topicra vagy a kykee@citromail.hu ra akkor el lehet dönteni hogy kell e rá még valami!
hello mindenki.....!Kykee! igen most jön meg csak szeretnék tudni ról,ja és köszi a segitséget!alapjába véve ez eg y jóó motor nem ?:)
elöre is köszi
Kedves GSR tulajok, segítsetek!
Egy hónap múlva a motorkiállításon lesz a standunkon egy elég komolyan kiépített GSR (kipufogó, hullámos féktárcsák, lábtartó, rendszámtartó és még rengeteg cucc).
A kérdés az, hogy milyen idomokat lenne érdemes még rátenni, ti mivel egészítenétek ki a sajátotokat?
Hátsó sárvédő, kis fejidom a lámpa köré, hasidom, hűtőidom, GSR logós alu láncvédő, GSR logós alu hűtőborítás, karbon vázvédő... nos?
Előre is köszi mindenkinek a segítséget!
Jó reggelt mindenkineki!

Dody, ma te voltál a legfrissebb!
Kezdődnek a mínuszok....
Jó reggelt Motoregerek !

A kipufogó éngem is érdekel!

Viszont ha valakit az F1 érdekel akkor figyelmébe ajánlom kis cégem által szponzorált szerintem kurva szépre sikerült autót !
Tudom ez négykerekű!!!

http://www.f1hirek.hu/?t=article&id=16273

Dody
http://www.sebring.at/sebring.php?ln= ni !!!csak
Szia!

Gratula, egész más lesz az érzés! Nagy különbség lesz, meglátod!
Azösszekötőcső érdekelne a katalizátor kivételével együtt, mennyit dob rajta, érdemes-e, yoshihoz is kell-e?
tudsz róla képet csinálni?
dobhatnál párat, bár elég barátságtalan az ára...
képet !!! légyci ,na légycilégyci
Az ára 160e körüli volt, de ehhez jött még hozzá az összekötőcső (25e), ami szükséges a katalizátor kiiktatásához. EU normás, de kiszedhető belőle a szűkítő, ami később visszaszerelhető csavarral. A vásárlás elött végignéztük az összes lehetőséget és ez volt a legmegbízhatóbb. Teljesítménynövekedést is ígért, amit teljesítménygörbével támasztottak alá. Sajnos nem tudtunk menni vele, mert szakadt egész nap, de nem is tudnék mihez viszonyítani, mert még zsír új a motor. Tényleg félelmetes és mély lett a hangja. Gondolom a bejáratás után még mélyebb lesz. És nagyon jól néz ki, mert kiszélesítette a GSR hátsó részét.