Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már befizettem, így visszakapom a 30%-át. Na meg nem árt egy kis gyakorlás....a baj a vizsgaidőponttal van, azaz az, hogy nincs.....
jó éjt

úgy legyen
és normál sebességű tanfolyamot csinálsz? meg lehet csinálni "gyorsítva" is. Csak vizsga. De hát ha már befizettél rá...
Te vagy a felbujtó a különleges kegyetlenséggel elkövetett előre kitervelt kényeztetésért......

Léptem szunyókálni, jó éjt Nektek!

(vigipapa tarts ki!)
Azt értem ki veszi majd el a GSR-t, de ki gondoskodik a rácsról???
ricardo, a kressz megvan, a rutin és forgalmi hiányzik.
Mi az a nehogy? Ezt már nem tudod megváltoztatni, Te inspiráltál......neked annyi, meg egy bambi. Nemhogy GSR-ed nem lesz, de ha rajtam múlik, lesz egy saját "szobád" tökéletes kilátással....(már ha szereted a rácsot)
Na most hol vagy Syrus?
Szeva! Csak nehogy rajtam csattanjon az ostor, nehogy én legyek a felbújtó!
ha érdekel inkább holnap rádcsörgök, mert zsibbadnak az újjbegyeim
Cső kykee!

Dehogy vagy a bögyömben, sőt! Csak jól hangzott......(ide most inkább nem rakok jókedvű szmájlit....... )
A betyárját! Ne már!!! Nagyon sajnálom! Vigipapa ne add fel, három hónap múlva együtt gurulsz velünk, tutira!
mail?????
Bakker papa!Akkor egyre gondoltunk csak abban bíztam,hogy rámcsörögsz,mivel én honnan tudnám,hogy mikor tudsz elszakadni a fejtágitásról!Én rugalamas vagyok tudod jól!
heyho!

Dolgozunk rajta, de nem itt a fórumon
Sajnálom !

3 napig ott voltam rám se b....l!

Már eljöttem vége a mitingnek!

Pedig azt gondoltam majd egyik este sörözünk.

Üdv:
Dody
sajnálom, jobbulást Neki
Drukkolunk neki !!! Jóbbulást kívánva !!!
Csákányi ric tesó!
Nos mi leszen a GSR bevásárlással???
Hahó mindenkinek!
Itt vagy a Ramadában Dody papa???
Gyere le a Piazzába itt vagyok!
Nem gyengén benne vagyok a begyedben Laca!De jókat mulatok a képzelgéseiden!
Jó estét all!
Badlac hívott és rossz hírrel fogadott melyben az áll/t,hogy Vigipapa súlyos motorbalesetet szenvedett!Bizzunk benne,hogy minden rendben lesz!Ha igaz teljes mértékben a hír akkor csak a jószerencse és az élniakarás menheti meg! Szoritsunk érte!
Mással van a gond ám!

Télleg, de ritkás a napokban itten e hely
Szeva, én is