Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnapra mindent megtudok gombailag!Most menek kajolni meg dologra és jövök kb egy uhr!
páááá
melyik gyártó? És honnan tudom, hogy jó lesz az enyémre?
Azt magyarázza az eladó, hogy az olcsónak nincs meg a gyengítése, ezért a váz törik, nem a gomba.
Persze, hogy azt akarnak, mert azon van a legtöbb hasznuk!
ELESEL gomba magában hordozza a veszélyt!
Amúgy pedig a rántott gomba tartárral megfelel!
egyedül a fekete nem változott. Legalábbis nem tudok róla.

Kykee, ne legyél genya, ne szomoríts el. Már alig hiszek el neked valamit
Van 16 k ért is és az tökéletes!
milyen bukógombát javasoltok a motoromra? A suzukisok LSL gombát akarnak eladni nekem 37K-ért.
Abdult kérdezd,Ő tette fel a K7esről a képeket az ősszel!
Hol fekete a váz?
Az adatlapomon K7-es kék van, ami kicsit más,mint a K6-os kék, de a váz nem fekete!
persze....megkímélt, női tulajdonostól, mi?
Azod van neked, szocpolitikailag.....
Cserélhetünk!Neked lesz egy bejáratott GSR ami streetfighter és akkor le van tudva a sok kötelező service!Kérdezd meg csak a Ginot,hogy milyen jó üzletpolitikám van!
na, akkor átbasztak. Mindegy, 1.730-ért még így is megvettem volna.
az tavalyi,k6 os! őrülj neki,mert szebb,mint fekete vázzal!meg gyorsabb
ezt most hagy ne taglajam ide mert megint kimoderálnak!
miért haragszol ennyire ezekre?
kykee, nézd már meg az enyémet az adatlapomon. Elméletileg ez 2007-es.
és ki mondta, hogy nézd végig? én fél perc után még a gépet is újraindítottam.

Mi váltotta ki belőled ezt a brutális agressziót? Az okés, hogy pszichésen gallyra vágott mindannyiunkat, de mért kell ez a gyilkos sorozat?? Miért nem elégszel meg a test-fej-testtel?
Mondjuk ha meglátnám mellettem a piroslámpánál biztos rommá ütném a fejét!Főleg mióta a videó klpijét végignéztem!De annak örülnék a legjobban ha a barátjával együtt ülnének a kocsiban én meg leszálnék a vasról és rommá ütném őket!test-fej-test-gyomor-felütés!bal,jobb,bal,jobb vissza jobb
boxolok de nincs fent hála istennek!Akkor azonnal kiregiznék!
Csak nem összeboxoltál Tündérkével?

Felőlem aztán a husszejn is átadhatná...öö ja már nincs is
Meg az összes GSR átadásán Kiszel Tüncike fogja átadni a kúlcsot a büszke és boldog tulajdonosoknak!
Az ezüst színű váz helyett feket lett!meg lassabb!
Hát igen a feketékről hallottam és láttam ezt-azt!Nem baj majd tegyél az ülés alá pillanatragasztót!
Apropó!A GSRCBPISTÁT kérdezd meg itt az irányjelzőjéről!Sőt az én féklámpám meg lötyög mint két állat!De az az egykeró okozta rezonanciától van!
egyébként miben változott a K6-hoz képest a K7? Az enyém is K7 elméletileg.
Figyelem! Figyelem!

Ivecoslaca azonnal ürítsen! (én a postafiókjára gondoltam)