Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

syrus tesó!
nagyon egy a szókincsünk!mocorgó!!!!
Nézd,má bocs de nem rosszindultaból mondom,hogy most így könnyen vagyok hogy esik az eső!
De a csitverg még messze van és addig ha szép idő leszenmá ezt kívánom nektek akkor így fogok csinálni
kivétel,ha valakinek nem esik meg rajtam a szíve és lemotorzik hozzám,hogy mehessek egy lájtos karikát!Egykeró kizárva
Nem Gino és ricardo nem rátok gondoltam Ja segítek nektek a bejáratásban!hmmmmm?mit szóltok?nyányé mert típí???
Szeva drága tesókám!

Má hazagyüttünk! Látom nem lészen 1darabig alattad a mocorgó,ezt h fogod elviselni?
Yo-moha-man?
Syrus tessó!
Hahó,hahó,hahó!itt vagy B.füreden??
Bravó Gino ezt aztán jól megaszondtad a yomaha-nak!
Rece papa az sem véletlen, h már a fotókon is csak a GSR-ek és Steve GSX-e látszódtak és vmi nagyon elszürkült melletük!
Csá ricardo!

Most már tényleg tüntesd el a "?" jelet!
Gino, azért jók az FZ-k, csak annyiért amibe kerül.....
Hali mindenkinek!

Rece!

Köszönöm szépen az ajánlatod, de szeretnénk ha a saját lábán térne haza!
Egyébként meg nézd csak meg a darabszámot!
Hány GSR-es van és hány FZ6-os......
Sokkal több a GSR! Tudod, ennyi ember nem tévedhet!
Szerintem már te is megbántad a Yamakkát és a klánhoz hozzácsapódva próbálod enyhíteni a rossz döntésed okozta fájdalmat! Ja és persze így GSR-ek közelében lehetsz.....ha nem maradsz le nagyon!
Szeva Laca!

Tegnap már megdumáltuk telefonon, de most utánanéztem mire is gondoltál. Szó sincs arról, hogy megsértödnék, hogyan is tehetném, hiszen te erősebb vagy, mégha csak kilókban mutatkozik is meg.
Üdv all!

Gratula Ric+Gino! Gino neked külön gratula a színválasztás miatt! Jó h rajtunk kívül is vannak még akik tudják,h mitől döglik a légy!! Igazam van Steve!
Hát persze,h igazam!!!!!

szerinted kiíregyelne egy rozsdaboglyát, he?
Jobb és napos napot kívánok mindenkinek!
A googleben rákerestem a Yamahára és nem adott ki semmit!Na mindegy hátha egyszer megtudom,hogy mi az!
Ric és Gino! Ne gondoljátok egy másodpercig sem,hogy rosszúl döntöttetek akárki akármilyen megjegyzést tesz a MAGASZTOS GSRre!
Meg egy nagyon jó csapatban vagytok aminek a neve GSR KLÁN!Kell ennél több?Olyan mintha a lottó ötöst húzták volna ki neked!Aki meg fikázza a vasainkat,abból meg csak az irigység beszél!!!
engem az ijesztett ela yamahától, amibe egy szervíz, alkatrész kerül, és az, hogy hatalmasat esik az ára már egy egy évesnek is. Na és drága mint a bűnnnnnn.
halihó

ja,ja,ja, majd a többiek jönnek aztán jól leugatnak
majdnem fz6 lett, de aztán kinyílt a szemem és megjött az eszem

a múltkoriért már beígértem valamit, sokat segítettetek, de már nagyon akartam valami előrelépést.
Jó ez a fórum
bocsi nem ric, hanem gino-nak szólt az előbbi
ric, ha kell
segítek elhozni a kereskedésből.
van vonóhorgom, motorszállító utánfutót tudok kérni
reggelt,
ric, gino emilben légyszi írjátok már meg nekem, hogy mit és hogyan intéztetek?
segítettem valamit a multkori b@..ogatásommal ric?
egyébként meg gratulálok nektek, még azt se tudjátok, hogy mi az a motor. persze igazatok van csak fokozatosan szabad ebbe a témába belefogni. először egy robogó aztán majd ha lesz egy kis gyakorlat akkor már lehet MOTORt is venni. csak, hogy tudjátok akkor majd egy YAMAHA kereskedést kell fölkeresnetek, mivel ott árulják az FZ6-ot
nem titok, már írtam párszor, 1.730.000 HUF.
Gratulálok minden új GSR tulajdonosnak!!!
Bejáratáshoz ideális az idő!!!!
Jóóóóó reggelt Motorosok!
Jó reggelt !
Elég pocsék itt is az időjárás.Viharos szél+eső.

Mentem dolgomra,sziasztok.
bukóCsőváz!
ismét itt de ti hol?
Az mennyi, ha nem titok?
Vagy ha nem akarod itt, írd meg légyszi e-mailben.
Adatlapomon a cím.
Köszi!
hát, mivel a beszerzési áron kapom a motort annál lejjebb nem engedik
Ha tudod, alkudd bele és akkor fel is szerelik.