Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bar-bár?????
Ricardo!
Üdv 38.000.-huf a lánc meg 12.000.-huf a kerekek!Tehát most dolgoznom kell,meg van még bentlevőségem is és azt le akarom törölgetni és csak úgy vasalok,ha azok az egyenlítői szándék jóváírta magát!!!
Engem lehet,mert be vagyok edzve!!!!Ő nem hinném,hogy átcsap be,mert én helping neki mobil!
Pisti csak téged nem megbántani!
Lánc jó!
Kykee berber,láncgyilkos.
válaszoltam neked a CBF-re.

Meg barbár vagy!
Látod. kykee barbár-nak sikerült.
A Tl láncába "már" 13000 km van de még utána se kellett állítani.A nyomaték meg 2x akkora.
Kykeenek nagy a jobb tenyere!
Kösz Kykee
Nekem kb. két hónapig nem lesz, miután megkapom a motort
Meg ez szar anyagból is van megmondta a Pisti is!
Az a 16.000km az 19.000km!
thebear!
A jogsis dolog ne aggasszon,mert ha normálisan mész akkor nem fog megállítani a rendőr,mert látja hogy új a vasad!Én ezt csináltam tavaj és bejött !10.000.ik kmnél lett meg a jogsim és csak most novemberben állitottakl meg mert feldobtak az állampolgárok,hogy állatkodunk!Tehát motorozz de csak nyugodtan!
fogyasztás.....?azt inkább hagyjuk,a motorozással foglalkozz!
üdv kykee
40000 mondanak a láncra, nem? ki lehet végezni előbb is?
a gyári is lehet szar anyagból?
16000 alatt legyalázni a láncot.
Vagy te vagy barbár,vagy szar anyagból volt!
hahó,hahó,hahó és szép napot ,meg jó húzkodást mindnekinek!
Ma vittem be a vasat a műtőbe,mert kinyúl a láncom a kerekekkel együtt,meg idelye is volt az olajcserének 1000túl!
Azért megadtam még a kenetet ennek a láncnak és a viadukton át-wheelyztem!
Csütörtökre kész is lesz,friss olaj új és jobb lánc meg lánckerék!
Szeva Rece!

Folyamatban van, többre számíthatunk, mint amit eddig kaptam, de alakul

Még egyszer kösz a noszogatást, majd egyszer állom a hónaljbahányos állapotig vezető utad
ric ne fukarkodj,
elő a farbával.
mit sikerült intézni?
és mennyi az ár?
Szeva!

Vannak fejlemények, sürgősen jelentkezz!!!

De majd csak estefelé skype-on
Rollyee, felvettelek msn-re!
jó ízlésed van
megegyezik az enyémmel
Nem lenne sok mert én fel tudnék menni szolnokig és onnan már nem egy nagy táv pest.
Ez a csizma is kurva kényelmes lenne ha nem lenne vagy 2 számmal vagy 3-mal nagyobb a lábamra.
mennyi az Pestről?
vazz. Az a baj, hogy próbáltam egy Alpinestar csizmát, ami kényelmes is, szép is, csak hát 70 ropi......
Jaja gyulai vok és a múltkor a Gino keresett csizmát és neki szóltam először. Az árát majd egyébként megbeszéljük.
nekem a matt fekete jön be. Így is sok benne az ezüst, de GSR