Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg a napok is hoszabbak!
Szerencséd volt hogy nem találkoztunk délután,mert bandikával cirkáltam!
Esélyed sem lett volna.
1200cm3,brutális nm nyomaték.
Nálunk mindig lent van a wc tető, mindkettő! (na persze, ha nincs használatban )
Én ma írtam a powercity-nek, remélem már hétfőn válaszolnak!
Nem lett von olyan nagyon rossz program!!
csao kovik teswír!
Nem értem miről beszélsz!
azt gondolom, de az a kereskedőt nem érdekli. a lényeg, hogy vigyed, párosával. ezt már mondtam a powercitynek is anno. ugye ő sincs itt ilyenkor, mikor kéne asszonyt sürgesd(tégy meg neki mindent, csukd le a wc-tetőtmeg ilyenek ), egy picit még én is tudok várni
Nekem már láncot is és hátsó lánckereket kell cserélni!De semmit nem bántam meg.....
Köszike tesó,megkaptam!
Oszt mive tartozom érte???
Dehogy, mehettél volna vonattal is!
Szia syrus tesó!Na most ott púposkodnék nálatok!!!Aztán vedelnénk,majd ájulás és reggel kelnék félrészegen és jöhetnék haza 2 kerón!
Titeket követni még itt is nehéz!!
Nekem biztos nem olyan hitelkonstrukció lenne, mint neked!
Az asszonyi jóváhagyás nem azt jelenti, hogy a jövőhéten megveszem. Hanem rövid időn belül!

pesrely velem együtt!Ne beszélj világi nyelven Gino!Mert akkor én is azt teszem!!
Ma Laca is mutatott némi 1kerót! Lehet, h a mercis csajnak szólt bár az még lehet,h előtte vót!
Május 5ikén gurult ki 17:03kor a Nivó kapuján a kezeim között!Jogsi nékül
Bocsi akkor 8 hónapos múlt 8 nappal!De akkor sem egy lepattanat régi roncs!
Dehogynem okozott,de ez a mai olyan full verseny volt a pályagépekkel és tudta a dolgát!Csak pörgetni kellett és 11.000 alá nem szabad engedni!úúú,bakker most nézem hosszabbak lettek a karjaim!
...mármint eldöntöttétek, h veszel mocit
figyi, ha már ilyen szépen eldöntöttétek, akkor tényleg úgy kéne, hogy kettőt viszünk, sztem így könnyebben engednének, meg hát egyseggben az erő, vagy mi
mit gondolsz?
Te lütyő!
A tankon hasalt már csávó?
Nem tudom,hogy esett e,de nem parázott a gépen!
ne má, h csak fél éve van meg
vagy addig nem okozott meglepit?
Nagyon tudott a srác egykerózni 2,3ban is!De mikor cibáltuk gyorsulva akkor elhagytam!
Ő már hasalt?
A szélvédelem miatt tudott csak elmenni mellettem,de azt is nehezen!!
Hidd el Gino,ez a kis GSR most megint okozott nekem meglepit!Fél év után is!!!Nagyon örülök,hogy ezt a motort vettem meg!
Köszi, még nincs itt.....
letoltad a kisgixereket !?