Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Állj csak be a sorba!

Gyulai a srác, az adatlapja szerint.
mi az ára? Pesti vagy? Lehet engem érfdekelne....
Már nem, mert itt már mindenki alszik.
Megyek én is.....hamar 5:30 lesz.

Holnap este dumálunk, ok?


ui: Megírtad már a kérdezgetős e-mailt? Válaszolt már valaki?
volt egy kis zavar, de má megvan, most beszélünk?
Én már felvettelek, igazolj vissza!

Tibor ™
jóvanna, már látom
mi a beazonosítód?
Vegyélmár föl szkálypra!
Szia Rikk!

Pont most akartam lelépni.
nem akarok kötekedni, hatalmas tűzoltó barátom, de ha jól emlékszem Neked is sokáig kitöltetlen volt az adatlapod... de lehet, hogy tévedek...
Nincs
szép estét!

no, megjöttem
Sziasztok.Aszt szeretném megkérdezni hogy a gsr-be van ABS?elöre is kössszi.....!
Szia Rollyee!

Köszi, hogy eszedbe jutottam!
Vegyél fel msn-re, aztán megbeszéljük a többit, ok?
Hali Gino. Egyszer olvastam hogy keresel nagyméretű csizmát. Nekem lenne egy Trace 46-os méretű ha érdekelne. Alig volt használva téves méretválasztás miatt. Ja és holnap küldök saját képeket ha érdekel. Várom válaszod.
Csá Laca!
Srácok köszi szépen auz infot sokat segitettetek szólok ha meglezs amoccés rakok fel képeket:D üdv KJ
Mondtam én, Te már tudsz valamit......
Nincs kedved továbbképzést tartani a Nemzet Színészeinek?

No mentem csicsikálni, szevasztok!
Én még mindig maradok a KÉK vagy a FEKETE mellett.
Mostanában hajlok a KÉK felé,mert a motoron úgyis sok a fekete, így legaláb nem lesz olyan "egyforma" színű.
Jók a kilátások a megvalósulás irányába!
Háj Gino!

Tökmindegy!
A lényeg a GSR!
Ami tetszik. Bár én a GSR-t még hupililában is megvettem volna....
Szia Laca!

Mé ponty a fehéret?
Szia!

Jól választottál! 2006-ban Európában közel 20000 GSR-t adtak el. Ennyien nem tévedhetnek. Igaz, hogy a legmenőbb kategória, ahol sajnos a Yamahát nem előzte meg, de ez csak az első év volt. Mindenesetre nagyon jó motor. Ha teheted, vedd meg a K7-szériából a fehéret (persze ha tetszik) olyan nem sok szaladgál nálunk.
Szeva!

A végsebesség tökmindegy. Én 220-at mentem vele, még simán ment volna, csak már én nem bírtam. Nem a tartósan nagy sebességre lett kitalálva, mellbevág a szél nagyon. 170-180 kényelmesen tartható vele, bár már azis megszokást igényel. De minek több?
Nyomatékból nem emeli az elejét csak kétszeméllyel. Egyedül először vissza kell engedni a gázt egyesben, majd hirtelen ráhúzni, akkor szépen emeli. Persze gyári lánckerékről van szó. Kykee a nagy mágus, ő biztos elmondja a frankót. Addig is nézd meg a videók közt van 3-4- GSR-es kerekezős. Annál jobban szerintem gyári GSR-rel senki nem tudja csinálni!
Bejáratás: első 800 km szigorúan 7000 fordulatig, lehetőleg tartósan nem használni egy fordulatot sokáig, sok motorfék. A második 800 km alatt 10500 a max fordulat, de itt már néha eldurranhat az agy. Utána jön a kánaán!!!
Gino!
Black Motors Auner.
De mondtam, egyedi az ár.