Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én direkt beleírtam az e-mailbe, hogy kérek telefonos visszajelzést, hogy megérkeztek-e az okmányok.
Aztán délután én hívtam fel a fickót, hogy mi van. Mondta, hogy szólt neki a csaj, hogy megjöttek a cuccok.
Nem értem miért nem bírtak felhívni.....
melyik?
jaa, a z.e.szegi még nem. várok türelmesen, de hétfő reggel 6:15or megcsörgetem a központot, aztán a srácot
Téged sem hívott még föl a csaj?
Csak és kizárólag a Gino kedvéért már kicseréltem a kérdőjelet
A többit, ha már "biztonságban" tudom
Már kijavította a "?" jelet "!" jelre!
Ric lassan már átírhatod az adatlapodat.Nem?Vagy még nem akarod elkiabálni!?
kis felületen szép a matt fekete, hidd csak el
autónál már egészen más a helyzet, képzeld csak el... esetleg valami amerikáner action movie-ban vélném felfedezni, ami repül, űrgolyhókkal küzd, meg ilyenek
néztem én is azokat a képeket, akkor hirtelen marha jónak tűntek. most már hagynám ezeket a streetfight-design-okat. úgy szép, ahogy van. de egyedi lenne, nem vitás
Amúgy is a fekete csak metálban szép!Az autóm nekem is fekete!(de nem matt)
miért
Skaccok erre azt mondjátok,h nem szép?
Az ezüsttel semmi bajom

Ja, elkezdtem gondolkodni kinek milyen színű van
Ha szar lesz az idő, úgysem hoznánk el (én legalábbis), inkább álljon a szalonban.

Abolcskei! Te csak 10 sec-al vagy lemaradva a GSR-től?
Nekem képzavar van az adatlapoddal kapcsolatban
Vigyázz, mert ezzel megpiszkálod Steve Bátyó "bajuszát"
arra én is, de viszem a barátom duplacsövüjét, ja meg ott lesz a közelben Dody papa is, lesz komoly fegyverarzenálunk és szitává lesznek lyuggatva, ha áttákoltak minket
egyébbként én a helyetekben igénybe venném a szállitási felajánlást , nehogy baj legyen már haza felé , hidegben nem tapad a gumi , ezt én is tapasztaltam késő összel , tudjátok az a bizonyos zabszemes dolog , miután majdnem kicsúszott a motor alólam.
mi nem szeretjük a fényes, csilli-villi, csecsebecsés, giccses dolgokat. Szerényen és gyorsan
Nem ilyen rózsaszín, piros, kisfiús kék meg egyebek
Én a hitelszerződésre vagyok nagyon kíváncsi, hogy tényleg az van-e leírva, amit megbeszéltünk.
Csak nehoz azt mondják majd, hogy sorry csak két kék van.
A feketéket visszavitték bezúzatni.
átadásnál figyelj a papirok végig olvasásához tudod : az apróbetüs rész !
MATT fekete, bocs.
Már új korában matt a színe?
fekete és kész , ehhez nincs mit fűzni igaz ric
Érdekes lesz az átadás, mert eddis csak adtam át új járművet. Nekem még nem adtak át.
Ez az első járművem, ami új! (kivéve beecilki)
most ez hogy jön ide?
van ahol fehér...
Meg a halottaskocsi is fekete.....