Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gino, elment
Rendesen nyeleztetek a K4 gixerrrel?
Gyenge fogalom a hasítana!Ennél sokkal jobb szó illeti meg a GSRt!
Ma kellő képpen bizonyított!
Mindenki azt kérdezte,hogy így megy ez a szar???mondtam,hogy nem is cibáltam neki,mert nem akartam senkit sem kellemetlen helyzetbe hozzni!Csak 225 volt a max és 200 a minimum!
Nem röhög!
Szerintem a garázsban sem érzi jól magát, ahelyett, hogy hasítana! Kérdezd csak meg tőle!
Cipelni is?
Hehe, nem jött be, mert már garázsban áll......
Amúgy jobban szereti az én puha formás fenekemet, mint a Te (már megbocsáss) de keszeg csontos seggedet.....
Kérdezd csak meg az istennődtől, hogy jó volt-e neki a mai nap!
És utána mond meg neki, hogy holnap ott marad a lépcső alatt!
Ja és, hogy ő jönni akar-e!
Ááááá, nem értem a célzást....egy kicsit sem......
...vagy még alacsonyabban
Mingyá 10.500 lesz!
Kérdezd majd meg mindenhol, hogy mennyi a legalacsonyabb......és ha még egy vétel lesz, akkor odaadja-e mindkettőt a legalacsonyabb áron?
Jó estét all!

Itten vaok én is , csak a kiccsaládot is kell szórakoztatnom,a héten nem nagyon láttak!! Ma még megtoldottam a gurulással,+remélem még holnap is lessz! Szóval most pancsiznak így van időm olvasgatni,de RÁK GONDOLTA,H ÍGY BEINDULTOK!
kár
Ha összeszedted a címeket elküldöd nekem is mélben? Naaa, lécci...lécci......lécci
Nem tudom, hogy hallottam-e. Amikor voltunk balaton kerülő guruláson olyan szembetűnően nem hallottam ivecoslaca yoshiján kívül másik nem gyárit. De lehet, hogy csak elnyomta a yoshi a hangját.
vagyok, csak bőszen másolom az összes díler mélcímét
most fog az ország frászt kapni tőlem, de a Rece kezdte
gino , te hallottad dody gépének a hangját ? milyen ? ingyé....
Ezt már megbeszéltük e-mailben 1x
errő beszéltem én is...
Na mi van? Szétszaladt a társaság?
Én is így gondolom. Csizmán kívül minden cuccom megvan, tehát ajándék nem kell.
Bár egy Bódis dobot elviselnék nagyon szívesen rajta!
Nekem a lényeg, hogy a motor árát minél jobban letoljam és bele tudjak/rá tudjak ülni!
Becézem,becézem:okos,szép,aranyos,kedves,rendes...
na nekem mára tényleg ennyi,
majd reggel még bekapcsolódom a párpeszédbe