Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HáJJJJJ Mr.Recemura úr!
Olyat verettünk a csapatáson,hogy azonnal lecserélted volna a GSRre a Yam,,ööhm,Yanamha,öhömm,Yahayuhu,hmm,na tudod az a a billentyűzetes hangszer, ejőőő izéé szintetizátorodat!!!
gino, az nem is tűnik rossznak
ha nincs az embernek pénze, akkor le kell mondania sokmindenről (értsd nem tudsz sokat alkudozni)
de legalább bele tud vágni a dologba
A motorod sem jön?
Tudom senkinek sem fogok hiányozni, de holnap nem mehetek.....rokonlátogatás, játszóház és egyéb nyalánkságok, amoken az asszony szerint kötelező megjelennem.....
Én erre gondoltam: "modortalan, nyers, stb...."

Becézd még magad, lécci lécci
Üdv Kykee!
Szép lehetett a te napod is!
Rend őre megjelent, de Szlovákiában...
A holnapi túra még kérdéses, erősen időjárás függő. De nagy távolságra én nem gondolok, ez a mai 150-180 km tökéletes volt.
a 10% csak látszat, azt elengedte volna, de a bank felé papíron befizettem
gino,
26 havi a 10% mellett?
Szia Laca!
NA nana!Mindig az vagyok csak néha hihetetlenűl adom elő a hihetetlen sztoriaimat!De soha nem vagyok kanyhalló!!
megjöttél tesókám?
látom neked is jó napod volt
Láttad volna rajtam azt az arckifejezést......
Az HUNYADI!!!
Szeva kykee!

Szokatlanul őszinte vagy.....
26.000, tudom, hogy sok a vég végösszeg, de nemtudok mást tenni, csak a havi legyen minél kevesebb
Jó napot,jó tákolást all!
Rohadt jó volt a mai nap!Örülök,hogy nektek is jól telt és hogy nem zsibbasztottalak titket a modortalan és nyers társaságommal! Meg így a rend éber őrei is elkerűltek titket,hogy nem voltam jelen!
Mi itt végig versenyeztük az utat gyér forgalomban Keszthelyig és vissza és mindenfele a Megyében!
Megálltunk b.füreden és a mólónál,hát szemre mértem de kb 40-50 motor volt a csoppertől a nekedeken át a szpíd motorokig!qrva jó látvány volt!aztán mihozzánk csapodtak még 4en és 11en zúztunk Veszprémig!A lámpánál állva mindenkinek elöntötte az agyát a vér és a zöld jelzésig gunin füstölés,dadogtatás és a zöld jelzésre meg mindenki..............
Holnap hova mentek??????
kár , német autó párti vagyok , bár az usá -ban 1,5 hónapig jártam egy accent-el semmi baj nem volt vele.... csak európában a német az autó
gino
és ha 100 hónap akkor mennyit kérnek havonta 10% befzetőnél?
vagy ilyen hosszú futamidőre nem gondoltál?
Hát ha így megtudod puhítani az asszonyt, nem semmi szinész lehetsz......mehetsz jelentkezni Woody Allenhez....
ric ne várj, hanem dolgozz az ügyön
Hyundai (jó és megbizható gépek)
na, kösz mindenkinek a tanácsokat

Rece, várok még
nem , új
A használtak?
Eddig max 100-ról hallottam
milyen márkák ?