Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia syrus!

Gyere el velem február végén a motoros kiállításra! Ott akciós lesz sokminden. Ha nem tudsz addig várni, akkor Motor-Line Szentendrei út, vagy Super-Zone a Duna Plázában. Mindkét helyen vásároltam, nem olcsók, de jók!
Őt meghagyom a kykee tesónak!
Steve!

Nem kérés volt,csak vázoltam mint lehetőséget!Ja és nem azt írtam,h minden túra vasárnap legyen!!!!
De mind1 a téma lezárva!Azért 1 próbát megért!

Más:a ruházattal kapcsolatban még meg sem köszöntem a segitséget! Annyi még lenne,h nincs valami bevált hely ahol ezeket érdemes beszerezni?Esetleg valakinek ismeretség,ahol ocsobbé meg lehetne szerezni ezt azt!?
Hűűűűű, de elviselném azt a verést.......
KovácsIstván ! neked nincs véletlenül egy fölös gsr kipud ??? esetleg érdekelne !
Igény szerint ő is beszállhat....
Elméletileg úgy volt, hogy it a motoros dolgokat beszéljük meg.
A klán topicban pedig minden egyebet ami a szívünket nyomja....
(asszem valaki 1x szóvá tette -nem közülünk-, hogy az oda nem illő dolgokat ne a motoros fórumon tárgyaljuk) ------- klán topic, ami mostanában hanyagolunk!
Tessék oda is írogatni klán tagok vagy ki fogtok kapni!
Steve tesó!
Csak a lóvétól számít,de mindegyik túrán ott leszek!
miért is kellet a gsr klán topick ? úgye jó volna az a sok hasznos hozzászólás itt ?!
Gino , én teljesen együtt érzek veled , én évtizedeket vártam egy katanára mi lett belőle ? egy gsr , hidd el ha nagyon akarod elöbb-utobb meglesz !
Az eeeenyéééém???
Az békésen álldogál sok-sok szép motor között szótlanul valamelyik lagerben. Ami nem az otthonom, tehát NEM otthon hagynám, ne aggódj ezért!

Most megint felszakítottad a sebeimet....
Ha meg lesz a 10.000, akkor 20.000 lesz a közetkező elérendő szám az évnyitó klán túráig!
...........DEC.31.
Ja,ha meglesz a 10000 . hozzászólás akkor mi lesz ?
Sziasztok !
Steve, kivonattam forgalomból és stb....
Tesókám!
Te nem olvastad azt a túratervet!
Június 16.-17. Jubileumi Klán Túra 2 napos!!!!!!!!
Augusztus 17.-20. Kunmadarasi Klán Túra 4 napos!!!!!!!!!!
Na, mindegyiken ott leszel végig???
Syrus!
A kérésed nem jó helyre irányítottad!
Én itt csak az írnok vagyok, akinek ugyanúgy 1 szavazata van, mint a többieknek!
Én a szombatra teszem le a voksom, de ha a többség megszavazza, hogy vasárnaponként mennyünk gurulni, akkor nem fogok sírógörcsöt kapni.
Annyira legalábbis…
Én megértelek! De légyszives permanensen maradjunk a magyar szavaknál
Sőt már rohadt rég óta hajtogatom,(mint hülyegyerek a papírcsákot a sarokban),hogy kellene 2 napos szállásos bebulizós gurulást ejteni!
Steve!

Azt nézm,h nagyjából havonta vannak a klán túrák,ügye!Na most az ennyire megterhelő lenne bárkinek,h 2-3 havonta 1szer később fekszik le vasárnap és kel fel hétfőn?
De hangsújozni szeretném,h nem kötözködni akarok csak perspektívákat vázolok!
Ami igaz, h csak nekem lenne jó,de hát mit tegyek,ha szeretnék mindig veletek tartani!!
Szia Gino!

Köszönöm szépen ezt az önzetlen felajánlást annyira megtisztelő ,h igazán nem fogadhatom el! Ekkora áldozatot,hát a szavam is eláll!!
A te gépedet meg inkább otthon hagynád?
Sziasztok!

Meggyüttem,kiccsaládos programon voltunk!Kiccsaj kiélte magát a Játszóházban,most kajál és utána remélem héderel! Tolok 1kis kaját és ut jövök!!
Kykee kitartás!!
De csak néztem a videókat!
Most mi van,nincs senki itt,hogy szaporitsuk a szavt!
Azt még én sem tudom,de jól hangzik!