Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,kellemes időtöltést Mindenkinek!
Rece-apó!

Javíthatatlan vagy......

Vannak, akik másoknak rosszat akarnak, és ezek szerint Te közéjük tartozol......Ricardo helyében megkérdezném, hogy mindig a káro(ó)mat kívánják?
A mostani fizikai állapotomat tekintve valóban gurultam.....

Ja, hazaértem, de mindjárt megyek vissza, csak nem bírtam nélkületek.....
Szia Rece bátyó!

A Yamamicsoda hallatára előkerültél?
Csak félrebeszél ricardo....ő is beimerte, hogy félre értelmez dolgokat mostanában....
három karakter?
FZ6
Szervusz ivecoslaca!

Sikerült a géphez gurulnod?
Csákó!

Áááááááá, ő is tíz ujjal van a billentyűzet felett. Csak eggyel gépel, kilenccel meg keresi......
Érdedkes, mert mind nagybetűvel írtam...
mondtam én, hogy a fejedben vannak a gondok!
gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr gsr
ezt mondogasd magadban, meglátof, meggyógyulsz!
jaa, az majd január végére kiderül
Na, akkor te a másik oldalon állsz.
Nem tudok ilyenről, de ha tudnék is jól elkerülném..... nagyon meleg tud ott lenni!
Ja, persze...én szólok, te kapod a zsét? Csakis fifty-fifty !


na én léptem egy rövid időre, ma össze-vissza értelmezem a dolgokat...
nem szükséges ezt tennem
tudsz ilyenről?
Mert ha igen szólj és engemet azért soksok pízzel megdícsérnek
Ez így igaz!!
Nekem a fekete menne a ruhámhoz....
Én a motorra gondoltam!!!
Nem baj,KÉK és nekem a legszebb!A fényképezőgép lehet, h nem a legjobb, de lényeget megláthatod,ha jobban megnézed:alattam a kis drágaság domborít!
Megfúrod a gázcsöveket a szántófőd közepin? Megveszik az így kinyert gáz tűled? Mibe tőtöd?
Vigyá, meg ne gyújcsad!
Amúgy meg mind1 mien színű, nem? Vazze!
Az a lényeg, hogy ott áll a garászodban! .....és nem nálam
gázipar
Ne próbáld elhinni, nem fog menni

Akkor sárgának látnánk
A 9212-es hozzászólás alapján vélte ződnek
Ez azért már nekem is gyanús
Inkább vegyél egy normális fényképezőt!
Nézd meg Steve adatlapját, azon látszik a kék szín is!
Most jövök csak rá,h titeket az irigység tesz szinvakká! Kykee meh amúgy is ŐRÜLT ezt mindenki tudja!


Ez már pszichológia!!!!

Belédbeszéljük!