Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó estét!

Tisztelettel felkérném Dody bátyót tűzzön ki ismét határidőt, úgylátszik az motiválta a társaságot

Hun vagytok?
Jó estét mindenkinek!

Aky kee merészkedett motorozni jól tette!
OK!
El van sikálva!
Köszike! Akkor ha beszereztem mindent, jelentkezem. Láttam a rakpartos képeidet, onnan nem is lakom messze.
gOnsales!
Ha megveszed a cuccot szívesen segítek megcsinálni!
Nem egy nagy durranás.
Sziasztok!

Üdvözlök mindenkit az újévben! Az utóbbi napokban nem voltam túl jó formában,de már túl vok a nehezén!
Gondolom szép lassan beindul a mókuskerék,nem lessz 1szerü felvenni a ritmust!Szerencsére nekem még ez a hét szabad!

üdv
"és a helyére forrasztasz két megfelelő méretű sarut"

Na nálam itt bukott meg a dolog
Lehet, h azért megpróbálom, max bejátszik majd egy új akksi.
Elmész a HOMASITA nevezetű autós boltba. Veszel agy szivargyújtó hosszabbítót.
Levágod róla szivargyújtó dugaszt, és a helyére forrasztasz két megfelelő méretű sarut. A sarukat rögzíted az akkusaruk mellé és már kész is a cucc!
Polaritásra vigyáztam!!!
Na ezaz! A kérdés további része: ilyen aljzatot hol vettél, és én is rá tudom kötni az akksira? Értsd: bolondbiztos?
Szevasz Tesókám!
Köszönöm az MMS-t! Látom te is motoroztál szilveszterkor!
Helyes!
Ez a legjobb módja az évbúcsúztatásnak, ezért én is ezt tettem!
Üdv gOnzales!
Nekem közvetlenül az aksira van ráköve egy szivargyújtó aljzat. Ha nem használom, akkor elfér az ülés alatt, ha meg kell a GPS-hez, akkor elől az ülés alatt kivezetem és beteszem a tanktáskámba. Ott dugom rá a GPS-t. Nekem működik.
Jóóóóó reggelt Motorosok!
B.U.É.K.
Jó reggelt motorosok!

Kezdődik a melódia...........
Persze az, aki még alszik ........foggggalma sincsen miről beszélek!


Üdv: Gino
nem tudtam, mit számolsz.

Bár a kipuf témára nem reagáltatok, van újabb kérdésem: hogyan lehet megoldani, hogy a gps-t motorozás közben tölteni tudjam? Mert motoros konzolom van hozzá, de töltő csak autós. Egy szivargyújtó aljzatot kellene valahogy rácsatlakoztatni az akksira... szerintem. Vki csinált már ilyet?
egyedül kellett hoznom a mai " adagot "