Hozzászóláshoz be kell jelentkezned



Azért a kis Kittit még meg kell védened ám úgy 15 év múlva az illetéktelenektől

No szép jó éccakát, mentem hálni
Maszkot?nem!fogom és megyek!meglátom a vasam a konyhában és látom,hogy szenved!Mondom neki miközben simogatom,hogy ne bőgj mindjárt gurulunk!Szarom le hogy mi van ott kint időjárásilag!
Igaz7,hogy 4 hete gethás vagyok,mert kint van a torkom,de nagyon nem érdekel!Ha döglenem is kellene akkor csak is motoron!Sőt a kriptámban is bent állna teletankolva a koporsomban meg a kulcs!
vazze...most írtam...

Nekem de. van egy kis meló, reggel kelés időben.
Nem kéne kétszer mondani.

Neked jó főnököd van. Túl engedékeny!
az

de ne aggódj! Én is mentem volna, ha a sajátom lenne. Nem mertem bevállalni ilyenkor máséval, most esett át egy kisebb fejidom-felújításon...

Próbáltál már maszkot, vagy mellvértet? Hasznos lehet...
Holnap jössz gurulni?én szabit vettem ki a főnökömtől!
tehát akkor én elmebeteg vagyok???????
Kikérem magamnak!Én akkor vagyok beteg ha nem motorozom!
Elárulok valamit!+3 fokban nem para motorozni!Főleg kordurában!Igaz,hogy a nyakam az kint van és fázik a torkom,de nem érdekel!24.ik én 217km/h val csapattam és olyan érzésem volt,mintha nyár lenne mikor megálltam!
ma majdnem mentem én is egy kört. a nálam telelő thundercat gazdija eljött, ki akart menni az utcába, de az apja azt mondta, hogy ilyenkor az elmebetegek mennek csak. ezek után nem akartam balhét. de szépen sütött a nap, csalogatott, de az előbbi beszólás, meg a +3 fok visszatartott
wáoooooooooowwwwwwww!
Köszi!
De akkor ezért kérdezte,hogy miről maradt le,mert én nem vágtam,hogy miről maradt le,mikor ezek szerint én maradtam le de nagyon!
Bocsi 759!
a matematikai tudásod majdhogynem meghaladja a Tarkáét!

mellesleg nem figyelsz, mondtam, hogy elintéztem Tuning melóját
761 kell csak!
Már nincs sok hátra!
Nagy guvadt szemünk lesz reggelre de meg lesz a 10000.ik hozzászólás!
Én sem,kajak zöldnek látom!
Akkar a rosseb téged bármitől is megfosztani!
Ezért vegyél GSRt!Az nagyon tud hörögni!Hallotad volna szenteste,mikor már minden kihalt volt,csak egy marha húzta neki!NA HÖRÖGTETTEM IS!
nem értem vmiből kimaradtam
csináljuk már ma meg a 10000et!hogy ki lenne fakadva a Dody papa!
köszi az mmst!
kűttem vmit, hogy addig se unatkozz
tuningnak jelezz
Sajna ma én sem maradok,már így is fogpiszkálóval támasztom ki a szemem!
Joccakát kivánok,remélem nem maradsz azé egyedű!


A hülyeség ragályos.

Azzal a különbséggel, h én nem hülyéskedtem
Na most,hogy géphez jutottam végre és írogatok,válaszolgatok,hogy utól érjelek titeket,mindenki alszik?
meg akarsz fosztani a motor csodásan fülhasogató hörgésétől
vérszagra gyűl az éji vad?
Ne kezd el te is,a szemész ismerősömtől már lassan százalékot kell h kérjek!